یادداشتی قابل تامل به قلم رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان راجع به حرکات موهون علیه امام جمعه

 • شناسه خبر: 115370
یادداشتی قابل تامل به قلم رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان راجع به حرکات موهون علیه امام جمعه

این اقدامات جز خدشه به وحدت ملی و افزودن بر تاثر امت حزب الله هیچ سودی نخواهد داشت لذا همه جریان ها و گروهها و موثرین جامعه را دعوت به وحدت و ذکر یاد آن مرحوم می نماییم.

خانه » سیاسی » یادداشتی قابل تامل به قلم رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان راجع به حرکات موهون علیه امام جمعه

ایامی که پیش رو داریم ایام حزن و اندوه یار و همرزم امام و رهبریست فردی که تاریخ هیچگاه خدمات و فداکاری های ایشان در راه انقلاب ومبارزات خستگی ناپذیر ایشان را در روزگار خوف و خطر فراموش نخواهدکرد .

دراین ایام سوگواری امت حزب الله برای ایشان سنگ تمام گذاشتند  مردم انقلابی نگذاشتند تا تابوت یار امام و رهبری و انقلاب روی دست ضد انقلاب و فتنه گر دفن شود . امت انقلابی نشان دادند که قدر شناس اند و در کنار انقلاب ایستاده اند ‌. ملت با حضور یکپارچه خود، مشت محکمی شدند بر دهان خناسانی که قصد سواستفاده داشتند   .

اما این روزها شاهد آن هستیم گروهی با مقاصد سیاسی قصد دارند برخلاف روح ومنش وحدت بخش آن عزیز سفر کرده بر امواج احساسات پاک ملت فهیم سوار شده و بذر تفرقه و اختلاف را بپاشند لذا حرکات موهون این روزها که بر علیه امام جمعه رفسنجان حضرت حجه الاسلام والمسلمین رمضانی پور در فضای مجازی منتشر میشود جز خدشه به وحدت ملی و افزودن بر تاثر امت حزب الله هیچ سودی نخواهد داشت لذا همه جریان ها و گروهها و موثرین جامعه را دعوت به وحدت و ذکر یاد آن مرحوم می نماییم.
به قلم روح الله خلیلی نژاد ریاست دانشگاه پیام نور مرکز رفسنجان

برچسب ها:
ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی امام جمعه رفسنجان دانشپاه پیام نور رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • اعتدال

  درود برچنین افرادی(دکترخلیلی) که برطبل اعتدال وانسجام میکوبند فارغ از عملکرد گذشته افراد

  دانشجوی مدیریت

  باسلام وعرض ادب احسنت بر این دیدگاه ودوراندیشی دکترخلیلی. دراین برهه حساس بیایید از ایجاد تفرقه ودودستگی اجتناب کنیم که دود ان برچشم خودمان میرود.

  عرفان

  آفرین

  عرفان

  به آبروی امام جمعتون فکر کنید ...

  رضا

  درود و احسنت به شما . حرف دل همه رو زدی

  شهروند رفسنجان

  قطعا الان هم خانه خشتی و سایر رسانه های انقلابی بر نظر سابق خود در تحلیلی رفتارها و گفتارهای ایشان استوارند اما به حرمت رحلت ایشان و احترام سالهای مبارزه و 59 سال رفاقت ایشان با آقا و به احترام و تاسی به آقا سکوت کرده اند... اما با مرگ هیچ کسی پرونده تاریخی او بسته نخواهد شد و تاریخ قضاوت خواهد کرد.

  محسن

  خناس شماها هستید میدونید چرا؟؟؟ چون از چیزی حرف میزنید که بهش پای بند نیستید از منش و اعتدال و وحدت گرایی هاشمی حرف میزنید اما اصلا به اون پای بند نیستید و فقط می خواهید از ایشان استفاده سیاسی ببرید برای رسیدن به اهداف حزبی و جناحی خودتون، این کلیپ در زمان زنده بودن ایشان تهیه شده بود و ایشان هیچ عکس العملی نداشتند، اما شما حالا شده اید کاسه داغتر از آش...

  محسن

  خداوند اورا مورد غفران و رحمت قرار دهد و در اظهارنظرها در مورد او باید انصاف داشت....و عین حقیقت را گفت نه کمتر و نه بیشتر و تاریخ را نمیتوان تحریف کرد نه تاریخ سالهای مبارزه علیه شاه نه تاریخ سالهای جنگ نه تاریخ سالهای سازندگی نه تاریخ سالهای اصلاحات و نه تاریخ سالهای 84 تا 95 باید تاریخ را همانطور که اتفاق افتاده برای نسلهای بعد بیان کرد و هاشمی هر روز اتفاقات آنروز را یادداشت میکرده و باید بدون کم و زیاد کردن در اختیار تاریخ و نسلهای بعد قرار داد ....و قضاوت را به تاریخ سپرد

  محمد

  با سلام، به نظر من خناس کسی است که میگوید هاشمی مایه ننگ رفسنجان است و به هیچ وجه نمیتوانید این توهین به آیت الله هاشمی را از مردم مخفی کنید... و خناس دیگر هم خود شما خانه خشتی هستی و مردم یادشان نمیرود که شما تازه به دوران رسیده های عقده ای قبل از فوت آیت الله چه مطالبی بر علیه ایشان انتشار میدادید...

  از اساتيد دانشگاه وليعصر

  آقاى دكتر خليلى. ممنونيم از شما. به عنوان يك چهره ى فرهنگى از وجهه و آبروى خود براى سامان دادن به نزاعهاى سياسى اينگونه ى شهر وام گرفتيد. اميدوارم اين كار براى ساير شخصيتها و مسئولين سرمشق شود. آنچه الان و اين برهه از زمان مهم است و مطلوب آيت الله سفركرده ى ما نيز بود اعتدال و آرامش است. به آبروى افراد و شهر فكر كنيم.

  فرد

  اگه کارتون درسته پس از چی میترسید چرا دیدگاه های مردم رو نمی زارید. کار رسانه های ما شده فقط روتوش کردن و دروغ تحویل دادن.

  علی

  این ها مثلا طرف دار آیت الله هستند آیا آیت الله زنده بود اینطور رفتار میکرد رفتار ایشان اعتدال بود حالا چهار تا آدم کاسه داغ تر از آش آمدن دارن تفرقه میندارن دورود خدا بر اون های که موقعیت میشناسند و دنبال اختلاف تفرقه نیستند

  معین

  اول دکتر خلیلی عالی بود دورود بر پیام نور رفسنجان

  بیطرف

  درود بر دکتر خلیلی کارتون عالی و انقلابی بود
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان