اقامه اولین نمازجمعه در مصلی جدید شهر صفائیه / عکس

  • شناسه خبر: 96973
اقامه اولین نمازجمعه در مصلی جدید شهر صفائیه / عکس

با آماده شدن مصلی امام خامنه ای شهر صفائیه، اولین نماز جمعه با حضور نمازگزاران و با امامت حجت الاسلام رضاپور امام جمعه محترم شهر صفائیه اقامه گردید.

خانه » آخرین اخبار » اقامه اولین نمازجمعه در مصلی جدید شهر صفائیه / عکس

به گزارش خانه خشتی، با آماده شدن مصلی امام خامنه ای شهر صفائیه، اولین نماز جمعه با حضور نمازگزاران و با امامت حجت الاسلام رضاپور امام جمعه محترم شهر صفائیه اقامه گردید.

اقامه اولین نمازجمعه در مصلی جدید شهر صفائیه (۱۲)
حجت الاسلام رضاپور در خطبه های نمازجمعه اعلام کرد: این مصلی بیش از یک میلیارد تومان هزینه داشته که بخش عمده آن توسط دولت قبل و وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخش دیگری از هزینه توسط شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و بخش دیگری از هزینه مصلی توسط سردار پلارک و مردم شریف صفائیه تامین شده است.

اقامه اولین نمازجمعه در مصلی جدید شهر صفائیه (۷)
وی در ادامه افزود:این اولین و آخرین نماز جمعه بنده در این مصلی است و افتخار داشتم یازده سال امام جمعه این شهر باشم و لازم میدانم. از همکاریهای مردم شریف و همه جناحها و گروهها و روستاهای اطراف صفائیه تقدیر و تشکر نمایم.

اقامه اولین نمازجمعه در مصلی جدید شهر صفائیه (۱۰)

همچنین در پایان مراسم نماز جمعه از احسان باقری یکی از مدافعان حرم حضرت زینب(س) تقدیر و تشکر به عمل آمد و وی برای مدت زمان کوتاهی به بیان خاطره پرداختند.

لازم به ذکر است مراسم تودیع و معارفه امام جمعه جدید شهر صفائیه جمعه هفته آینده برگزار میگردد.

اقامه اولین نمازجمعه در مصلی جدید شهر صفائیه (۱) اقامه اولین نمازجمعه در مصلی جدید شهر صفائیه (۲) اقامه اولین نمازجمعه در مصلی جدید شهر صفائیه (۳) اقامه اولین نمازجمعه در مصلی جدید شهر صفائیه (۴) اقامه اولین نمازجمعه در مصلی جدید شهر صفائیه (۵) اقامه اولین نمازجمعه در مصلی جدید شهر صفائیه (۶) اقامه اولین نمازجمعه در مصلی جدید شهر صفائیه (۸) اقامه اولین نمازجمعه در مصلی جدید شهر صفائیه (۹) اقامه اولین نمازجمعه در مصلی جدید شهر صفائیه (۱۱)
عکس و خبر: کاظم رفسنجانی

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • محسن

    مبارک باشد...ولی این مصلا ها هر وقت جذاب شدن و نماز جمعها شلوغ شد انگاه سرمایه گذاری شده فعلن که هزینه است..در همان مسجد میخواندند چه اشکال داشت؟پول این مصلی ها را خرج امور بهداشتی و اموزشی شهر میکردند بهتر بود
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان