رئیس اداره راه و شهرسازی رفسنجان خبر داد:

کوره های تولید زغال در حریم جاده ارتباطی رفسنجان- انار تخریب شدند

 • شناسه خبر: 93350
کوره های تولید زغال در حریم جاده ارتباطی رفسنجان- انار تخریب شدند

رئیس اداره راه و شهرسازی رفسنجان گفت: با دستور دادستان و با حضور نیروهای انتظامی و عوامل حفاظت از حریم راه کوره های تولید زغال که در حریم جاده ارتباطی رفسنجان- انار قرار داشتند محروم وتخریب شدند و حریم راه مورد نظر آزاد گردید.

خانه » آخرین اخبار » کوره های تولید زغال در حریم جاده ارتباطی رفسنجان- انار تخریب شدند

به گزارش خانه خشتی به نقل از روابط عمومی اداره راه و شهرسازی رفسنجان، علی عباسی پور رییس این اداره عنوان کرد: با دستور دادستان و با حضور نیروهای انتظامی و عوامل حفاظت از حریم راه کوره های تولید زغال که در حریم جاده ارتباطی رفسنجان- انار قرار داشتند محروم  وتخریب شدند و حریم راه مورد نظر آزاد گردید.

وی افزود: دود ناشی از فعالیت این کوره ها امتداد جاده را در برگرفت و باعث کاهش دید رانندگان وسایل نقلیه عبوری می شد و ایمنی محور را خدشه دار نموده بود لذا با عنایت به حساسیت موضوع و به منظور جلوگیری از بروز حوادث احتمالی نسبت به جمع آوری و تخریب آنها اقدام گردید.

رییس این اداره از شهروندان محترم و رانندگان وسایل نقلیه عبوری درخواست نمود در صورت مشاهده تصرف حریم راههای حوزه این شهرستان توسط افراد نا آگاه و یا سودجو سریعا مراتب را با تلفنهای ۳۴۳۲۲۰۸۶و ۳۴۳۲۷۲۰۶ به اداره راه وشهرسازی اطلاع دهند.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • حسين

  کاش فکری به حال همه این کوره ها می شد چون سلامت خیلی از مردم در خطر افتاده مثل کوره های جاده روستای موسی آباد و عیش آباد که به طور وحشتناک محیط زیست رو آلوده کرده

  janan

  این زغال به چه مصرفی می ر سید.؟
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان