مدیر روابط عمومی مس سرچشمه در آیین افتتاحیه نمایشگاه کتاب مس مطرح کرد:

هدف مس حمایتگری است / متصدی امر فرهنگ نیستیم

  • شناسه خبر: 157835
هدف مس حمایتگری است / متصدی امر فرهنگ نیستیم

مدیر روابط عمومی مس سرچشمه گفت: در عرصه فرهنگ و هنر حمایت زیادی داشتیم و آنچه انجام دادیم وظیفه است ، هدف حمایتگری است، متصدی امر فرهنگ نیستیم و در کنار دستگاه‌های فرهنگی قرار گرفتیم و حمایت می کنیم.

خانه » اجتماعی » هدف مس حمایتگری است / متصدی امر فرهنگ نیستیم

به گزارش خانه خشتی ، سید علی میرافضلی صبح امروز در آیین افتتاحیه دوازدهمین نمایشگاه کتاب مس که به همت روابط عمومی مس سرچشمه از امروز در رفسنجان برپا گردیده است اظهار داشت: این نمایشگاه برای دومین سال بصورت همزمان در شهرهای رفسنجان و سرچشمه برپا گردیده است و ۱۴ هزار عنوان کتاب از چاپ کرده های سه سال اخیر در رشته های مختلف در این نمایشگاه عرضه شده است.
وی افزود: برای عموم بازدیدکنندگان از دوازدهمین نمایشگاه کتاب مس ۲۰ درصد تخفیف و برای خانواده صنعت مس تخفیف بیشتری در نظر گرفته شده است.
میرافضلی با اشاره به برنامه های جنبی این نمایشگاه بیان داشت: نشست یک مؤلف یک کتاب با موضوع رونمایی از آخرین کتاب پروین وجدانی از پیشکسوتان شعر و هنر و تجلیل از این چهره ی فرهنگی در حاشیه دوازدهمین نمایشگاه کتاب مس صورت میگیرد.
وی با بیان اینکه در این نمایشگاه آثار ناشران کشوری و کتابفروشی های شهرستان عرضه شده است تصریح کرد: هوای کتابفروشی های رفسنجان را داشتیم و سعی کردیم حضور پررنگ داشته باشند و در کنار آن مردم از آخرین آثار چاپ شده در کشور بهره مند شوند.
میرافضلی در ادامه سخنانش با اشاره به پشت سرگذاشتن ۹ دی ماه روز بصیرت بیان داشت: آفت ما دوبینی است، ما دو مملکت نداریم، دو شرکت مس نداریم اگر اینها بشکند دیگر نیست، بصیرت مدنظر رهبری این است که همه در یک کشور هستیم و برای حفظ آن باید کوشا باشیم.

وی ادامه داد: در عرصه فرهنگ و هنر حمایت زیادی داشتیم و آنچه انجام دادیم وظیفه است ، هدف حمایتگری است، متصدی امر فرهنگ نیستیم و در کنار دستگاه‌های فرهنگی قرار گرفتیم و حمایت می کنیم.
میرافضلی حمایت از شش موکب پیاده روی اربعین، حمایت از هیات‌های مذهبی، برگزاری بیش از ۱۵ یادواره شهدا از ابتدای سال، برگزاری مسابقات قرآنی و حمایت از موسسات قرآنی، کمیته امداد، بهزیستی، خیریه ها و مدارس را از جمله اقدامات مس سرچشمه در شهرستان رفسنجان در سال جاری برشمرد و گفت: همه کارها بدون مزد و منت و نیت غیرکار فرهنگی انجام نداده و نمی دهیم، ما را حمایت کنید، اگر مشکلاتی پیش می آید یادآوری کنید تذکر دهید اما بگذاریم فعالیت تداوم یابد.

وی خاطر نشان کرد: رفسنجان دو هزار نفر شهروند ندارد، ۳۵۰ هزار نفر است باید همه را در نظر بگیریم، همه کمک کنیم که خدمات فرهنگی به نحو شایسته و افزون تر ارائه کنیم.
میرافضلی گفت: به ما گفتند فتیله را پایین بکشید، اگر نقصانی هست درمان  آن در کار فرهنگی بیشتر است نه در کم کردن آن ، مشکل از نقص کارهای کم ماست باید کارهایمان را افزایش دهیم، تنوع،گستردگی و سلایق مختلف را پوشش دهد تا در کنار هم شهر بهتری داشته باشیم.

برچسب ها:
دوازدهمین نمایشگاه کتاب مس سید علی میرافضلی مدیر روابط عمومی مس سرچشمه مس سرچشمه نمایشگاه کتاب رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • الناز

    مس به فکر الایندگی خودش باشه که اینقدر زنان رفسنجان سرطان نگیرند
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان