قبح شکنی دیگری در دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان و اعتراض نماینده ولی فقیه در این دانشگاه

 • شناسه خبر: 123778
قبح شکنی دیگری در دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان و اعتراض نماینده ولی فقیه در این دانشگاه

برگزاری جشنواره رویش در دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان بهانه ی دیگری برای هنجارشکنی در محل علم آموزی دانشجویان و امیدان آینده این کشور شد.

خانه » فرهنگی مذهبی » قبح شکنی دیگری در دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان و اعتراض نماینده ولی فقیه در این دانشگاه

به گزارش خانه خشتی ؛ متأسفانه علیرغم تذکراتی که رهبر انقلاب درباره خروجی کار فرهنگی به مسئولین دانشگاه ها دادند، هر روز شاهد ابتذال فرهنگی در برخی از دانشگاه ها هستیم، که از آن جمله دانشگاه ولی عصر(عج) می باشد که طی یک دوره چهارساله هر چند شب شاهد برگزاری مراسماتی قبح شکنانه بوده ایم و مدیریت فرهنگی دانشگاه به سمت عادی سازی هنجار شکنی ها حرکت کرده است. خروجی این وضعیت در اختتامیه جشنواره رویش (فعالیت های فرهنگی) بخوبی قابل رؤیت و استناد می باشد.
محمدعلی پورمحی ابادی معاون فرهنگی نهاد رهبری دانشگاه ولی عصر(عج) به اختتامیه جشنواره رویش اعتراض کرد و از حضور گروه موسیقی مختلط با حضور اقایان و خانم ها و حرکات نامناسب در بخشی از برنامه ابراز تاسف کرد و بیانیه ای بدین شرح صادر نمود:

جشنواره رویش فرصتی است برای به نمایش گذاشتن توانمندی فعالان فرهنگی، فصلی است جهت شناسایی استعدادها، استفاده از ظرفیت های موجود در دانشگاه و ایجاد فضایی جهت رقابت سالم با موضوعات متنوع. امسال هم مطابق سال های گذشته شاهد حضور کانون های فرهنگی دانشگاه در جشنواره رویش بودیم. جشنواره ای دارای نقاط قوت و ضعف که بر عزیزان و فعالان فرهنگی است که نقاط قوت را حفظ و بر رفع نقاط ضعف سعی و تلاش نمایند.
حضور کانون های مختلف فرهنگی در کنار هم با موضوع واحد پرداختن به آسیب های اجتماعی ، همکاری با مرکز مشاوره دانشگاه و حضور متخصصین جهت همفکری و استفاده دانشجویان ، تلاش در جهت ارائه راهکارهای مناسب جهت رفع آسیب های اجتماعی ،  رقابت سالم و شناسایی فعالان فرهنگی همراه با معرفی چهره‌های برتر و حمایت و تلاش مسولان امر در جهت برنامه های جذاب و متنوع از جمله نقاط قوت این جشنواره بود که جا دارد از مسئولین امر تقدیر و تشکر بعمل آورم.
اما متاسفانه در مراسم اختتامیه صحنه هایی اتفاق افتاد که هیچ سنخیتی با اهداف فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه ندارد.
به فرموده مقام معظم رهبری فعالیت فرهنگی باید باعث شود نیروی مومن و متخلق و انقلابی تربیت شود.
حضور گروه موسیقی مختلط با حضور اقایان و خانم ها و حرکات نامناسب یکی از افراد در بخشی از برنامه جای تاسف و تذکر دارد.
اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از دانشجویان انقلابی و ارزشی دانشگاه که نسبت به این امر واکنش نشان داده‌اند از مسئولین مربوطه تقاضا دارم ضمن بررسی موضوع و تذکر به متخلفین، زین پس با دقت و نظارت بیشتر برنامه ها را پیگیری نموده تا در آینده شاهد چنین برنامه‌هایی در فضای دانشگاه نباشیم.
در پایان برای همه مسئولین، فعالان فرهنگی و دانشجویان بصیر و انقلابی دانشگاه آرزوی توفیق و سربلندی دارم.

برچسب ها:
دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان قبح قبح شکنی
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • امید

  بله دیگه کلا رقص و خوندن خانم ها اینجوری که شما میگین مشکلی نداره حالا چه تو دوران تبلیغات توی سفر های استانی که زن و مرد باهم رقصیدن و خوندن و چه بعد انتخابات که توی تهران خانم ها بازهم به صورت گروهی اونم سرلخت همراه با آقایون خوندن و رقصیدند و حالاهم توی دانشگاه ها.و چون گروهی بوده و انفرادی نبوده مشکلی نداره بعدشم چه معنی میده که ی مشت عصر حجری به این چیزا گیر بدن!!! به نظر میرسه نبودن نیروهای حراست و انتظامات احتمالا مربوط میشه به اقدامات دولت قبل یا رفع نشدن تحریم ها یا بد اجرا کردن سند 2030 از سوی آقایون.

  مَهدی.ک

  قطعا رقص از سمت دانشجویان تماشاگر بوده و مسئولین انتظامات و حراست باید رسیدگی میکردند. به فتوای مراجع نوازندگی و همخوان زن هیچ ایرادی در کنسرت ندارد. معنای آزادی افراد... این افراد جمع کثیری از ملت بودند که به رئیس جمهور فعلی رای مثبت دادند. لطفا بی سوادی ممنوع!

  مجتبی

  liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkeeeeeeeee

  حسين

  دوستان عزيز چرا شلوغش مي كنيد آقاي هرندي عزيز رئيس ستاد آزادگان بودندو خود ايشون از نيروهاي ارزشي هستند حتما افراديكه مي رقصيدند با نيت قربه الي الله بوده وگرنه ايشون حتما موضع مي گرفتند. ضمن اينكه به دست آوردن و شاد كردن دل مومن هم ثواب داره و هم براي حفظ صندلي خوبه چرا يه مشت افراطي بي شناسنامه به رقص دختر و پسر گير ميديد عزيزان طبق سند بين المللي و معتبر 2030 رقص دختر و پسر عليرغم اينكه مشكلي نداره امريست مستحب موكد جهت حفظ صندلي كه به واقع حفظ ذخيره هاي انقلاب است. تاكيد مي گردد لطفا به رئيس ستاد آزادگان خرده نگيريد زمانيكه ايشون در زندان هاي بعثي گرفتار ظلم و شكنجه بعثي ها بودند بي شعور ها كجا بودند كه حالا گيرداديد برادر عزيز هرندي ما از شما حمايت مي كنيم و مي دانيم كه با عده اي افراطي روبرو هستيد چرا كه يه رقص و آواز خواني زن كه مشكل خاصي نداشته چون در سالن به جايي ختم نشده احتمالا بعد از مراسم برخي افراد جلسه خصوصي دو نفره داشتند كه انشااله خطبه صيغه موقت جاري شده.

  محمد

  معنای آزادی از منظر آقایون باز هم تفسیر شد

  مجتبی

  اقای هرندی .میدونم که این صفحه را دارید میخونید .شما دانشگاه ما را از لحاظ فرهنگی به عقب بردید .لطفا برای اینکه دیگر حقی اجحاف نشود استعفا بدهید.والسلام علی من التبع الهدی

  Mahdi

  اقای هرندی تازه خودشون داخل سالن بودن و متاسفانه

  صادق

  اقای هرندی این چه وضعی بود؟؟؟؟ خودشماهم داخل سالن بودین !!!! واقعا افسوس میخورم.

  فاطمه زهرا

  مسولین بابت رقصیدن و اوازخوانی زن باید استعفا بدهند چه وضعشه بار اولشون که نیست چندین بار اینکاررو کردن اقای هرندی

  محمد

  درشان دانشگاهی که اسمش منتسب به امام زمان هست واقعا بی حرمتی هست

  علی

  خواندن صدای زن و رقاصی به شدت دورازشان دانشگاه هست مسولین پاسخگوباشند

  مجتبی

  من اونجا بودم باچشم خود دیدم که داخل سالن میرقصیدن

  فرشاد

  اقایان هنوزبعد از۴سال مدیریت یک کنسرت رابلد نیستند
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان