رئیس ستاد پیشگیری از وقوع جرائم انتخاباتی رفسنجان:

رفسنجان کمترین تخلف انتخاباتی را در استان داشته است

  • شناسه خبر: 175471
رفسنجان کمترین تخلف انتخاباتی را در استان داشته است

رئیس ستاد پیشگیری از وقوع جرائم انتخاباتی رفسنجان گفت: در ستاد جلوگیری از تخلفات و جرایم انتخاباتی، شورای تامین و کمیته تامین انتخابات ، هیات اجرایی هیچ گونه تخلفی ثبت نشده و ما جزو شهرستانی بودیم که کمترین تخلفات را در استان داشته ایم.

خانه » رفسنجان » رفسنجان کمترین تخلف انتخاباتی را در استان داشته است

به گزارش خانه خشتی؛ حجت الاسلام مهدی پور محمدی عصر امروز در شعب اخذ رای مسجد جامع رفسنجان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری فرموده اند انتخابات یک نوع جهاد عمومی است و اینک که در ۴۱ سالگی انقلاب قرار داریم انقلاب به بلوغ و رشد سیاسی رسیده است.
وی بیان داشت: خود انتخابات تجلی مردم سالاری دینی و دموکراسی به معنی قدرت مردم در امور کشور است، مجلس برای قوه قضاییه ریل گذاری می کند و طبق فرمایش امام راحل، مجلس در راس امور و عصاره فضایل ملت است و باید وجود داشته باشد.
رئیس دادگستری رفسنجان به اهمیت و جایگاه مجلس اشاره کرد و تصریح کرد: مردم حتما باید در انتخابات شرکت کنند بخصوص امسال که حجم زیادی از تبلیغات دشمن بر عدم شرکت مردم ایران در انتخابات است و حضور مردم در این ساعات پایانی می تواند تیری بر قلب دشمن و رایی بر جمهوری اسلامی باشد چه کسانی که نظام اسلامی را قبول دارند با بیعت با امام راحل و آرمان های شهدا می آیند رای می دهند و چه آن کسانی که نظام اسلامی را قبول ندارد و برای ملیت و کشور شرکت می کند تا بگویید ایرانی هستند.
رئیس ستاد پیشگیری از وقوع جرائم انتخاباتی رفسنجان افزود: رفسنجان جزو سالم ترین انتخابات در چند سال اخیر بوده است در ستاد جلوگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی، شورای تامین و کمیته تامین و انتخابات هیات اجرایی هیچ گونه تخلفی ثبت نشده و ما جزو شهرستانی بودیم که کمترین تخلفات در استان را داشته ایم.
وی بیان داشت: در جریان انتخابات امروز یک سری تخلفات مشاهده شده است که در حال بررسی و پیگیری است.

برچسب ها:
انتخابات 98 رفسنجان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان