آخرین هدیه مصطفی را در روز تولدم دریافت کردم / با عاملان ترور فرزندم هیچ حرفی ندارم

  • شناسه خبر: 5660
آخرین هدیه مصطفی را در روز تولدم دریافت کردم / با عاملان ترور فرزندم هیچ حرفی ندارم

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از فارس، مادر شهید احمدی‌روشن گفت: آخرین بار روز تولدم که مهمانانی غیر از مصطفی هم خانه ما بودند، مصطفی برای من هدیه خریده بود. مادر شهید احمدی‌روشن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری در بیان خاطره‌ای از فرزندش اظهار داشت: سال ۸۷ مصطفی مشرف به مکه […]

خانه » آخرین اخبار » آخرین هدیه مصطفی را در روز تولدم دریافت کردم / با عاملان ترور فرزندم هیچ حرفی ندارم

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از فارس، مادر شهید احمدی‌روشن گفت: آخرین بار روز تولدم که مهمانانی غیر از مصطفی هم خانه ما بودند، مصطفی برای من هدیه خریده بود.
مادر شهید احمدی‌روشن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری در بیان خاطره‌ای از فرزندش اظهار داشت: سال ۸۷ مصطفی مشرف به مکه شد و آنجا بود که در تماسی تلفنی نام پدر پدربزرگش را از من پرسید.

وی با بیان اینکه علت این کار را از مصطفی پرسیدم، ادامه داد:‌ مصطفی می‌خواست برای او حج واجب انجام دهد و این خیلی جالب بود که فرزندم در سفر حج به یاد فردی افتاده که چهار نسل قبل از او زندگی می‌کرده است و اینکه نتوانسته یک سری مسائل اعتقادی‌اش را انجام دهد.

سالاریان در پاسخ به این سؤال که آخرین هدیه‌ای که از مصطفی گرفته چه بوده، افزود:‌ آخرین بار روز تولدم که مهمانانی غیر از مصطفی هم خانه ما بودند، مصطفی یک سشوار برای من هدیه خریده بود.

وی در پاسخ به این سؤال که با کسانی که اقدام به ترور فرزندتان کردند چه صحبتی دارید، گفت: فکر نمی‌کنم آنها آدم باشند که کسی بخواهد با آنها حرف بزند.

سالاریان ادامه داد:‌ آنها پست و زبون هستند و منطق آنها، منطق ترور است.

مادر شهید احمدی‌روشن با بیان اینکه من هیچ حرفی با آنها ندارم، اضافه کرد: ولی جاسوس‌ها که فرزندان ما را لو می‌دهند و اسم خود را ایرانی گذاشته‌اند، ایرانی نیستند و از خدا می‌خواهم آنها را رسوا کند.

برچسب ها:
آخرین هدیه مصطفی را در روز تولدم دریافت کردم / با عاملان ترور فرزندم هیچ حرفی ندارم
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان