با حضور جانشین ناجا ؛

ساختمان پلیس آگاهی رفسنجان افتتاح شد / تصاویر

  • شناسه خبر: 163663
ساختمان پلیس آگاهی رفسنجان افتتاح شد / تصاویر

ساختمان پلیس آگاهی رفسنجان با حضور جانشین ناجای کشور و جمعی از مسئولین استانی و شهرستان افتتاح شد.

خانه » اجتماعی » ساختمان پلیس آگاهی رفسنجان افتتاح شد / تصاویر

جانشین فرمانده ناجای کشور مطرح کرد :

بدون ظرفیت های مردمی کار امنیت کشور ساماندهی نمی شود

 

جانشین فرمانده ناجای کشور گفت :ما معتقدیم که بدون همراهی ، کمک مردم و بدون استفاده از ظرفیت های فکری و عملی مردم کار امنیت کشور ساماندهی نمی شود

به گزارش خانه خشتی ، عصر روز گذشته با حضور  سردار سلیمانی جانشین ناجای کشور ، سردار بنی اسدی فرمانده انتظامی استان کرمان و جمعی از مسئولین شهرستان ساختمان پلیس آگاهی رفسنجان در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۴۵۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان توسط خیران امنیت خانواده های آگاه، نظری و امین جنب مصلی امام خامنه ای(مدظله العالی) افتتاح شد.

سردار ایوب سلیمانی در حاشیه این آیین اظهار داشت :باید از ظرفیت های مردمی بخصوص خیرین امنیت ساز استفاده کنیم .

وی بیان داشت :نیاز به امنیت و پیچیده گی های آن با توجه به توسعه روز افزون جرم ، جنایت و پیچیده شده محیط جرم با استفاده امکانات دولتی و ظرفیت های ملی در حد انتظارات مردم و نیاز جامعه ،نمی شود جلوی جرم را گرفت .

سردار سلیمانی افزود :پلیس اگر از جریان شکل گیری جرم عقب بماند ابتکار عملش را از دست می دهد تسلطش بر اوضاع ضعیف می شود .

وی با بیان اینکه پلیس باید یک گام جلوتر از دیگران حاضر و ناظر بر صحنه باشد گفت :الزامات کار پلیس از امور ضروری و اجتناب ناپذیر است با ظرفیتهای دولتی نمی شود ادامه داد و عقب نماند .

جانشین فرمانده ناجای کشور خاطرنشان کرد :همه افتخار ما این است که بتوانیم برای مردم انقلابی کشور نظم ،انضباط و امنیت را به ارمغان بیاوریم و از ضروری ترین نیازهای بشری برخورداری از امنیت در همه زمینه هه و شئونات زندگی است .

وی عنوان داشت :مردم خودشان صاحب ،حافظ و ارتقا دهنده امنیت هستند.

وی ادامه داد :هنر ما در کنارو بامردم است و از طریق مردم آنچه که مطلوب آنهاست محقق شود اگر اینگونه عمل شود در همه عرصه ها موفق خواهیم بود و این رویکرد اساسی نیروی انتظامی است و انتظار قطعی فرمانده کل قوا از ما همین است  .

جانشین فرمانده ناجای کشور با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس امام راحل مردم را به جبهه ها جنگ همراهی کرد گفت :اردیبهشت ۹۵ مقام معظم رهبری فرمودند که به مردم می گویم که به شما کمک کنند تا بتوانید امنیت کشور را برقرار کنید ،این نقطه عطفی برای ما بود و همتی که  بصورت فراگیر در کشور شکل گرفت ما هر روز در هر استان شاهد حضور کریمانه مردم در تامین امنیت هستیم و در این راستا بنایی را برپا می کنند و نمادی را برای تقویت امنیت شکل می دهند .

وی اظهار امیدواری کرد که با افتتاح این مجموعه وضعیت امنیت در این شهرستان ارتقا یابد و بیش از گذشته پاسخگوی نیازمندی به حق مردم و انتظارات آنها باشیم .

 

    آ

عکس از مهدی محمودی مقدم

انتهای پیام/

برچسب ها:
افتتاحیه پلیس آگاهی ساختمان پلیس آگاهی
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • محمد

    خیلی عجیب بود اگاهی با این ساختمان قدیمی ودرب و داغون
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان