آمادسازی موکب خاتم الانبیاء رفسنجان در کربلا / تصاویر

  • شناسه خبر: 111215
آمادسازی موکب خاتم الانبیاء رفسنجان در کربلا / تصاویر

موکب خاتم النبیاء در کربلا به همت جمعی از جوانان شهرستان رفسنجان برای ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی در حال آماده سازی است.

خانه » آخرین اخبار » آمادسازی موکب خاتم الانبیاء رفسنجان در کربلا / تصاویر

به گزارش خانه خشتی ، در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی و حضور میلیون ها زائر از کشورهای مختلف در مراسم پیاده روی بزرگ اربعین ، جمعی از جوانان رفسنجان برای اولین سال اقدام به برپایی موکب خاتم الانبیاء برای ارائه خدمات به زائرین در شهر کربلا نمودند.

آمادسازی موکب خاتم الانبیاء رفسنجان در کربلا

به گفته ی علی میر بابایی مسئول راه اندازی موکب خاتم الانبیاء در کربلا این موکب با استفاده از جمع اوری کمکهای نقدی و غیر نقدی مردم رفسنجان راه اندازی شده و  تمام تجهیزات و وسایل پذیرایی آن از رفسنجان آورده شده است.
این موکب هر روز با پخت ۱۵ هزار غذا و ۱۰ هزار چای ، در کربلا به مدت ۱۰ روز و میان وعده های مثل بیسکویت ، کیک و … همراه می باشد .
به گفته ی میر بابایی کل هزینه های (نقدی و غیر نقدی ) این موکب از کمکهای مردمی می باشد و با پشتیبانی عتبات عالیات ،فرمانداری و امام جمعه رفسنجان احداث شده است.

محل استقرار موکب خاتم الانبیاء در شهر کربلا و حوالی خیمه گاه واقع شده است.

آمادسازی موکب خاتم الانبیاء رفسنجان در کربلا آمادسازی موکب خاتم الانبیاء رفسنجان در کربلا   آمادسازی موکب خاتم الانبیاء رفسنجان در کربلا آمادسازی موکب خاتم الانبیاء رفسنجان در کربلا آمادسازی موکب خاتم الانبیاء رفسنجان در کربلا آمادسازی موکب خاتم الانبیاء رفسنجان در کربلا آمادسازی موکب خاتم الانبیاء رفسنجان در کربلا آمادسازی موکب خاتم الانبیاء رفسنجان در کربلا آمادسازی موکب خاتم الانبیاء رفسنجان در کربلا آمادسازی موکب خاتم الانبیاء رفسنجان در کربلا آمادسازی موکب خاتم الانبیاء رفسنجان در کربلا

برچسب ها:
آماده سازی موکب خاتم الانبیاء رفسنجان در کربلا
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان