حجت الاسلام رمضانی پور امام جمعه شهرستان رفسنجان:

وجود شیطنت های برخی از مجریان برنامه های سینما امین رفسنجان

  • شناسه خبر: 13392
وجود شیطنت های برخی از مجریان برنامه های سینما امین رفسنجان

حجت الاسلام رمضانی پور امام جمعه شهرستان رفسنجان در خصوص شایعه پراکنی تعطیلی سینما گلستان امین در رابطه با پخش فیلم سینمایی”من مادر هستم” در گفتگو با خبرنگار “خانه خشتی”اظهار داشت:سینما گلستان امین یک مشکل فنی پیدا کرده و دستگاهی از همین مجموعه آسیب دیده بود که خوشبختانه این مشکل رفع گردید. وی نقش هر […]

خانه » آخرین اخبار » وجود شیطنت های برخی از مجریان برنامه های سینما امین رفسنجان
حجت الاسلام رمضانی پور امام جمعه شهرستان رفسنجان در خصوص شایعه پراکنی تعطیلی سینما گلستان امین در رابطه با پخش فیلم سینمایی”من مادر هستم” در گفتگو با خبرنگار “خانه خشتی”اظهار داشت:سینما گلستان امین یک مشکل فنی پیدا کرده و دستگاهی از همین مجموعه آسیب دیده بود که خوشبختانه این مشکل رفع گردید.
وی نقش هر عالم را پاسبانی و نگهبانی از مرزهای اعتقادی مردم دانست و افزود: اگر احیانأ بخواهند آسیبی به مسائل اعتقادی مردم وارد کنند طبیعتأ باید از آن جلوگیری شود. و نیز به علت یک سری پیامدهای شوم که این فیلم برای شهروندان داشت نامه ای به اداره ارشاد رفسنجان فرستادم که از پخش آن جلوگیری شود.
امام جمعه رفسنجان با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب در جمع هنرمندان گفت: ضرورت دارد بعضی از کارها که رابطه عشق وعشق بازی زیاد است، ترویج پیدا نکند. در این فیلم نیز قصد داشتند عاقبت اعمال بد انسان و کیفر عقوبات را نشان دهد اما می توانستند از شیوه های دیگر عمل کنند.
وی خاطر نشان کرد: دکتر آذین نماینده مردم شهرستان رفسنجان نیز به این نکته اشاره کردند که باید سه یا چهار نقطه این فیلم حذف شود و سپس پخش گردد.
حجت الاسلام رمضانی، وزیر فرهنگ و ارشاد را انسان ارزشمند و فرهیخته دانست و بیان کرد: وی باید پاسخگو باشد که بدون توجه به حذف این نقاط، دستور پخش این فیلم را صادر کرده است. اما در این راستا ممکن است بسیاری از معاونین بد عمل کرده و به حساب وزیر گذاشته شود.
وی ادامه داد: رفسنجان یک شهر مذهبی است و قبل از انقلاب نیز مذهبی بوده. همانطور که قم و مشهد اجازه پخش نمی دهند رفسنجان نیز همینطور است و اگر بخواهند آن را مانند شهرهای دیگر به حساب بیاورنند اشتباه می کنند و دلیل بر این نمی شود که دوست داشتن عده ای دلیل بر مجوزی برای پخش این فیلم باشد.
امام جمعه رفسنجان با اشاره به سابقه دینی و مذهبی و تقوایی مردم رفسنجان تصریح کرد: با هماهنگی شورای فرهنگ عمومی تصمیم گرفته شد که این فیلم پخش نشود و بحث برداشتن این فیلم از سینما یک کار جمعی است و تعطیلی سینما هیچ ربطی به این موضوع ندارد.
وی وجود شیطنت های برخی از مجریان برنامه های سینما امین، در بحث پیام کوتاه از طریق گوشی همراه به مردم را خلاف عرف دانست و گفت: برای اینکه فروش و پول خوبی از این فیلم عایدشان شود نباید این چنین کارهایی صورت گیرد و در این راستا چه بسا شایعه تعطیلی سینما نیز کار بعضی از این افراد ناعاقل باشد.
برچسب ها:
آذین ارشاد امام جمعه رفسنجان امین رفسنجان رمضانی پور سینام سینما امین شیطنت فیلم فیلم من مادر هستم من مادر هستم وجود شیطنت های برخی از مجریان برنامه های سینما امین وزیر ارشاد
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • یوسف

    لااقل یک بار فیلم را ببینید بعد مصاحبه کنید
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان