بغض نتانیاهو شکست: حضور کشورها در «نم» نشانه عدم التزام دنیا به هولوکاست است.

  • شناسه خبر: 11257
بغض نتانیاهو شکست: حضور کشورها در «نم» نشانه عدم التزام دنیا به هولوکاست است.

خانه خشتی:نخست وزیر رژیم صهیونیستی که نتوانست از حضور دبیر کل سازمان ملل متحد در ایران جلوگیری کند امروز حضور بیش از ۱۲۰ کشور در اجلاس تهران را نشانه‌ای از عدم التزام دنیا به هولوکاست دانست. خانه خشتی به نقل از فارس،نخست وزیر رژیم صهیونیستی حضور بیش از ۱۲۰ کشور در ایران را نشانه‌ای از […]

خانه » آخرین اخبار » بغض نتانیاهو شکست: حضور کشورها در «نم» نشانه عدم التزام دنیا به هولوکاست است.

خانه خشتی:نخست وزیر رژیم صهیونیستی که نتوانست از حضور دبیر کل سازمان ملل متحد در ایران جلوگیری کند امروز حضور بیش از ۱۲۰ کشور در اجلاس تهران را نشانه‌ای از عدم التزام دنیا به هولوکاست دانست.

خانه خشتی به نقل از فارس،نخست وزیر رژیم صهیونیستی حضور بیش از ۱۲۰ کشور در ایران را نشانه‌ای از عدم التزام عملی کشورها به هولوکاست دانست.

بنایامین نتانیاهو گفت: «امروز ۱۲۰ کشور در تهران حضور دارند و این در حالی است که ایران هولوکاست را انکار می‌کند و تلاش دارد این کشور صهیونیستی را نابود کند… این اهانت به بشریت است».

نتانیاهو در گفتگو با دیوید مک‌آلیستر، سیاستمدار آلمانی گفت: «حضور این ۱۲۰ کشور در ایران نشانه‌ای است که التزام دنیا به شعار پس از هولوکاست که می‌گوید «هرگز تکرار نمی‌شود»، پوچ و توخالی است».

نتانیاهو از جمله کسانی بود که همراه با مقامات آمریکا از بان‌کی‌مون، دبیر کل سازمان ملل خواست برای اجلاس غیرمتعهدها در تهران حضور پیدا نکند.

علی‌رغم درخواست مقامات آمریکا و رژیم صهیونیستی، دبیر کل سازمان ملل امروز وارد تهران شد.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان