عربستان پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدسوری را به مجمع عمومی سازمان ملل ارائه کرد

  • شناسه خبر: 9878
عربستان پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدسوری را به مجمع عمومی سازمان ملل ارائه کرد

خانه خشتی:عبدالله معلمی نماینده عربستان در سازمان ملل خبر داد که پیش نویس قطعنامه‌ای درباره سوریه را به مجمع عمومی ارائه کرده است. خانه خشتی به نقل از فارس،عبدالله معلمی نماینده عربستان در سازمان ملل خبر داد که پیش نویس قطعنامه‌ای درباره سوریه را به مجمع عمومی ارائه کرده است. المعلمی مدعی شده که این […]

خانه » آخرین اخبار » عربستان پیش‌نویس قطعنامه‌ای ضدسوری را به مجمع عمومی سازمان ملل ارائه کرد

خانه خشتی:عبدالله معلمی نماینده عربستان در سازمان ملل خبر داد که پیش نویس قطعنامه‌ای درباره سوریه را به مجمع عمومی ارائه کرده است.

خانه خشتی به نقل از فارس،عبدالله معلمی نماینده عربستان در سازمان ملل خبر داد که پیش نویس قطعنامه‌ای درباره سوریه را به مجمع عمومی ارائه کرده است.

المعلمی مدعی شده که این پیش نویس مورد حمایت تمام کشورهای عربی در سازمان ملل خواهد بود.

وی در گفت‌وگو با العربیه تاکید کرد که هیچ بحثی درباره دخالت نظامی و جنگ نیست و این گزینه در شرایط کنونی روی میز هیچ یک از طرفین نیست.

این اظهارات نماینده عربستان در سازمان ملل در شرایطی مطرح می‌شود که تا پیش از این کشورهای غربی به همراه متحدین غربی تلاش داشتند تا خارج از شورای امنیت در مورد مسئله سوریه وارد عمل شوند.

پیش از این سوزان رایس نماینده آمریکا در سازمان ملل تاکید کرده بود که خارج از شورای امنیت سازمان ملل و با کمک دوستانش درباره سوریه وارد عمل خواهد شد.

ارتش سوریه در پاسخ به تروریست‌ها عملیاتی گسترده با عنوان “قطع سر افعی” را به اجرا درآورده که طی آن بیش از ۷ ‌هزار تروریست دستگیر و ۴ هزار نفر نیز کشته شدند.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان