افتتاح ۳ طرح عمرانی و راه اندازی دانشگاه نرجس خاتون در رفسنجان

  • شناسه خبر: 14888
افتتاح ۳ طرح عمرانی و راه اندازی دانشگاه نرجس خاتون در رفسنجان

به مناسبت دهه فجر ۳ طرح عمرانی ،آبیاری تحت فشار،کشتارگاه صنعتی،جایگاه  به بهره برداری رسید و پذیرش دانشجو در دانشگاه نرجس خاتون (س)واحد رفسنجان آغاز شد. به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”،تا کنون ۶ هزار هکتار از اراضی پسته شهرستان رفسنجان به سیستم قطره ای تجهیز شدند که از این رقم ۴۱.۵ هکتار متعلق به ۲۳ […]

خانه » آخرین اخبار » افتتاح ۳ طرح عمرانی و راه اندازی دانشگاه نرجس خاتون در رفسنجان

به مناسبت دهه فجر ۳ طرح عمرانی ،آبیاری تحت فشار،کشتارگاه صنعتی،جایگاه  به بهره برداری رسید و پذیرش دانشجو در دانشگاه نرجس خاتون (س)واحد رفسنجان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”،تا کنون ۶ هزار هکتار از اراضی پسته شهرستان رفسنجان به سیستم قطره ای تجهیز شدند که از این رقم ۴۱.۵ هکتار متعلق به ۲۳ هزار نفر از فرهنگیان با اعتبار به کار رفته ۳ میلیارد ریال که نیمی از آن بصورت بلاعوض پرداخت شده امروز بهره برداری شد.

کشتارگاه صنعتی نیز با مساحت ۱۳ هزار متر مربع شامل دو خط گوسفندی،پتینگ و محل نگهداری دام که روزانه ۲۳۰ رأس سبک و سنگین را کشتار می کند راه اندازی شد.

جایگاه سی ان جی نیز با مساحت هزار متر مربع و ظرفیت ۳ سکو با اعتبار ۱۵ میلیار ریال بد ست مصطفی بخشی و یاسر جعفری فرزندانم شهداء افتتاح گردید

وهمچنین دانشگاه نرجس خاتون (س) واحد رفسنجان که آغاز اولین ترم جدید یا ارائه ۳ رشته ادبیات فارسی،مترجمی زبان و علوم حدیث،۸۲ دانشجو پذیرفته و یکی از ۹ دانشگاه خواهران در سطح کشور است.

برای تأ سیس این دانشگاه در مساحت۵ هزار متر مربع،۳.۵میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

رضایی

برچسب ها:
افتتاح 3 طرح عمرانی و راه اندازی دانشگاه نرجس خاتون در رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان