رنگ و بوی سیاست بر ورزش رفسنجان

  • شناسه خبر: 168208
رنگ و بوی سیاست بر ورزش رفسنجان

مسئولان امر ورزش رفسنجان باید مراقب باشند که با انتصابات انتخاباتی ضربه‌ ی مهلکی بر پیکره بزرگ ورزش وارد نکنند.

خانه » سیاسی » رنگ و بوی سیاست بر ورزش رفسنجان

به گزارش خانه خشتی، اخیرا مطلع شدیم رییس هیات دوچرخه سواری رفسنجان بازنشسته شده و شخص دیگری جهت اخذ حکم ریاست بر این هیات ورزشی مهم و حرفه ای، به اداره کل ورزش و جوانان استان معرفی شده است.

این معارفه در حالی است که در سابقه شخص معرفی شده هیچ مسئولیتی در خصوص دوچرخه سواری نیست و صرفا چون از سوی یک جناح خاص حمایت میشود، به عنوان مسئول این سمت معرفی شده است.

با چنین انتخابی گمان استفاده از پتانسیل بزرگ ورزش شهرستان برای بحث های انتخاباتی می رود، چرا که مجموعه ورزشی رفسنجان دارای دوچرخه سوارانی با تجربیات گرانقیمت در این عرصه است که عناوین قهرمانی کشوری دوچرخه سواری را نیز دارا بوده و حتی بین این طیف از ورزشکاران دارای محبوبیت ویژه‌ای نیز هستند.

مسئولان امر ورزش شهرستان باید مراقب باشند که این انتصابات انتخاباتی ضربه‌ ی مهلکی بر پیکره بزرگ ورزش وارد خواهد ساخت که این سالها جبران نمیشود.

وزارت ورزش و جوانان رسالت بسیار مهمی بر دوش دارد که همانا توسعه ورزش در بین مردم و حمایت از ورزش قهرمانی است و اگر این رسالت آلوده‌ به اهداف سیاسی یک جناح خاص گردد چیزی جز یاس و ناامیدی در بین جوانان ورزشکار و هواداران انها و همه مردم در بر نخواهد داشت، لذا از وزیر محترم ورزش و جوانان، مدیر کل محترم ورزش استان کرمان و دستگاهای نظارتی انتظار به حق داریم که با قدرت و جدیت از ورود مجموعه تابعه خود در این امور سیاسی پرهیز نموده و اجازه ندهند بیت المال و درآمد عمومی مردم که باید در جهت پیشبرد و توسعه ورزش در بین آحاد مردم صرف شود، صرف رقابتهای زود هنگام انتخاباتی یک جناح سیاسی خاص شود.

انتظار مردم از دستگاههای متعدد و دلسوز نظارتی که همواره حافظ انقلاب و کشور بوده اند، این خواسته به حق است که به داد دل ورزشکاران و ورزش دوستان برسند و عرصه ورزش را از نفوذ سیاسیونی که رسیدن به هدف و کسب قدرت را با هر وسیله ای مجاز میدانند، پاک نمایند و مراقب این قبیل انتصابات سو و جهت دار در این وقت حساس باشند.

پایگاه اطلاع رسانی خانه خشتی از همین طریق، آمادگی خود را جهت انتشار جوابیه در این خصوص را اعلام میدارد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • محسن

    مثل هیئت فوتبال که چرا یکی مثل علی علیزاده یا علی سامره یا دیگر بزرگان و پیشکسوتان فوتبال رفسنجان نشدن رییس هئیت فوتبال؟؟؟؟
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان