در بازدید فرمانده و منتخب مردم از بیمارستان مطرح شد:

خراب کردن چهره ی بیمارستان یک شهر جز تهدید منافع مردم نتیجه ی دیگری ندارد

 • شناسه خبر: 93052
خراب کردن چهره ی بیمارستان یک شهر جز تهدید منافع مردم نتیجه ی دیگری ندارد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: برخی موضوعات علمی و پزشکی را بصورت غیر فنی و در بی اطلاعی بیان میکردند ، خراب کردن چهره ی بیمارستان یک شهر جز اینکه منافع مردم را تهدید می کند نتیجه ی دیگری ندارد.

خانه » آخرین اخبار » خراب کردن چهره ی بیمارستان یک شهر جز تهدید منافع مردم نتیجه ی دیگری ندارد

به گزارش خانه خشتی، علی اسماعیلی ندیمی در حاشیه بازدید فرماندار و نماینده منتخب مردم رفسنجان و انار از بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) با اشره به مراجعه بیش از ۷۰۰ هزار بار به مراکز بهداشتی درمانی شهرستان اظهار داشت: در سال گذشته نزدیک به ۴۳ هزار نفر در بخش های مختلف سه مرکز درمانی علی ابن ابیطالب(ع)، مرادی و نیک نفس بستری شدند.

IMG_9273

وی با بیان اینکه مراجعات سرپایی و بستری در مراکز بسیار بالا بوده است تصریح کرد: حتما درصدی از مراجعین نارضایتی داشته اند هر چند نوع مراجعه به مراکز درمانی با سایر ادارات متنفاوت است اما بسیاری از این نارضایتی ها جنبه علمی ندارد.

اسماعیلی خاطر نشان کرد: مجموعه علوم پزشکی شهرستان رفسنجان در حد توان تجهیزاتی لازم را که تا جایی که امکان پذیر بود فراهم و در بخش های لازم و ضروری سرمایه گذاری کرده است.

وی افزود: عملا اقدامات خوبی صورت گرفته است هر چند شان مردم شریف شهرستانهای رفسنجان انار بیش از این است و جای کار وجود دارد.

IMG_9283

اسماعیلی همچنین به خدمات و همکاری آذین نماینده فعلی مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی و ملانوری فرماندار رفسنجان با مجموعه علوم پزشکی شهرستان اشاره کرد و بیان داشت: به طور حتم نقدها و اشکالاتی بر کار مجموعه وجود دارد و این درحالی است که درصد مراجعه کنندگان به مراکز نیز بالاست.

وی تصریح کرد: تعداد مرگ و میرهای بیمارستان های شهرستان به هیچ وجه از استاندار بیمارستانهای عمومی بالاتر نیست، ۲۷ تخت آی سی یو در بیمارستان رفسنجان وجود دارد و این در حالی است بیش از ۷۵ درصد مرگ و میرها در بیماران آی سی یو است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان همچنین از شعارهای تبلیغاتی برخی کاندیداها در انتخابات گذشته ابراز گلایه کرد و گفت: برخی از آنها موضوعات علمی و پزشکی را بصورت غیر فنی و در بی اطلاعی بیان میکردند ، خراب کردن چهره ی بیمارستان یک شهر جز اینکه منافع مردم را تهدید می کند نتیجه ی دیگری ندارد.

IMG_9298

وی در بخش دیگری از سخنانش به مسئله مهاجرین افغانی در شهرستان اشاره کرد و گفت: این مسئله تهدیدی برای سلامت و امنیت در شهرستان است.

اسماعیلی بابیان اینکه وظیفه ما ارائه خدات درمانی و بهداشتی به اتباع است تصریح کرد: هم اکنون مرکزی ویژه اتباع خارجی در دانشکده علوم پزشکی راه اندازی و مورد استفاده قرار گرفته است و در ساخت و سازهای جدید نیز بخش ویژه اتباع ایجاد می شود.

در این دیدار همچنین مشکل سردخانه آرامستان و بیماران بستری خاصی که توان پرداخت هزینه های درمانی را ندارند از سوی مظفری مدیریت بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان مطرح شد.

گفتنی است ملانوری فرماندار و محمدی منتخب مردم شهرستان رفسنجان  و انار صبح امروز از بخش های مختلف بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) از جمله داخلی مردان و زنان، مراقبت های ویژه، سی تی اسکن و اورژانس بازدید کردند.

IMG_9311 IMG_9324 IMG_9340

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • فروردین

  سلام خدمت ریاست محترم اقای اسماعیلی ضمن تشکر از زحمات حضرتعالی وهمکاران شما به عرض شما میرسانم که واقعا رفسنجان از لحاظ پزشکی وبیمارستان در تعطیلی کامل بسر میبرد.

  حسين

  سلام نوشتن و قلم فرسایی در مورد بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع)رفسنجان کار من و امثال بنده حقیر نیست دلیل اون هم حرف جناب آقای دکتر اسماعیلی بزرگوار میباشد که فرمودند بسیاری از این نارضایتها جنبه علمی نداره،حرف شما متین و درست اما جناب آقای دکتر آیا حق مردم رفسنجان باید این باشه که از حداقل خدمات درمانی باید محروم باشند؟ جناب آقای دکتر مظفری جناب آقای فرماندار مسئولین محترم حق مردم رفسنجان این نیست که به خاطر نبود خدمات پزشکی و پرستاری و امکانات بیمارستانی باید همه روزه مسیر رفسنجان یزد و طی کنند.حق مردم رفسنجان به خدا این نیست. شهری با این منابع خدادادی مثل مس و پسته و غیره باید این حال و روزش باشه ؟شهری که زمانی خیلی ها آرزوی زندگی کردن در اون رو داشتند الان همه از اون فراریند شهری که زمانی فرزندان اون چه در جنگ هشت ساله و چه قبل از اون پیش قراول بودند. بله جناب آقای دکتر خیلی از این انتقادات و درد دلهای به حق مردم رفسنجان جنبه علمی نداره جناب آقای دکتر مطمئن باشید اگه یکی از اقوام شما و دیگر آقایان خدای ناکرده زبانم لال بیمار شوند به والله حاضر نخواهید شد در اینجا بستری شوند و شما هم به فکر انتقال بیمارتون به جایی غیر از رفسنجان هستید . بیمارستانی که همراه مریض حق صحبت کردن در ارتباط با روند درمانی مریضش رو نداره کجا سراغ دارید چرا که حرف آقایان اینه که ما نمی تونبم به همه توضیح بدیم . جناب آقای دکتر این حرف ها رو به ولله نه از روی غرض و نه خدای ناکرده به خاطر تخریب شخص یا نهادی میزنم فقط به خاطر اینکه گوش شنوایی این چند روزه که در بیمارستان به خاطر بیمارم رفت و آمد می کنم می زنم. حداقل شمارو به خدا به اون منشور هایی که قاب کردید و به در و دیوار بیمارستان نصب کردید اعتقاد داشته باشید. مسئولین محترم شما رو به ولله شما رو به امام زمان(عج) فکری بردارید برا مردم رفسنجان این قدر شعار ندید به خدا ما زنده ایم ما نفس می کشیم والسلا

  محمدی

  یکی از مهمترین کسانی که در ایام انتخابات از وضعیت درمانی انتقاد تند می کردند همین آقای انارکی بود ولی افسوس که بعد از انتخابات همه فراموشی مطلق می گیرند.

  واقع بين

  سلام شما خوب اقدام کنید ما قول می دهیم بد نگوئیم ولی نفرین به شما اگر خودتون مریضاتون را به استانهای دیگر ببرید
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان