واکنش مردم به احتمال بازگشت رئیس‌جمهور پیشین

اگر احمدی‌نژاد برگردد خودم را می‌کشم!

 • شناسه خبر: 93859
اگر احمدی‌نژاد برگردد خودم را می‌کشم!

می‌گویند محمود احمدی‌نژاد به سبک خودش فعالیت‌های انتخاباتی‌ را شروع کرده است. سفرهای استانی می‌رود و سخنرانی می‌کند.

خانه » آخرین اخبار » اگر احمدی‌نژاد برگردد خودم را می‌کشم!
به گزارش خانه خشتی، فرارو نوشت: غیر از کارشناسان مردم هم نظراتشان را در این باره ارسال کردند. در مورد اینکه “اگر احمدی‌نژاد برگردد، چه می‌شود؟” هر کس سخنی داشت و بعضی سخن‌ها جوابی.

 

مشکل اول اقتصاد است

 

بیشترین دغدغه مشکلات اقتصادی و وضع معیشت است. یکی می‌گوید: «اگر احمدی‌نژاد برگردد هم هیچ فرقی با حال حاضر نمی‌کند. واقعا در عملکرد دولت‌ها به ویژه در حوزه اقتصاد و معیشت مردم چه تفاوتی است؟» یا این که: «احمدی نژاد هم که برگردد فرقی نمی‌کند، چون اساسا قرار نیست مردم رنگ رفاه را ببینند.»

 

مخاطب دیگری چنین پاسخ داده: « خیلی فرق می‌کنه عزیز. روحانی اگه فعلاً نتوسته در مشکلات داخلی به طور کلی موفق بشه اما گنده‌ترش نکرده. گرانی هم بخاطر تورمه و همیشه خواهد بود.»

 

خودم رو می‌کشم

 

نگاه برخی مخاطبان به بازگشت رئیس‌جمهور پیشین احساسی است. یکی می‌گوید: «برای برگشتنش لحظه‌شماری می‌کنم.» و دیگری می‌نویسد: «اگر برگردد، من یکی خودم رو می‌کشم!» مخاطبی احمدی‌نژاد را ” بهترین، شجاع‌ترین، پاک‌ترین، دلسوزترین و … ” خوانده و علیرضا نوشته: «آخ قلبم درد گرفت!»

 

اختلاس

 

تعدادی از مخاطبان فرارو به مسئله اختلاس اشاره کرده‌اند. یک نفر نوشته: «اگر ایشان بیاید اختلاسچی‌های جدید یک دولت پاک دست‌تر تشکیل می‌دهند.» مخاطب دیگری هم معتقد است با برگشتن احمدی‌نژاد رکورد اختلاس، باز هم شکسته خواهد شد.

 

یکی از خوانندگان نوشته دلش می‌خواهد دولت احمدی‌نژاد بازگردد تا سرمایه کشور به جیب خارجی‌ها نرود و ناشناس دیگری پاسخ داده که با بازگشت آنها سرمایه کشور، به جیب خودی‌هایشان می‌رود!

 

احمدی‌نژاد مقابل ترامپ

 

آقای شهرام حسین‌ناظر برای بازگشت احمدی‌نژاد این طور دلیل آورده که: «بازگشت آقای احمدی نژاد به صحنه سیاسی و قدرت در واقع مقابله به مثلی بیش نیست؛ به سیاست جاری این روزهای آمریکا؛ احمدی نژاد در مقابل ترامپ»

 

مخاطب ناشناسی نیز نظر گذاشته است: «ترامپ بیاد. محمود هم بیاد. کلا دنیا تموم شه راحت شیم.»

 

کره شمالی ۲

 

در بعضی نظرات به مسئله عقب‌ماندن کشور در سال‌های ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد اشاره شده است. توکلی در کامنتی طولانی نوشته: « احمدی نژاد ۵۰۰ سال کشور را عقب انداخت. ضرباتش به کشور از جنگ بیشتر بود.»

 

مخاطب دیگری نوشته است که پول نفت در دولت‌های نهم و دهم دود شد و به هوا رفت.

 

مخاطب دیگری هم شاید به شوخی نوشته: «به احتمال زیاد شعبه ۲ کره شمالی رو در ایران افتتاح می‌کنه.»

 

در باور برخی مخاطبان نیز برجام نقطه ضعف دولت روحانی محسوب می‌شود و همین امر دلیل واجبی برای بازگشت احمدی نژاد است. مانند مخاطبی که نوشته است: «اگر احمدی نژاد برگردد دیگه عزت ایرانی و شرف ایرانی و اسلامی توسط عربستان و دشمنان لکه‌دار نمی‌شود.»

 

محبوب یا …

 

مخاطبی نظر گذاشته: «احمدی‌نژاد بیاید بالای ۳۰ میلیون رای می‌آره. ببین من کی گفتم! چون واقعاً مردم ایشان را دوست دارن.»

 

آقای سیدمحمد هم بر این عقیده است که: «احمدی نژاد هرگز برنمی‌گردد چون از میزان عمیق ناخرسندی جامعه از عملکرد خود آگاه است و به همین دلیل است که جرات ندارد صراحتاً از آمدن بگوید.»

 

یکی از خوانندگان نیز در پاسخ به این سؤال که اگر احمدی‌نژاد بازگردد، چه می‌شود؟ نوشته: «به راستی چه زیبا گفته امیرکبیر که هر کشوری برای پیشرفت و ترقی نیاز به ملت دانا دارد.»

 

انتهای پیام/

برچسب ها:
احمدی نزاد
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • حسن

  اینا همه بازیه تا هر نوبت مردم را پای صندوقها و صحنه بکشونن وگرنه همه شون دستشون تو یه کاسه اس. همه شون فقط بفکر خودشون و دار و دسته شونن نه مردم بیکار و فقیر

  میثاق

  زنده بادبهار.

  ماشو

  آگاهی مردم چندین برابر شده.دیگه فریب نخواهند خورد. البته امیدوارم.

  نوقی

  اندکی صبر سحر نزدیک هست

  mm

  دست دزدیهاشونو رو میکنه

  محمدرضا

  نمی دانم چرا بعضی ها از بازگشت احمدی نژاد می ترسند.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان