اراضی ملی جنوب جاده شاهزاده عباس و مزرعه احمد اباد رفع تصرف شد

  • شناسه خبر: 128951
اراضی ملی جنوب جاده شاهزاده عباس و مزرعه احمد اباد رفع تصرف شد

فرمانده پاسگاه ویژه حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رفسنجان خبر داد: یک هکتار از اراضی ملی جنوب جاده شاهزاده عباس ومزرعه احمد اباد سرچشمه رفع تصرف شد.

خانه » اجتماعی » اراضی ملی جنوب جاده شاهزاده عباس و مزرعه احمد اباد رفع تصرف شد

به گزارش خانه خشتی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره منابع طبیعی شهرستان رفسنجان، مهدی آبادیان فرمانده پاسگاه ویژه حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رفسنجان ضمن اعلام خبر رفع تصرف یک  هکتار از اراضی ملی جنوب جاده شاهزاده عباس ومزرعه احمد اباد سرچشمه که عده ای از مالکین بدون اخذ مجوز قانونی مبادرت به ساخت استخر،درب ورودی به مزرعه وحفر کانال در اراضی ملی که قصد انتقال آب از کانال را داشته اند، مبنا بر دستور مقام محترم  قضایی اقدام و اراضی به دولت برگردانده شد.

آبادیان یادآور شد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در عرصه های منابع طبیعی با متخلفین امر برخورد قاطع و قانونی صورت می گیرد.ضمنا از مردم فهیم رفسنجان درخواست می شود قبل از هر گونه خرید وفروش زمین  در منطقه  از اداره منابع طبیعی وآبخیزداری رفسنجان  استعلام گردد.

همشهریان گرامی خواهشمند است در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف غیر قانونی اراضی ملی و بروز حریق در عرصه های منابع ملی با شماره  رایگان ۱۵۰۴ یگان حفاظت استان کرمان و شماره ۳۴۲۶۶۱۷۵ پاسگاه ویژه حفاظت رفسنجان تماس حاصل نمایند.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان