تصویب ۴۹ هزار میلیارد تومان درآمد هدفمندی ۹۲/ افزایش قیمت بنزین قطعی شد

  • شناسه خبر: 17616
تصویب ۴۹ هزار میلیارد تومان درآمد هدفمندی ۹۲/ افزایش قیمت بنزین قطعی شد

عضو کمیسیون تلفیق بودجه با اشاره به تصویب ۴۹ هزار میلیارد تومان درآمد هدفمندی در سال جاری از افزایش قیمت بنزین، نفت‌گاز و گاز CNG در سال جاری خبر داد. به گزار ش خبرنگارخانه خشتی،ایرج ندیمی در مورد تصمیمات امروز جلسه کمیسیون تلفیق بودجه مجلس اظهار داشت: در این جلسه رقم ۴۹ هزار میلیارد تومان […]

خانه » آخرین اخبار » تصویب ۴۹ هزار میلیارد تومان درآمد هدفمندی ۹۲/ افزایش قیمت بنزین قطعی شد

عضو کمیسیون تلفیق بودجه با اشاره به تصویب ۴۹ هزار میلیارد تومان درآمد هدفمندی در سال جاری از افزایش قیمت بنزین، نفت‌گاز و گاز CNG در سال جاری خبر داد.

به گزار ش خبرنگارخانه خشتی،ایرج ندیمی در مورد تصمیمات امروز جلسه کمیسیون تلفیق بودجه مجلس اظهار داشت: در این جلسه رقم ۴۹ هزار میلیارد تومان درآمد از محل هدفمندی یارانه‌ها برای سال جاری به تصویب رسید؛ در حالی‌که پیشنهاد دولت رقم ۱۲۰ هزار میلیارد تومان بود.

وی ادامه داد: به این ترتیب در مورد بنزین، نفت‌گاز و CNG با تغییر قیمت روبه‌رو خواهیم بود و در بقیه حامل‌های انرژی به قیمت سال گذشته خواهد بود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۲ مجلس شورای اسلامی افزود: براساس این ارقام متوسط قیمت پیشنهادی با توجه به فوب خلیج فارس بنزین ۴۶۰ تا ۸۰۰، نفت گاز ۲۰۰ تا ۲۵۰ و CNG هم ۲۰۰ تا ۲۵۰ تومان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: درآمد محقق شده دولت از هدفمندی یارانه‌ها در سال ۹۱ رقمی حدود ۲۸ هزار میلیارد تومان بوده است و مابقی آن را تا رقم مصوب در بودجه سال گذشته که ۶۵ هزار میلیارد تومان را از محل دیگری تأمین کرده و از محل بازتوزیع نبوده است.

منبع:فارس

برچسب ها:
آیا قیمت بنزین افزایش میابد افزایش قیمت بنزین تصویب ۴۹ هزار میلیارد تومان درآمد هدفمندی 92/ افزایش قیمت بنزین قطعی شد قیمت بنزین
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان