یادداشت به قلم سید عباس حسینی داورانی

تناقضات/ مردم کدام یک را باور کنند؟!

 • شناسه خبر: 123374
تناقضات/ مردم کدام یک را باور کنند؟!

جناب آقای روحانی کدام را باور کنیم؟

خانه » سیاسی » تناقضات/ مردم کدام یک را باور کنند؟!
 • جناب آقای دکتر روحانی سامانه کارانه محدباقر باقر قالیباف را فیلتر کرد. از طرف دیگر ایشان و اقتصاد دانان همفکر شان یک میلیون اشتغال زایی ارائه شده از سوی ابراهیم رییسی و محمدباقر قالیباف را به تمسخر گرفتند و آن ها را نشدنی دانستد و عنوان کردند این ها عدد و رقم بلد نیستند. این در حالی است که ۲۳ اردیبهشت دولت مستقر سامانه کارورزی برای ثبت نام بیکارها را افتتاح کرد. علاوه بر این هم آقای روحانی و هم آقای جهانگیری بر ایجاد یک میلیون شغل تاکید کردند و آن را شدنی دانستند!!!!!!
 • آقای دکتر روحانی در مناظره سوم خطاب به آقای قالیباف فرمودند: «پرونده ای بود و من مانع اجرای عدالت درباره آن شدم و گرنه شما الان اینجا نبودید». و در همان مناظره جمله ای دیگر فرمودند که: «من با کسی عقد اخوت نبسته ام حتی با برادرم». این دو نقیضه چگونه قابل جمع است؟! آقای روحانی که مدعی است جلوی پرونده ای از قالیباف را گرفته اگر زمانی پرونده ای در مورد نزدیکانش رو شود آیا به اجرای عدالت کمک خواهد کرد؟!
 • دکتر روحانی در همایش ورزشگاه آزادی فرمودند: «تمام وعده هایی که سال ۹۲ داده بودم را یا عملی کرد یا نگذاشتند عملی کنم». در جواب باید گفت اگر این وعده ها در حیطه اختیار شما بود و نگذاشتند این نشان از بی قدرتی و ضعف شما دارد اگر هم در حیطه قدرت رئیس جمهور نیست پس چرا همان وعده ها را این بار نیز تکرار کردید؟!
 • آقای جهانگیری در حالی در مناظره سوم خود را فرمانده اقتصاد مقاومتی معرفی کرد که با نظر مقام معظم رهبری بر این فرماندهی انتخاب شده است که رهبر معظم انقلاب بارهای گلایه های خود را از ضعف اجرای اقتصاد مقاومتی اعلام کردند و حتی در پیام نوروزی ۹۶ خود فرمودند: آنچه انجام گرفته است با آنچه که مورد انتظار ما و مردم بوده است فاصله زیاد دارد.
 • جناب آقای روحانی در همدان با خطاب قرار دادن رقبای خود مطرح کردند: «اردیبهشت ۹۶ هم یکبار دیگر مردم ایران اعلام می‌کنند، آنهایی که در طول ۳۸ سال فقط اعدام و زندان بلد بودند را قبول ندارند». این در حالی است که بسیاری از وزرای دولت ایشان دارای سوابق امنیتی و اطلاعاتی هستند و خود ایشان نیز از بدو انقلاب تا کنون در بسیاری از نهادهای امنیتی مسئول بوده و در تیرماه ۱۳۵۹ در مجلس در نطقی اعلام کرد: «پیشنهاد من کنم توطئه گرها را در نماز جمعه به دار آویزان کنید تا تاثیر بیشتری داشته باشد». علاوه بر این ابراهیم رئیسی هیچ گاه در طول مسئولیت هایشان سمت قضاوت نداشته است تا بخواهند حکم اعدام کسی را صادر کنند. چیزی که انحصارا در اختیار قاضی است.
 • آقای روحانی خود را یک حقوق دان برجسته و مسلط می داند و در مناظره سوم نیز به حقوق دانی آقای رئیسی کنایه زد. اما جالب است بدانید که این حقوق دان مجتهد رئیس جمهور در سال ۹۲ نمی دانست که ۵+۱ چه کشورهایی هستند و اعلام کرد پنج کشور قدرتمند و ایران می شود پنج به علاوه یک. علاوه بر این رئیس جمهور حقوق دان ما که به مالیات ندادن آستان قدس خرده می گیرد نمی داند که بر اساس «بند الف ماده ۱۳۹ اصلاحی قانون مالیات مستقیم» آستان قدس ضوی – آستان حضرت معصومه- آستان شاهچراغ و آستان حضرت امام خمینی معاف از مالیات هستند. همچنین وی نمی داند که برخی وعده های داده شده از سوی رقبایش متن صریح برنامه پنج ساله ششم است.
 • دکتر حسن روحانی در روز امضای برجام در تلویزیون اعلام کرد: «تمام تحریم ها برداشته شد». اما در مناظره سوم گفت من قول می دهم در چهار سال بعدی تمام توان خود را برای برداشتن تحریم ها به کار بگیرم؟!
 • روحانی در حالی بر خلاف واقعیت به سید ابراهیم رئیسی تهمت می زند که از امام رضا سوء استفاده می کند و خطاب به او می گوید: «امام رضا را برای مردم نگه دارید» که در بنرهای نصب شده در برخی از شهرها از جمله قم عکس روحانی در کنار حرم حضرت معصومه است. و عکس های برادر ایشان با لباس خادمی امام رضا(ع) در شبکه های مختلف اجتماعی دست به دست می شود.

یادداشت به قلم سید عباس حسینی داورانی

برچسب ها:
باور تناقضات روحانی
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • محمدرضا

  خدا کنه اون کسی که میخواد تفرقه اندازی کنه از زندگیش غیر نبینه امثال خانه خشتی

  amir

  با سلام و احترام خانه خشتی عزیز برای چی اینقدر خبر های شما حزبی و جنایی میباشد شما یک رسانه ملی هستید این کار خلاف قانون میباشد و شما با این کار مخاطبین خود را به طور کامل از دست میدهید.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان