انتقال آیت‌الله النمر به بیمارستانی امنیتی در ریاض

  • شناسه خبر: 9796
انتقال آیت‌الله النمر به بیمارستانی امنیتی در ریاض

خانه خشتی: مقام‌های آل‌سعود آیت‌الله نمر باقر النمر را از بیمارستان نظامی در الدمام به بیمارستان امنیتی در ریاض منتقل کردند. خانه خشتی به نقل از فارس،برادر آیت الله نمر باقر النمر اعلام کرد مقامات سعودی آیت الله نمر را از بیمارستان نظامی در الدمام به بیمارستان امنیتی در ریاض منتقل کرده‌اند. محمد النمر اعلام […]

خانه » آخرین اخبار » انتقال آیت‌الله النمر به بیمارستانی امنیتی در ریاض

خانه خشتی: مقام‌های آل‌سعود آیت‌الله نمر باقر النمر را از بیمارستان نظامی در الدمام به بیمارستان امنیتی در ریاض منتقل کردند.

خانه خشتی به نقل از فارس،برادر آیت الله نمر باقر النمر اعلام کرد مقامات سعودی آیت الله نمر را از بیمارستان نظامی در الدمام به بیمارستان امنیتی در ریاض منتقل کرده‌اند.

محمد النمر اعلام کرد انتقال آیت الله نمر رسماً به خانواده‌اش اعلام شده است و قرار است در ناحیه ران وی عمل جراحی انجام شود.

آیت الله نمر دو هفته پیش در حالی که از زمین کشاورزی‌اش باز می‌گشت توسط نیروهای امنیتی سعودی هدف قرار گرفت و از ناحیه ران زخمی و سپس دستگیر شد.

پس از این اقدام نیروهای سعودی، مردم در شهرهای مختلف با برگزاری تظاهرات خشم خود را از این اقدام نیروهای رژیم حاکم اعلام کردند.

نیروهای ارتش عربستان با تیراندازی به این تظاهرات‌ها ۴ نفر را به شهادت رساند و بیش از ۲۰ تن دیگر را زخمی کرد.

موج اعتراضات از شهرهای قطیف و العوامیه در شرق عربستان طی چند روز به شهرهای بحرین نیز سرایت کرد و حتی تظاهرات‌هایی علیه رژیم ریاض در آمریکا و کانادا برگزار شد.

پس از بازداشت و زندانی کردن آیت الله النمر، مقام‌های سعودی اجازه گرفتن وکیل مدافع به او ندادند و هر روز وی بدون حضور وکیل بازجویی می‌شود.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان