زور ماهان ایر از رئیس جمهور هم بیشتر بود؛

سفر روحانی هم دردی از فرودگاه رفسنجان دوا نکرد

  • شناسه خبر: 168997
سفر روحانی هم دردی از فرودگاه رفسنجان دوا نکرد

با وجود آنکه هفته های گذشته شاهد سفر رئیس جمهور به استان کرمان از طریق فرودگاه رفسنجان بودیم، اما انگار قدم رئیس جمهور برای فرودگاه رفسنجان هم خوش یمن نبود و پروازهای این فرودگاه همچنان در حال کنسل شدن است.

خانه » اجتماعی » سفر روحانی هم دردی از فرودگاه رفسنجان دوا نکرد

به گزارش خانه خشتی، گویا آغاز سفر رئیس جمهور به استان کرمان از طریق فرودگاه رفسنجان بیشتر یک کار نمایشی بود تا آنکه بتواند راه گشای مشکل فرودگاه رفسنجان باشد.
فرودگاه رفسنجان که یکی از ظرفیت های این شهرستان به شمار می رود، این روزها مورد بی مهری مسئولان قرار گرفته و انگار نه فرماندار، نه نماینده و نه هیچ مسئول دیگری دلشان به حال تعطیلی شدن آن نمی سوزد و هیچ تدبیری برای حل مشکل کنسل شدن پی در پی پروازهای آن ندارند.
کنسلی های پی در پی فرودگاه رفسنجان به جایی رسیده که در آبان ماه تنها ۱۰ پرواز رفت و برگشت از این فرودگاه انجام شده و این در حالی است که فرودگاه سیرجان در چند قدمی رفسنجان، تنها در آبان ماه، ۶۰ پرواز رفت و برگشت داشته است.
فرودگاه رفسنجان و سیرجان هر دو از سال ۷۴ کار خود را آغاز کردند و نمی توان گفت که امکانات فرودگاه رفسنجان چیزی کمتر از فرودگاه سیرجان است.
نکته قابل توجه آنکه برخی مشکلات فرودگاه رفسنجان را به تحریم بودن شرکت هواپیمایی ماهان ایر گره زدند در حالیکه این شرکت هر دو فرودگاه رفسنجان و سیرجان را ساپورت می کند و علامت سوال بزرگی که چرا وضعیت پروازهای این دو بدین شکل است.
دعوت از یک شرکت هواپیمایی دیگر در کنار ماهان و ایجاد فضای رقابتی یا جایگزین کردن، می تواند کارساز باشد حال آنکه آنچه واقع است بی تدبیری مسئولان رفسنجان در این قضیه است که یا این موضوع برایشان اهمیتی ندارد یا آنکه زورشان به دستهای حمایت از ماهان ایر نمی رسد؟!

در این رابطه بخوانید و بیشتر بدانید:

دستهای پشت پرده حمایت از ماهان ایر، فرودگاه رفسنجان در آستانه تعطیلی قرار داد

انتهای پیام/

برچسب ها:
تدبیر رئیس جمهور روحانی فرودگاه رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • ناشناس

    وقتی مسئولان شهرستان از فرودگاه رفسنجان جهت سفر به تهران استفاده نمیکنند چه انتظاری برای پیگیری نسبت به تعداد پرواز فرودگاه میشه داشت، مسئولان کرمان چندین بار از فرودگاه رفسنجان سفر داشته اند و دارند ولی از رفسنجان کسی نمیاد، نه نماینده اومده نه فرماندار نه رییس شورای شهر !
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان