بیانیه کانون همبستگی فرزندان شاهد مس سرچشمه به مناسبت روز جهانی قدس

  • شناسه خبر: 145882
بیانیه کانون همبستگی فرزندان شاهد مس سرچشمه به مناسبت روز جهانی قدس

کانون همبستگی فرزندان شاهد مس سرچشمه به مناسبت روز جهانی قدس و دعوت به حضور باشکوه در راهپیمایی این روز بیانیه صادر کرد.

خانه » سیاسی » بیانیه کانون همبستگی فرزندان شاهد مس سرچشمه به مناسبت روز جهانی قدس

کانون همبستگی فرزندان شاهد مس سرچشمه به مناسبت روز جهانی قدس و دعوت به حضور باشکوه در راهپیمایی این روز بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم
» وَنُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهًوَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ«
اراده و مشیت ما بر این قرار گرفتهاست کهبر مستضعفین در زمینمنت نهیم و آنها را مشمول مواهب خود نمائیم و آنها را پیشوایان و وارثین روى زمین قرار دهیم.
روز قدس میعادگاه کسانیاست که هنوز به ارزشهای انسانی پشتنکردهاند و فطرت الهی خود را اسیر طبیعت دنیا زدهشان ننمودهاند.
نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس، توفیقی الهی و حرکتی پربرکت بود که با درایت ناخدای کشتی انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه رقم خورد و سرچشمه یک حرکت عظیم و وحدت آفرین در جهان اسلام گشت.
حرکتی که اکنون در نقاط مختلف جهان به عنوان همایشی برای اقتدار و عدالت طلبی و ظلم ستیزی جهان اسلام بدل گشته است.
روز قدس سال۹۷با توجه به حرکتهایی که در جهان رخ داده، فرصتی مغتنم برای آزادیخواهان سرتاسر جهان است تا با تشکیل جبهه های متحد و مستحکم در برابر دشمنان اسلام، مهیای حکومت جهانی اسلام گردند و مؤید این بشارت، انقلابهای بیداری اسلامی و خیزشهای ضد سرمایه داری در غرب و تشکیل جبهه پرقدرت مقاومت اسلامی حماس در فلسطین است.
ملت ایران در راستای هدف متعالی و دوراندیشانه امام راحل و هدایتهای رهبر معظم انقلاب اسلامی، روز قدس امسال را پرشورتر از گذشته برگزار و اطمینان دارد که ریشه درخت غصبی اسرائیل با همت مقاومت از ریشه کنده شده و با چند ضربه متحدانه فلسطین و یارانش سرنگون خواهد شد.
در هفته های اخیر، رژیم منحوس صهیونیستی حملات جنون آمیز خود را به غزه همچنان ادامه میدهد و در این میان سکوت جامعه جهانی و به ویژه سران سازشکار عرب، این رژیم را برای ارتکاب جنایات بیشتر گستاختر کرده است، حملاتی که بیشتر قربانیان را کودکان، زنان و افراد مسن تشکیل میدهد.
سکوت مرگبار مجامع بین المللی در برابر این جنایات ضد بشری، دروغ بودن ادعاهای انسان دوستانه آنان را برای چندمین بار ثابت کرد و موضع بسیار مضحک آمریکا که ضمن حمایت از رژیم صهیونیستی، این جنایت عظیم را حق صهیونیستها و مقابله با اقدامات تروریستی می کند، بار دیگر به روشنی مشارکت شیطان بزرگ در جنایات صهیونیستها را نشان می دهد.
بدون شک، ضرورت شرکت در راهپیمایی روز قدس امسال با توجه به جنایتها و ددمنشیهای رژیم صهیونیستی اهمیت مضاعف یافته است و حداقل کمک مردمان جهان به غزه فریادهای همراهی با مظلومان فلسطینی ومقابله با وحشیگری رژیم آدمکش اسرائیل غاصب خواهد بود.
بدینوسیله کانون همبسهتگی فرزندان شاهد ، تلاش برای محو غده سرطانی اسرائیل را همچنان اولویت اول جهان اسلام دانسته و جنایات اخیر علیه زنان، کودکان و غیرنظامیان فلسطینی و اقداماتی که در راستای انحراف توجه امت اسلامی از موضوع فلسطین، صورت میپذیرد را محکوم میکنیم.

برچسب ها:
روز قدس کانون همبستگی فرزندان شاهد مس سرچشمه
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان