اعلام حمایت خانواده شهید باهنر در استان کرمان از حجت‌الاسلام رئیسی‌

  • شناسه خبر: 123274
اعلام حمایت خانواده شهید باهنر در استان کرمان از حجت‌الاسلام رئیسی‌

خواهر شهید محمد‌جواد باهنر در کرمان از حمایت کامل خانواده شهید باهنر در کرمان از حجت‌الاسلام سید‌ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

خانه » سیاسی » اعلام حمایت خانواده شهید باهنر در استان کرمان از حجت‌الاسلام رئیسی‌

به گزارش خانه خشتی ، مخدره باهنر خواهر شهید محمد‌جواد باهنر با حضور در دفتر خبرگزاری تسنیم استان کرمان حمایت کامل و رسمی خود و خانواده شهید محمد‌جواد باهنر در کرمان را اعلام کرد.

مخدره باهنر با بیان ویژگی‌های شخصیتی شهید محمد‌جواد باهنر با اشاره به اینکه روحیه استکبار‌ستیزی شهید باهنر مهمترین ویژگی وی بود گفت: شهید باهنر بارها در دوران طاغوت به‌دلیل همین ویژگی دستگیر و روانه زندان شد.

وی با اشاره به اینکه در سال ۱۳۴۲ با امام خامنه‌ای در یک زندان بودند، افزود: رهبر معظم انقلاب در ارتباط با نجابت شهید باهنر می‌فرمایند که برای برگزاری جلسات مخفیانه در تهران علیه رژیم طاغوت به‌دنبال یک مکان بودیم که شهید باهنر خانه خود را که دو اتاق هم بیشتر نداشت در اختیار ما گذاشت و روزی که برای جلسه به منزل شهید باهنر رفتیم در حالی که میوه و خوراک تهیه کرده بود و ما مهمان او بودیم اما از آنجا که جلسه محرمانه بود از او خواستیم که خانه را ترک کند و شهید باهنر نجیبانه قبول کرد و اصلا ناراحت نشد.

خواهر شهید محمد‌جواد باهنر با بیان اینکه با بیان اینکه شهید باهنر در جریان مبارزات قبل از انقلاب یک عنصر فعال بود خاطر‌نشان کرد: پایان‌نامه شهید باهنر با موضع ولایت فقیه و زیر نظر آیت‌الله مطهری قبل از انقلاب انجام شد.

وی با اشاره به اینکه امام راحل بعد از شهادت شهید باهنر فرمود که شهید باهنر دانشمند و معلمی متعهد بود گفت: شهید باهنر در سخنان خود می‌گفت که خداوند علم مطلق است و به هر اندازه که عالم‌تر شویم به خدا نزدیک‌تر می‌شویم و آن علمی در اسلام مطلوب است که تواضع و فروتنی بیاورد.

وی با اشاره به اینکه تمام خانواده شهید باهنر به صورت صددرصد پیرو خط رهبری هستند افزود: هر چه امام خامنه‌ای امر کند ما در صحنه هستیم و از آرمان‌های انقلاب به شدت دفاع می‌کینم.

باهنر با بیان اینکه در دوره انتخاب ریاست جمهوری با درایت و عقل به این نتیجه رسیدیم که از ‌رئیسی حمایت کنیم تاکید کرد: از حجت‌الاسلام سید‌ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری آینده به‌صورت کامل و صددرصد حمایت می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه زمانی که حجت‌الاسلام رئیسی تولیت آستان قدس را با حکم رهبری بر عهده گرفتند اصلا حرفی از ریاست جمهوری نبود و قبول هم نمی‌کردند گفت: بسیاری از علمای بزرگ و شخص برادرم مهندس محمد‌رضا باهنر در جلسات مختلف از حجت‌الاسلام رئیسی درخواست کردند.

خواهر شهید محمد‌جواد باهنر با بیان اینکه آثار خدمات حجت‌الاسلام رئیسی در همین یکسال بر کسی پوشیده نیست افزود: عدهای میگویند که حجت‌الاسلام رئیسی با نقش‌آفرینی زنان در کشور مخالف است در حالی که اشتباه محض است و در حال حاضر همسر حجت‌الاسلام رئیسی از درجات عالی علمی و عضو شورای انقلاب فرهنگی در کشور است و اگر وی مخاف بود اول از خانواده شروع می‌کرد.

وی با اشاره به اینکه حجت‌الاسلام رئیسی به‌دلیل مسئولیت‌های قبلی به تمام وزارتخانه‌ها اشراف دارد اظهار‌ داشت: رقبای حجت‌الاسلام رئیسی به دلیل همین اشرافیت است که از حضور وی در عرصه انتخابات می‌ترسند.

باهنر با بیان اینکه مردم باید در انتخابات به فکر آخرت خود باشند گفت: مردم‌گرایی و محرومیت‌زدایی از ویژگیه‌ای بارز حجت‌الاسلام رئیسی است و شخصی حجت‌الاسلام رئیسی فراجناحی بوده و به هیچ گروه و حزبی وابسته نیست.

وی با اشاره به انجام مذاکرات هسته‌ای توسط دولت یازدهم افزود: دانشمندان هسته‌ای ما را به شهادت رساندند و متاسفانه بعضی‌ها در طول مسیر انقلاب از قطار انقلاب پیاده شدند، هیچ، بلکه بعد از پیاده شدن به قطار سنگ هم زدند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
اعلام حمایت انتخابات96 حجت الاسلام رئیسی شهید باهنر
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • امینی

    دولت مجری تدبیر نا امیدی با اقتصاد رانتی رفاقتی به کام رانت داران دولتی و سوداگران فرصت طلب چنان شیرین بود که به بیماری قند و آلزایمر هم مبتلا شدند.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان