رئیس دادگستری رفسنجان در گفت و گو با خانه خشتی مطرح کرد:

رئیس دولت اصلاحات ممنوع التصویر، ممنوع البیان و ممنون الخروج است / این تدبیر نظام بوده است

 • شناسه خبر: 108502
رئیس دولت اصلاحات ممنوع التصویر، ممنوع البیان و ممنون الخروج است / این تدبیر نظام بوده است

رئیس دادگستری رفسنجان گفت: براساس مصوبه دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی این شخص ممنوع التصویر ، ممنوع البیان و ممنوع الخروج است و کسی حق نقض این قانون را ندارد.

خانه » سیاسی » رئیس دولت اصلاحات ممنوع التصویر، ممنوع البیان و ممنون الخروج است / این تدبیر نظام بوده است

حجت الاسلام مهدی پورمحمدی در گفت و گو با خانه خشتی  اظهار داشت: براساس مصوبه دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی این شخص ممنوع التصویر ، ممنوع البیان و ممنوع الخروج است و تا زمانی که تصمیم شورای عالی امنیت تغییر نکرده کسی حق نقض این قانون را  ندارد.
وی با بیان اینکه اعضای شورای عالی امنیت ملی تنها شخص رئیس جمهور نیست که تصمیم گیرنده باشد خاطر نشان کرد: این تصمیم بر اساس تدبیر نظام و رهبری و برای کم کردن هزینه فتنه ۸۸ گرفته شده است.

پور محمدی بیان داشت: در صورت محاکمه این شخص بایستی اعدام میشد اما نظام کاری را انجام داد که امام علی(ع) در جنگ جمل انجام داد، حکم فساد فی الارض اعدام است اما امیرالمومنین(ع) رافت نشان دادند.

وی به قضایای فتنه سال ۸۸ اشاره کرد و گفت: رئیس دولت اصلاحات در آن سال قصد خروج از کشور را داشت، ایشان با طراح انقلاب های رنگی دنیا ارتابط داشته است.

پورمحمدی با بیان اینکه ریاست قوه قضائیه و دادستان بارها این مسئله را بیان کردند تصریح کرد: چنین مسئلهی پیس از این نیز رخ داده و چنین تصمیماتی از سوی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی گرفته شده است.

وی خاطر نشان کرد: در صورت مطالبه عمومی مردم این افراد با محاکمه در دادگاه به عنوان مفسد فی الارض به مجازات خود میرسند.

 

برچسب ها:
رئیس دولت اصلاحات فتنه ممنوع التصویر
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • جانم فدای امام خامنه ای حفظه الله

  رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار 12تیر1395 با دانشجویان : مواضع من درباره فتنه سال ۸۸ کاملاً صریح است و برروی این موضوع حساس هستم و ملاک هم، عدم حمایت از کسانی است که سردمدار فتنه بودند و یا از آن سوءاستفاده کردند و تاکنون نیز اعلام تبری نکرده اند.

  فدایی امام

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه31 /مرداد/ ۱۳۹۵ در دیدار ائمه جماعات مساجد استان تهران: در اوایل فتنه به یکی از سران فتنه گفتم شما در ظاهر با نظام هستید و به گفته خودتان در حال اعتراض انتخاباتی هستید اما بدانید که مدیریت این جریان به دست بیگانگان می افتد و آنها با استفاده از کار شما، اصل نظام را هدف می گیرند. رهبر انقلاب افزودند: آنها -البته اگر با نگاه خوشبینانه به ماجرا بنگریم- حرف اینجانب را نفهمیدند و وارد شدند و همه دیدند که چگونه انتخابات، بهانه ای برای حمله و نفی اصل نظام شد. ایشان خاطرنشان کردند: برخی می گویند یک حرفی آن موقع زده شده، بگذریم؛ اما باید توجه داشت که اگر در طرفداری از کسی حرفی زده می شود که مخالف سخنان و مواضع اوست، آن شخص باید اعلام مخالفت کند وگرنه به حساب او گذاشته می شود.

  محسن

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رمضانی رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت در دوم تیر ماه 1395: حضرت علی(ع) توصیه می کنند که در شرایط فتنه که تشخیص حق و باطل برای مردم بسیار مشکل می شود، باید به گونه ای عمل کرد که هیچ بهره ای به نفع فتنه ایجاد نشود. رهبر معظم انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: در شرایط فتنه همچون قضایای سال ۸۸، نباید سخن، سکوت، اقدام و حتی نوع نگرش، موجب تقویت فتنه شود. حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: البته ممکن است برخی افراد به دلیل گرایش های خاص خود، تمایلی به حضور صریح در مقابل فتنه نداشته باشند اما نباید از او هم به نفع فتنه بهره برداری شود.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان