نیکزاد از بیمارستان مرخص شد

  • شناسه خبر: 10224
نیکزاد از بیمارستان مرخص شد

خانه خشتی:خودرو حامل وزیر راه و شهرسازی و رئیس بنیاد مسکن در مسیر فیروزکوه-دماوند از جاده منحرف و واژگون شد ولی به سرنشینان آسیبی نرسید. خانه خشتی به نقل از فارس،صبح امروز مهندس علی نیکزاد و هیات همراه برای بازدید از مسکن مهر دشت ناصر فیروزکوه و دماوند به این منطفه سفر کرده بودند که […]

خانه » آخرین اخبار » نیکزاد از بیمارستان مرخص شد

خانه خشتی:خودرو حامل وزیر راه و شهرسازی و رئیس بنیاد مسکن در مسیر فیروزکوه-دماوند از جاده منحرف و واژگون شد ولی به سرنشینان آسیبی نرسید.

خانه خشتی به نقل از فارس،صبح امروز مهندس علی نیکزاد و هیات همراه برای بازدید از مسکن مهر دشت ناصر فیروزکوه و دماوند به این منطفه سفر کرده بودند که پس از انجام بازدید در بازگشت خودرو حامل وزیر راه و شهرسازی به علت ترکیدگی لاستیک دچار سانحه شد.

بنابر این گزارش این سانحه در مسیر فیروزکوه- دماوند در ۲ کیلومتری جاده دماوند در گردنه سرهار روی داد که خودرو پس از برخورد با گاردریل کنار جاده واژگون شد.

خودرو حامل وزیر سه سرنشین دیگر شامل راننده، محافظ و رئیس بنیاد مسکن بود که هیچ کدام از سرنشینان آسیبی ندیدند.

وزیر راه و شهرسازی و دیگر سرنشینان پس از واژگونی خوردو با توجه به عملکرد سیستم ایربک‌ به سلامت از خودرو خارج شدند اما برای انجام معاینات پزشکی رئیس بنیاد مسکن به بیمارستان سوم شعبان دماوند و دیگر سرنشینان به یکی از بیمارستا‌های تهران منتقل شدند که پس از انجام معاینات پزشکی و اطمینان از سلامتی کامل، افراد مرخص شدند.

این حادثه ساعت ۹:۰۵ صبح روز پنج شنبه دوازدهم مرداد ماه روی داد.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان