بخشدار رفسنجان از اشتباهات مکرر در شمارش آرا صندوق های روستایی می گوید

 • شناسه خبر: 124062
بخشدار رفسنجان از اشتباهات مکرر در شمارش آرا صندوق های روستایی می گوید

بخشدار مرکزی رفسنجان گفت: از ۱۶ شکایت رسیده ۳ صندوق بازشماری و نتایج دو صندوق تغییر کرد.

خانه » اجتماعی » بخشدار رفسنجان از اشتباهات مکرر در شمارش آرا صندوق های روستایی می گوید

علی آرمان در گفت و گو با خانه خشتی اظهار داشت: از ۱۶ شکایت رسیده از نامزدهای شوراهای روستاهای بخش مرکزی ۴ شکایت وارده و قابل بررسی بود که منجر به بازشماری ۳ صندوق اخذ رای و نهایتا اصلاحیه در نتایج دو صندوق گردید.

وی افزود: پس از اعلام نتایج اولیه  بررسی هیات اجرایی شهرستان و بازدید های صورت گرفته در صورت تایید استان نتایج نهایی در روزهای آتی آگهی خواهد شد.

آرمان در خصوص تغییر نتایج دو صندوق رای روستایی بیان داشت: این تغییرات مربوط به دو روستای علی آباد انقلاب و تاج آباد کهنه بوده است که در علی آباد شمارش آرا به درستی صورت گرفته و در جمع بندی نهایی اشتباه شده که با تصحیح ان یک نفر از اعضای علی البدل جزء اعضای اصلی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در روستای تاج آباد  کهنه نیز دو مورد آراء ناخوانا بوده است و پس از انکه بر اساس دستورالعمل ستاد انتخابات آرا خوانده شدند جای دو نفر عضو اصلی و علی البدل با دو رای اختلاف جابجا شد.

آرمان همچنین بیان داشت: صندوق روستای سعادت آباد نیز بازشماری شد که هیچ تاثیری در نتایج قبلی نداشت.

بخشدار مرکزی رفسنجان راجع به اشتباهات متعدد در این دوره از انتخابات بیان داشت: از میان ۸۹ روستا در بخش مرکزی تنها ۱۶ شکایت داشته ایم که شامل ۱۲ روستا می شود؛ از آنجایی که انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا با انتخابات ریاست جمهوری همراه بود بعضا به خاطر خستگی این اشتباهات رخ داده است.

وی افزود: در برخی صندوق ها حتی خود اعضای صندوق نیز اعلام تشکیک نسبت به نتایج ان کردند و احتمال دادند که نتایج اشتباه باشد و یکی از دلایلی هم که صندوق بازشماری شده همین موضوع بود.

آرمان گفت: نزدیک به ۶ صندوق رای روستایی که متقاضی بازشماری بودند بنا بر اطمینان معتمدین بر اینکه هیچ اشتباهی صورت نگرفته بازشماری نشدند.

برچسب ها:
انتخابات بخشدار رفسنجان شمارش آرا
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • بندا خدایی...

  راست میگه خانه خشتی ؛ بپذیر که شکست خوردید و میاس بعد از اعلام نتایج بریزید تو خیابونها و سطلهای زباله رو به آتش میکشیدید... میاس بعد از اعلام نتایج که بنفعتون نبود و با اینکه تخلفهای فراوونی هم وجود داشت ، میاس بیایید در خیابونها و به امام حسین توهین میکردید ... واقعا براتون متاسفم به مردمی که به اقای روحانی رای دادند ، نمیبینید هیچ مشکلی (مسکن و گرونی و...) غیر از اهنگ و بزن و برقص ندارند (علی برکت الله) ... در ضمن خانه خشتی حواست باشه دیگه حواسمون هست که اگه مشکلی تو مملکت باشه به دولت قبل ربطش نمیدیم ؛ چراکه دولت قبل ، دولت حاج محمود نبوده ؛ بلکه دولت قبل دولت حاج حسن بوده ... اخ راسی یادم رفت بگم که حاج حسن قراره رفع حصر کنه ولی حیف که جز وظایفش نیست والا خیلی دلش میخاد که... دلتونو به هیمنا خوش کنید...

  مصطفی

  من اگر جای شما بودم می گفتم آقای روحانی چرا سه شب مانده به انتخابات ، یارانه های بعضی ها را که قطع کرده بودید واریز و همچنین یارانه های بعضی ها را دو برابر واریز کردید...........

  مصطفی

  اصلا این مطلب بخشدار که از خود شما هست چه ربطی به رییس جمهور داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  parisa

  دوستان عزیز خانه ی خشتی، اصلا روحانی و همه ی اصلاح طلب ها بد و شما همه خوب. اون ها همه متقلب و فتنه گر و غرب زده ، شما مومن و دلواپس. ولی بپذیرید که شکست حوردید بپذیرید که قشر عطیمی از مردم مثل شما فکر نمیکنند. بپذیریذ که حرکتی که از دوم خرداد 76 شروع شده تمام نمی شود... من جای شما بودم به جای این لجاجت های بچه گانه میرفتم میدیدم که چرا در روستتاهای محروم ، مردم دست رد به رایانه ی سه برابری زدند. چرا در اهواز مردم به حای گله از بیکاری و هوای الوده، خواستار رفع حصر بودند؟ چرا اقای خاتمی که این همه سال ممنوع التصویر و فتنه گر هستند ، با یک پیام ویدئویی کل ارای تهران را تغییر می دهد؟ ... چرا مردمی که طرفدار اصلاحات نیستند باز رای دادند ؟ چرا عده ای از این دوستان اصول گرای شما این قدر مورد ترس و تنفر مردم هستند؟

  شهروند

  اگر همین اشتباهات که میگید ناشی از خستگی هست و عجیب هم هست، در شمارش آرائ ریاست جمهوری شده باشد که واویلاست...مگر سال اول هست که انتخابات برگزار میشه؟؟؟ شایدم برگزارکنندگان این دوره سال اولشون بوده؟
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان