اخرین اطلاعات در مورد هزینه سفر حج تمتع ۹۲

  • شناسه خبر: 17199
اخرین اطلاعات در مورد هزینه سفر حج تمتع ۹۲

داره‌ی حج و زیارت استان تهران با انتشار اسامی کاروان‌های حج تمتع سال ۹۲ و هزینه‌ی این سفر، زائران در اولویت اعزام را فراخواند. به گزارش خانه خشتی,اداره‌ی حج و زیارت استان تهران با انتشار اسامی کاروان‌های حج تمتع سال ۹۲ و هزینه‌ی این سفر، زائران در اولویت اعزام را فراخواند. ثبت نام در کاروان‌های […]

خانه » آخرین اخبار » اخرین اطلاعات در مورد هزینه سفر حج تمتع ۹۲

داره‌ی حج و زیارت استان تهران با انتشار اسامی کاروان‌های حج تمتع سال ۹۲ و هزینه‌ی این سفر، زائران در اولویت اعزام را فراخواند.

به گزارش خانه خشتی,اداره‌ی حج و زیارت استان تهران با انتشار اسامی کاروان‌های حج تمتع سال ۹۲ و هزینه‌ی این سفر، زائران در اولویت اعزام را فراخواند.

ثبت نام در کاروان‌های حج تمتع از ساعت ۸ صبح روز جمعه (۳۰ فرودین‌ماه) آغاز می‌شود و تا روز پنج‌شنبه (۵ اردیبهشت‌ماه) ادامه خواهد داشت. اگر ظرفیت این کاروان‌ها تکمیل شود، سازمان حج و زیارت ثبت نام را متوقف می‌کند، در غیر این‌ صورت، اولویت‌های بعدی را فرامی‌خواند.

این ثبت نام به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود و دارندگان اسناد «یک‌میلیون تومانی بانک ملی تا ۲۰ آبان‌ماه سال ۱۳۸۴» و دارندگان اسناد «۸۰۰هزار تومانی بانک ملی تا ۲۹ اسفندماه سال ۱۳۷۸» امکان ثبت‌ نام در کاروان‌های این دوره‌ی حج را دارند.

البته دارندگان اسناد ۸۰۰هزار تومانی در صورتی‌ که سند خود را به یک‌میلیون تومان تبدیل کرده باشند، امکان ثبت نام در کاروان‌ها را دارند.

علاوه‌ بر این، تمام افرادی که قبلا در اولویت اعزام به حج تمتع بودند و در کاروان ثبت نام کرده و اصل سند را از طریق مدیر کاروان به سازمان حج و زیارت تحویل داده‌اند می‌توانند برای ثبت نام در این کاروان‌ها مراجعه کنند؛ ولی به شرط آن‌که برای روشن شدن بستانکاری خود، نخست به امور مالی حج و زیارت استان خود مراجعه کنند و مجوز پایداری بگیرند و سندشان را به یک‌میلیون تومان تبدیل کرده باشند.

حج و زیارت استان تهران هزینه‌ی سفر به حج تمتع در سال ۱۳۹۲ را در ۱۱ گروه تعیین کرده که قیمت آن‌ها بین ۱۰ تا ۱۲میلیون تومان است.

مدارک لازم برای ثبت نام در کاروان‌های حج تمتع نیز شامل نسخه‌ی اصلی سند ثبت نامی یک‌میلیون تومانی همراه کپی آن، اصل شناسنامه همراه تصویر تمام صفحات آن، اصل کارت ملی و تصویر آن، دو قطعه عکس ۴×۶ مطابق عکس گذرنامه و چهار قطعه عکس ۴×۳ مطابق عکس گذرنامه است.

منبع:بوتیا

برچسب ها:
اخرین اطلاعات در مورد هزینه سفر حج تمتع ۹۲ سفر حج92
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان