در برنامه تلویزیونی عصر ورزش؛

نمره ۱۶ مدیرکل برای هیاتهای ورزشی استان کرمان

  • شناسه خبر: 92185
نمره ۱۶ مدیرکل برای هیاتهای ورزشی استان کرمان

محمود محمودی نیا که در برنامه تلویزیونی عصر ورزش سیمای مرکز کرمان حضور پیدا کرده بود، به عملکرد هیاتهای ورزشی استان کرمان در سال ۹۴ نمره ۱۶ داد.

خانه » آخرین اخبار » نمره ۱۶ مدیرکل برای هیاتهای ورزشی استان کرمان

به گزارش خانه خشتی محمودی نیا با تشکر و قدردانی از همه کسانی که به شکل های مختلف در سال ۹۴ به ورزش استان کرمان کمک کردند افزود: فضای سازنده در ورزش به دور از حواشی می تواند به اهداف برنامه ریزی شده کمک نماید و می توان گفت اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان و ورزش آن سال ویژه ای را پشت سر گذاشته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با تاکید بر اینکه در سال جاری فعالیتهای فرهنگی بسیار خوبی در کرمان و به خصوص شهرستانها انجام گرفته است خاطرنشان کرد: کار فرهنگی با یاد و خاطره شهدا به ورزش کرمان بسیار کمک نموده است که دامنه آن علاوه بر کرمان به سایر شهرستانها نیز کشیده شده است.

محمودی نیا درخشش تیم های کرمانی در رشته های مختلف از جمله تکواندو، پهلوانی و زورخانه ای، کبدی و فوتبال بانوان شهرداری سیرجان در کنار درخشش زهرا نعمتی در به دست آوردن مجوز حضور در پارالمپیک، المپیک و پرچمداری کاروان ایران را کارهای بسیار ارزشمندی دانست که در کنار موفقیت دیگر ورزشکاران از جمله پیمان نصیری، صادق رحیمی، محمدرضا مهدی نسب، سمیه عباسپور، عشرت کردستانی، منصور پورمیرزایی از جمله مهمترین موفقیتهای ورزش کرمان در سال ۹۴ بوده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان در رابطه با عدم موفقیت تیم های والیبال و بسکتبال کرمان در عدم عدم راه یابی به لیگ برتر با بیان اینکه نیاز به یک بازنگری اساسی برای این رشته ها در ورزش استان است افزود: به نظر من منابع لازم و کافی برای این دو رشته فراهم نبوده و برای بازنگری در سال آینده حتما باید در بحث منابع مالی افزایش وجود داشته باشد تا شاهد حضور این دو رشته در سطح اول ورزش کشور باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه نزدیک به شانزده مجمع در سال ۹۴ برگزار شده است افزود: در بعضی از هیاتها مجبور به تغییرات اجباری بودیم که خداروشکر اتفاقات خوبی برای ورزش رقم خورد.محمودی نیا در رابطه با ورود سیاسیون به ورزش با تاکید بر اینکه هیچ وقت و در هیچ کجا کسی نتوانسته به وی انگ سیاسی بزند خاطرنشان کرد: معتقدم باید از سیاسیون برای کمک به ورزش استفاده کرد و قطعا تا کنون نیز همین گونه بوده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان در رابطه با طرح توسعه ورزش با بیان اینکه هیاتهایی که به خوبی طرح توسعه ورزش را درک نموده اند فعالیتهای بسیار خوبی در این زمینه انجام داده اند که این نیز رضایتمندی اداره کل را به همراه داشته است افزود: اما متاسفانه باز هم هستند هیاتهایی که در این رابطه ضعیف کار کرده اند که در سال ۹۵ قطعا مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

وی تصریح کرد: شهرستانها در رابطه با عملکرد خود در طرح توسعه ورزش به سه قسمت تقسیم شده اند که آن گروه که کار خود را به خوبی انجام داده اند حتما در آینده مورد حمایت بیشتر قرار خواهند گرفت.محمودی نیا با بیان اینکه در سال ۹۴ تعدادی از هیاتها بسیار خوب ظاهر شدند که امیدواریم در سال آینده نیز این روند ادامه داشته باشد افزود: من به عملکرد هیاتهای ورزشی در سال ۹۴ نمره ۱۶ می دهم.

وی در ادامه با تشکر از باشگاه صنعت مس کرمان در راستای عقد قرار داد ده ساله با زهرا نعمتی افزود: به دنبال این هستیم تا نخبه های ورزش استان را مورد حمایت قرار بدهیم و این وظیفه ماست که امیدواریم از تمامی بنگاههای اقتصادی استان در این رابطه بتوانیم استفاده کنیم.

عضو هیات مدیره باشگاه مس کرمان در پایان نیز با تاکید بر اینکه رتبه هایی در سال جاری نصیب ورزش استان کرمان شد که حاصل کار تیمی و گروهی بودند که در مجموع یازده مورد می باشند، وی همچنین ابراز امیدواری کرد این روند در سال جدید نیز ادامه داشته باشد.

ذره بین، وقت اضافه و خلاصه دیدار تیم های فوتبال پاس همدان و گل گهر سیرجان به همراه حواشی و خلاصه دیدار تیم های مس کرمان و مس رفسنجان در دربی استان و ارتباط تلفنی با مجید نامجومطلق سرمربی تیم گل گهر سیرجان از دیگر آیتم های برنامه این هفته عصر ورزش بودند. سوال پیامکی این برنامه نیز در رابطه با بهترین ورزشکار کرمانی در سال ۱۳۹۴ بود که در پایان زهرا نعمتی با ۷۴ درصد اول و به عنوان بهترین ورزشکار کرمانی در سال ۱۳۹۴ انتخاب شد.

برچسب ها:
خانه خشتی رفسنجان عصر ورزش محمودی نیا هیئت های ورزشی
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • دوست

    بیا یه سر به روستای خودت (هرمزاباد )بزن که جوونهاش جایی برای ورزش ندارن
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان