سامره: سوت های اشتباه داوران در دیدارهای مس رفسنجان، ما را شگفت زده کرده است

  • شناسه خبر: 128159
سامره: سوت های اشتباه داوران در دیدارهای مس رفسنجان، ما را شگفت زده کرده است

علی سامره سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان پس از شکست یک بر صفر تیمش در خانه فجر شهید سپاسی شیراز این نتیجه را ناعادلانه دانست.

خانه » ورزشی » سامره: سوت های اشتباه داوران در دیدارهای مس رفسنجان، ما را شگفت زده کرده است

به گزارش خانه خشتی و به نقل از سایت باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس رفسنجان، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان با بیان اینکه در مجموع بازی بدی نبود، هر چند که همچون هفته گذشته سر ما را بریدند افزود: کمیته داوران هفته گذشته شاهد اشتباهات داوران جوانش در دیدار ما بود اما باز این هفته نیز همان داستان تکرار شد.
سامره با اشاره به اینکه قضاوت داور در نیمه دوم ۱۸۰درجه عوض شد خاطر نشان کرد: متاسفانه داور مسابقه در نیمه اول خیلی راحت پنالتی مسلم ما را نادیده می گیرد و از کنار آن رد می شود.
سرمربی مس رفسنجان تاکید کرد: در دیدار هفته گذشته تمارض بازیکن ما که به گفته کارشناسان برنامه لیگ یک اصلا تمارض نبود را با کارت زرد دوم و در نهایت کارت قرمز اخراج می کنند اما در بازی مقابل فجر چندین بار مهاجمین این تیم درون محوطه جریمه ما تمارض کردند ولی داور مسابقه بدون توجه از کنار آن رد می شود.
وی ادامه داد: متاسفانه سوت های اشتباه داوران در دیدارهای مس رفسنجان، ما را شگفت زده کرده است و واقعا نمی دانم چه باید بگویم! فقط می دانم با این نوع قضاوت ها داوری و فوتبال ما پیشرفت نخواهد کرد.
سامره باید بیان اینکه نیمه اول تیم برتر میدان بودیم و چندین فرصت گلزنی از دست دادیم افزود: در نیمه دوم هم دو فرصت مسلم گلزنی را از دست دادیم که به هر حال در این زمینه بی دقت کار کردیم و باید به دنبال رفع آن باشیم.
وی با تبریک این پیروزی به تیم حریف افزود: فجر سپاسی هم تیم خود من است اما با تمام احترامی که برای آنها قائل هستم باید بگویم حق ما شکست در این دیدار نبود و متاسفانه سوت های اشتباه داور مسابقه باعث رقم خوردن این نتیجه و تک فرصت فجریها منجر به تک گل آنها از روی نقطه پنالتی شد.
سرمربی مس رفسنجان در رابطه با اخراج خود با اشاره به اینکه از این بابت و از این تصمیم داور بسیار متاسفم افزود: داور مسابقه پس از صحبت با کمک خود به سمت من آمد و گفت شما اخراج هستی به دلیل اینکه بطری آب به درون زمین پرتاب کردی! واقعا خجالت آوره! بطری آبی که از سوی تماشاگران به درون زمین پرتاب شد و در تصاویر تلویزیونی هم کاملا مشهود است را به من ربط می دهد! و من واقعا نمی دانم چه بگویم و تنها امیدوارم این اشتباهات سهوی باشد و در آینده کمتر اتفاق بیافتد.

برچسب ها:
سرمربی مس رفسنجان علی سامره مس رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • کریم

    خواهشا بسه دیگه.... این بهانه بازیها برای ما طرفداران فوتبال قدیمی شده.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان