امام جمعه رفسنجان مطرح کرد :

مسئولین راه سرمایه گذاری داخلی را هموار سازند تا اقتصاد شهرستان رشد نماید

  • شناسه خبر: 144487
مسئولین راه سرمایه گذاری داخلی را هموار سازند تا اقتصاد شهرستان رشد نماید

حجت الاسلام رمضانی پور گفت :استاندار ما مشکل ندارد برخی از مدیران استان ما مشکل دارند مدیران همراه استاندار نیستند یک مجوز بخواهند بدهند  سنگ اندازی می کنند لذا باید راه سرمایه گذاری را هموار بسازیم تا اقتصاد رشد کند.

خانه » آخرین اخبار » مسئولین راه سرمایه گذاری داخلی را هموار سازند تا اقتصاد شهرستان رشد نماید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه خشتی ؛امام جمعه رفسنجان صبح دیروز در جلسه شورای اداری در بخش فردوس با بیان روایتی از پیامبر (ص)به اهمیت جایگاه خانواده اشاره داشت و اظهار داشت :مومن به میل و رغبت خانواده اش عمل می کند فرق مومن و منافق همین است که  مومن همه چیز را صرف خانواده می کند تا خانواده تعالی پیدا کند .

وی بیان داشت :نظام ما بر پایه خانواده است ،نظام ما قبیله ای نیست باید به خانواده توجه مضاعف شود چراکه امروز دشمن خانواده را مورد نشانه قرار داده اند .

رمضانی پور تصریح کرد : نسل جوان مورد هجوم دشمن است ،باید توجه ویژه شود تا اسیب متوجه انها نشود ،منافق خانواده را صرف  میل و رغبت خود می کند ولی مومن همه چیز را برای رشد خانواده صرف می کند .

جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان در بخش فردوس شهر صفائیه

جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان در بخش فردوس شهر صفائیه

امام جمعه افزود :ما باید به بخش ها مانند مرکز شهر توجه کنیم در مجموع محرومیت در رفسنجان بوده کارهایی صورت گرفته است باید در زمنیه صنعت از درون تلاش هایی صورت بگیرد مخصوصا در خصوص اشتغالزایی باید توجه ویژه شود .

وی تاکید داشت :به سرمایه گذاری خارجی  نباید دلخوش کرد ،باید به سرمایه گذاری داخلی  اعتماد کرد و مسئولین راه سرمایه گذار را اسان کنند تا این کار صورت گیرد ما در شهرستانها مشکل نداریم مشکل از استان است .

امام جمعه یاداور شد :استاندار ما مشکل ندارد برخی از مدیران استان ما مشکل دارند مدیران همراه استاندار نیستند یک مجوز بخواهند سنگ اندازی می کنند لذا باید راه سرمایه گذاری را هموار بسازیم تا اقتصاد رشد کند .

جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان در بخش فردوس شهر صفائیه

جلسه شورای اداری شهرستان رفسنجان در بخش فردوس شهر صفائیه

برچسب ها:
اهمیت جایگاه خانواده جلسه شورای اداری در بخش فردوس راه سرمایه گذاری را هموار بسازیم سرمایه گذاری داخلی سل جوان مورد هجوم دشمن محرومیت در رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان