اولین گردهمایی پرسنل امور حراست و حفاظت فیزیکی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برگزار شد+عکس

  • شناسه خبر: 169311
اولین گردهمایی پرسنل امور حراست و حفاظت فیزیکی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برگزار شد+عکس

اولین گردهمایی پرسنل امور حراست و حفاظت فیزیکی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان صبح امروز با حضور مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران و جمعی از مسئولین شهرستان در مجموعه فرهنگی و هنری آزادی شهرک مس سرچشمه برگزار شد.

خانه » اسلاید شو » اولین گردهمایی پرسنل امور حراست و حفاظت فیزیکی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برگزار شد+عکس

به گزارش خانه خشتی؛ محمد حسین قنبرزاده صبح امروز در اولین گردهمایی پرسنل امور حراست و حفاظت فیزیکی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان اظهار داشت: مجموعه فعالیتها در حوزه پرسنلی ،آی تی ، فنی ، پشتیبانی و فیزیکی حراست مجتمع مس سرچشمه بر اساس شعار امسال رونق تولید پایه ریزی شده است.

وی با بیان اینکه فعالیت های شش ماهه نخست امسال موفق بوده است بیان داشت: منشور اخلاقی و سازمانی حراست مجتمع مس سرچشمه و حراست شرکت ملی صنایع مس ایران در بند احکام و موازین دین اسلامی ، رعایت قوانین مقررات، ترویج فرهنگ مسئولیت پذیری  ،قانونگرایی و تامین آن در مجتمع مس سرچشمه، تلاش در ایجاد امنیت شغلی مدیران و کارکنان ،رعایت اصل احترام و تکریم ارباب رجوع و رعایت حریم خصوصی افراد، تلاش در جهت حفظ آبرو و… بنا شده است.

قنبرزاده تصریح کرد: تلاش در راستای شایسته سالاری و تکیه بر معرفی کارکنان متخصص، تعامل و همکاری با مدیران جهت تحقق اهداف سازمانی و تلاش مجدانه در شناسایی و پیشگیری از آسیب های سازمان، شناسایی متخلفان  و قانون گریزان و برخورد مناسب با آنان ،بهره مندی از نگرش کلان و برنامه ریزی متناسب با فناوری های روز توجه به  سه اصل دقت، صحت و سرعت در بررسی گزارش های رسیده و اطلاع رسانی به وقت و اهتمام به تحقق بخشیدن سه شعار اصلی حراست اثرگذار و تصمیم ساز و پاسخ گو از دیگر وظایف حراست مجتمع مس است.

وی افزود: در حوزه حراست پرسنلی، مجموعه حراست تلاش می کند در حوزه تجمعات و اعتراضات با رعایت اصل قانون مداری و کرامت انسانی و حفظ آبروی افراد تمام تلاش خود را جهت کاهش تجمعات و نارضایتی ها انجام دهد که در شش ماهه اول به این مهم دست یافته ایم.

قنبرزاده گفت: مجموعه نگهبانی حفاظت فیزیکی در مجتمع مس سرچشمه و شرکت صنایع ملی ایران در تلاش هستند از دستاوردهای حوزه مس حفاظت کنند .

وی خاطرنشان کرد: در حوزه حفاظت فزیکی کشفیات ضایعات مس و…در سال ۹۷ به دلیل نظارت بیشتر، کمتر شده است در حوزه آمار سارقین دستگیر شده سال ۹۷ ، ۲۸ نفر که ۲۵ اتباع بیگانه و ۳ نفر ایرانی و در سال ۹۸،  هشت نفر ایرانی و پنج اتباع بیگانه تا این لحظه شناسایی و دستگیر شده اند.

کارشناس ارشد سیتسم های رایانه حراست مجتمع مس سرچشمه بیان داشت: با تاسیس گروه نیروهای ویژه حراست آمار سرقت کاهش یافته است و از افراد غیرمجاز به مجتمع مس جلوگیری به عمل آمده است.

قنبرزداه تصریح کرد: تعداد دوربین های نصب شده از ابتدای سال ۹۴ تا ۹۸ رشد صعودی داشته است تا کنون ۱۱۸ دوربین مدار بسته در شش ماهه اول سال نصب شده است و در شش ماهه دوم بنا بر این است که مرزهای حراست مجتمع را با پایش تصویری انجام شود.

وی با اشاره به اینکه این گردهمایی با دو راهبرد اصلی در حوزه تجهیزات نوین برای کمک به حوزه حراست و حفاظت فیزیکی و همچنین همدلی و وفاق بین پرسنل و مسئولین در مجتمع مس سرچشمه شکل گرفت گفت:در راهبرد اول اکثر تجهیزاتی که در آینده مورد نیاز است و برخی تجهیزاتی که خریداری شده و مورد نیاز را در معرض عموم قرار دادیم از شرکت های مختلف درخواست شده تجهیزات خود را در حوزه های مختلف ارائه دهند و مجموعه هر آنچه که در حوزه حراست نیاز است در معرض عموم، پرسنل و روسا قرار می گیرد .

 

برچسب ها:
اولین گردهمایی پرسنل امور حراست و حفاظت فیزیکی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان رفسنجان کارشناس ارشد سیتسم های رایانه حراست مجتمع مس سرچشمه
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان