به احترام شورای تأمین؛

بچه های حزب الهی کنسرت موسیقی را به هم نزدند

 • شناسه خبر: 93976
بچه های حزب الهی کنسرت موسیقی را به هم نزدند

امام جمعه رفسنجان گفت: شب گذشته موسیقی و کنسرت در رفسنجان اجرا شد که بچه های حزب الهی رفسنجان به احترام شورای تأمین این کنسرت را به هم نزدند.

خانه » آخرین اخبار » بچه های حزب الهی کنسرت موسیقی را به هم نزدند

به گزارش خانه خشتی ، حجت الاسلام عباس رمضانی پور در خطبه های نماز جمعه شهر رفسنجان اجرای کنسرت موسیقی را معصیت دانست و افزود:  کنسرت موسیقی جز گناه و معصیت چیزی برای بندگان خدا به ارمغان نمیاورد لذا باید خود را به انجام واجبات عادت دهیم تا ترک معصیت و گناهان برای مان آسان شود.

رمضانی پور به شب گذشته که لیله الرغائب بود اشاره کرد و گفت: در این شب افرادی در مساجد به انجام نماز و راز و نیاز با خدا پرداخته بودند در حالی که افرادی در رفسنجان به شرکت در کنسرت موسیقی و غنا رفته بودند.

وی ادامه داد: کسانی که سالنها را به خواننده ها اجاره می دهند راه جهنم را به مردم نشان می دهند و کسانی هم که به این کنسرت شرکت می کنند در واقع راهی جهنم می شوند.

رمضانی پور اظهار کرد: موسیقی و غنا همراه با معصیت است و ما یک مرجع را نداریم که در این مراسم شرکت داشته باشد لذا وقتی دولت محترم تلاش دارد نمیدانم چرا ترویج موسیقی را در جامعه در پیش گرفته اند .

وی افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پسوند اسلامی را دارد پس چرا به دنبال اجرای موسیقی است از شورای تأمین می خواهیم که مجوز برگزاری موسیقی را ندهند.

رمضانی پور تصریح کرد: پخش موسیقی زنده همان گنجشکی است که رنگ می کنند و به جای قناری می فروشند ما در رفسنجان بچه های حزب الهی داریم که به احترام شورای تأمین در شب گذشته چیزی نگفتند و کاری نکردند .

امام جمعه رفسنجان با بیان اینکه ما از بچه های حزب الهی رفسنجان حمایت می کنیم  خاطرنشان کرد: در برخی سالنها که برای مجالس عروسی اجاره داده می شوند خواننده هایی را میاورند که تک خوانی می کنند  از اداره اطلاعات و دیگر ارگلانهای مربوطه می خواهیم که این اعمال را رصد و با شدت با این افراد برخورد کنند به جای عروسی معنوی مجلس گناه و معصیت را به راه می اندازند.

وی خاطرنشان کرد: سبک زندگی اسلامی به ویژه زندگی فاطمی که قشر عظیمی از جامعه ایران اسلامی را بانوان و خواهران متدین تشکیل می دهند را در جامعه رواج دهیم.
رمضانی پور با اشاره به اینکه خداوند علم، دانش و آگاهی را به حضرت فاطمه(س) ارزانی داشته است افزود: حضرت فاطمه(س) از گذشته، حال و آینده باخبر بودند و این اطلاعات را در اختیار امیرالمومنین(ع) قرار می دادند لذا دخت نبی اکرم (ص) مربی امیرالمومنین(ع) بودند.

وی بیان داشت: علم و آگاهی برای زندگی کردن در دنیا که مقدمه ای برای رسیدن به عالم اخرت است اهمیت دارد لذا عظمت علم و اگاهی، علمای دین را در برابر دشمنان محکم می کند.

حجت الاسلام عباس رمضانی پور اظهار داشت: برخی مذهب را عامل تخریب و عقب ماندگی افراد می دانند در حالی که مذهب و مکتب اسلام به ویژه مکتب تشیع گویایی و بالندگی و سرزندگی را به دنبال دارد و امروز این مکتب مدافع عالم است.

وی با اشاره به اینکه مکتب تشیع مکتب امتی است که هوادار سایر مسلمانها است تصریح کرد: رئیس جمهور ایران اخیرا در ترکیه حقیقت و حرف های رهبر انقلاب اسلامی را عنوان کرد یکی از این بیانات ارسال نامه ای از طرف رهبر به جوانان غرب و اروپایی بود که دهها میلیون نفر از جوانان اروپایی و غربی به واسطه همین نامه بیداری را پیشه کار خود قرار دادند.

امام جمعه رفسنجان در ادامه  گفت: برخی کشورهای اسلامی دست برادری به اسراییل غاصب داده اند که از دستان این ناجوانمردان خون مسلمانان می چکد، پولهای نفت عربستان به اسراییل داده می شود تا مردم مظلوم غزه و فلسطین، سوریه، لبنان، یمن و … به شهادت برسند و نسل کشی را به راه انداختند.

وی به روایتی از پیامبر اسلام که فرمودند زندگی جز برای دو گروه فایده ای ندارد اشاره کرد و افزود: گروه اول کسانی هستند که علم و دانش دارند و گروه دوم کسانی هستند که دانش طلب هستند.

رمضانی پور با بیان اینکه امام علی(ع) سپاهیان را زینت و وقار زمامداران دانستند بیان داشت: بوسیله همین نیروهای انتظامی و نظامی در کشور است که از همه جانبه امنیت در کشور حاکم شده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به ایجاد ابهت و عظمت نظام توسط نیروهای نظامی اشاره کرد و گفت: آنها مجهز به سلاحهای گوناگونی هستند که ساخت این سلاحها به دست فرزندان همین مرز و بوم انجام شده است که جای تقدیر و تشکر دارد .

رمضانی پور افزود:  در بدو پیروزی انقلاب اسلامی کسانی بودند که با تشکیل ارتش جمهوری اسلامی مخالف بودند و می گفتند با کسی جنگ نداریم حال همانها امروز می گویند که موشک نمی خواهیم و می گویند گفتمان داشته باشیم چه اشتباه و بد فکر می کنند.

خطیب جمعه رفسنجان بیان داشت: دشمنان ما این همه شاخ و شانه می کشند و موشکهای با برد بالا را به سوریه، عراق، لبنان و دیگر کشورهای اسلامی می زنند حال ما دست روی دست بگذاریم؟ تمام این جنگ افروزی ها بوسیله تکفیری ها و داعشی ها به خاطر جمهوری اسلامی است لذا اگر اقتدار ما را نمی دیدند کشور ایران را نیز نابود می کردند.

برچسب ها:
کنسرت
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • علی

  این موضوع چه ربطی به آقای احمدی نژاد داره آخه؟!!؟!؟!

  ؟

  خدایی ربطی نداشت

  محمد

  احمدی نژاد با وعده یارانه ۲۵۰۰۰۰ تومانی می خواهد مردم را گول زند و گرنه او چیزی برای گفتن ندارد

  محسن

  چه ربطی داشت داداش؟؟؟؟

  محمد

  lموقعی که امام جمعه چراغ سبز به تندروها میدهد باید اماده اتفاقات بدی در سطح شهر باشیم

  PARISA RANJBAR

  bale moteasefane
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان