تجمع اعتراض آمیز جمعی از بازنشستگان مجتمع مس سرچشمه رفسنجان

 • شناسه خبر: 1309
تجمع اعتراض آمیز جمعی از بازنشستگان مجتمع مس سرچشمه رفسنجان

به گزارش «خانه خشتی»جمعی از بازنشستگان شرکت صنایع مس در اعتراض به وعده های عمل نشده مسئولان، امروز در محل دروازه ورودی شرکت مس سرچشمه رفسنجان تجمع کردند. یکی از تجمع کنندگان به عنوان نماینده به خبرنگار ما گفت: مدیران شرکت ملی صنایع مس و صندوق بازنشستگان، وعده های زیادی به ما دادند که تاکنون […]

خانه » رفسنجان » تجمع اعتراض آمیز جمعی از بازنشستگان مجتمع مس سرچشمه رفسنجان

به گزارش «خانه خشتی»جمعی از بازنشستگان شرکت صنایع مس در اعتراض به وعده های عمل نشده مسئولان، امروز در محل دروازه ورودی شرکت مس سرچشمه رفسنجان تجمع کردند.
یکی از تجمع کنندگان به عنوان نماینده به خبرنگار ما گفت: مدیران شرکت ملی صنایع مس و صندوق بازنشستگان، وعده های زیادی به ما دادند که تاکنون به خیلی از آن ها عمل نکرده اند.
وی گفت: یکی از وعده های ، پرداخت ۵ سال سنوات ارفاقی به کارگرانی بود که به صورت زود هنگام و البته اجباری بازنشسته شدند که بعد از چندین سال به آن  عمل نشده است.
وی افزود: در رابطه با وعده پرداخت پاداش پایان خدمت، افزایش حقوق بازنشستگان در سال جاری، به کار گیری فرزندان بازنشستگان و … هم عمل نشده است.
ایشان یکی دیگر از خواسته های اصلی را بر کناری مدیر عامل صندوق  بازشستگان اعلام کرد و افزود: وی فردی غیر بومی بوده و از خانواده مس نیست و به همین دلیل از سختی شرایط  کار در مجتمع مس سرچشمه بی اطلاع است و کمتر در منطقه حضور دارد و به بیشتر وعده هایی که در زمان تصدی این مسولیت داده بود عمل نکرده است.
نماینده معترضین، خواستار انتخاب فردی برای این مسولیت از بین کارکنان یا بازنشستگان مس سرچشمه شد تا با سختی شرایط کار و مشکلات کارکنان این مجتمع آشنا باشد.

و یکی دیگر از خواسته های اصلی معترضین این بود که صندوق بازنشستگی از حالت مستقلی بیرون امده و تحت پوشش شرکت مس قرار گیرد( اموری از شرکت مس)

ضمنا علارقم تهیه گزارش توسط مبادی زیر ربط و همچنین مصاحبه با معترضین تا کنون هیچگونه گزارشی پخش نشده است، گفته میشود رد پایی از جریان انحرافی در این حرکات وجود دارد.

برچسب ها:
تجمع اعتراض آمیز جمعی از بازنشستگان شرکت صنایع مس تجمع اعتراض آمیز جمعی از بازنشستگان مجتمع مس سرچشمه رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • taha

  با هر هدفی و هر سیاستی که داشته باشید، وبگاه شما نیاز به تبلیغات دارد فراموش نکنید. در غیر اینصورت به این زودیها جا نمی افتید و اثر گذار نخواهید بود. همتتان بلند باد.

  taha

  پرداختن به اخبار ، مشکلات، ضعف ها و نقاط قوت شهرستان برای وبگاه شما از این جهت مناسب است: محور قرار دادن شهرستان خود و مسائل آن باعث افزایش اعتبار و تاثیر گذاری اهداف شما در وبگاه خانه خشتی خواهد شد.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان