فرمانده سپاه رفسنجان:

ابعاد مختلف دفاع مقدس بایستی تبیین شود

  • شناسه خبر: 152685
ابعاد مختلف دفاع مقدس بایستی تبیین شود

فرمانده سپاه رفسنجان گفت: همانگونه در خصوص شهادت امام حسین (ع) توسط حضرت زینب(س) و امام سجاد (ع) تبیین شد بر دوش ما تکلیفی را می گذارد که ابعاد مختلف دفاع مقدس را تبیین کنیم .

خانه » سیاسی » ابعاد مختلف دفاع مقدس بایستی تبیین شود

سرهنگ علی اکبر شاهرخی در گفت و گو با خانه خشتی با گرامیداشت دوران دفاع مقدس و یاد و خاطره دلاورمردی های هشت سال جنگ تحمیلی اظهار داشت : ایام اسارت حضرت زینب (س) و روشنگریهای امام سجاد (ع) یک نکته را به ذهن ما تداعی می کند که ابعاد مختلف دفاع مقدس همانگونه در خصوص شهادت امام حسین (ع) توسط حضرت زینب(س) و امام سجاد (ع) تبیین شد بر دوش ما تکلیفی را می گذارد که ابعاد مختلف دفاع مقدس را تبیین کنیم .
وی بیان داشت :مقام رهبری از تبیین مواضع انقلابی به عنوان جهاد کبیر یاد می کند انشاءا.. بتوانیم ابعاد مختلف جنگ را در بعدهای اخلاقی ،عرفانی، اقتصادی و اجتماعی در جامعه پیدا کنیم.
سرهنگ شاهرخی عنوان داشت :آبروی محله از جمله برنامه های دفاع مقدس می باشد که یک شهید به عنوان شهید شاخص در یک محله انتخاب می شود و حول آن شهید یادواره برگزار می شود .
وی از برگزاری رژه موتوری و غبارویی گلزای شهدا از دیگر برنامه های دفاع مقدس عنوان کرد و افزود :قریب ۵۰ برنامه تحت حوزه در شهر و تعداد زیادی در بخشهای مختلف و قریب ۲۰۰ برنامه در این هفته برگزار می شود .

برچسب ها:
دفاع مقدس فرمانده سپاه رفسنجان هفته دفاع مقدس
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان