در راستای اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي صورت گرفت

پلمپ ۱۱۰ قلیان‌سرا در رفسنجان

 • شناسه خبر: 91169
پلمپ ۱۱۰ قلیان‌سرا در رفسنجان

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان رفسنجان از استمرار طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و تشدید فعالیت‌های انتظامی در قالب طرح عملیاتی برخورد با عرضه کنندگان مواد دخانی و پلمپ ۱۱۰ قلیان‌سرا در این شهرستان خبر داد.

خانه » آخرین اخبار » پلمپ ۱۱۰ قلیان‌سرا در رفسنجان

به گزارش “خانه خشتی”،  سرگرد رضا خلیلی در تشریح این خبر گفت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در راستای پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز و برخورد با قلیان خانه‌ها در این شهرستان اجرا شد.

وی افزود: از مهمترین عواملی که باعث افزایش ناهنجاری‌ها و آسیب های اجتماعی جبران ناپذیر در جامعه می‌گردد عرضه مواد دخانی قلیان و سیگار در اماکن عمومی می‌باشد که در اجرای این طرح ۱۱۰ باب قلیان سرا که باعث نارضایتی شهروندان و خانواده ها و همچنین پاتوق اراذل و اوباش شده بود پلمپ شد.

جانشین فرماندهی انتظامی رفسنجان با بیان اینکه طرح جمع آوری قلیان سراها استقبال و رضایت مندی مردم را به دنبال داشته، تصریح کرد: کسانی که بخواهند به هر نحوی آسایش و آرامش شهروندان را سلب نمایند، با آنان برخورد قانونی و جدی خواهد شد و اجرای اینگونه طرح ها زمانی مؤثر خواهد بود که مردم در حفظ و ارتقاء امنیت ایجاد شده با پلیس تعامل و مشارکت فعال داشته باشند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه قلیان، سیگار و مواد دخانی زمینه ساز بروز آسیب های اجتماعی جبران‌ناپذیر برای خانواده‌ها به‌خصوص جوانان است، بیان داشت: با عرضه قلیان در اماکن عمومی برخورد خواهیم کرد و طرح های پاکسازی نقاط آلوده و مستعد جرم به طور مستمر ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه گفت: پلیس با اقتدار تمام با هرگونه تهدید اجتماعی برخورد کرده و برای تحقق جامعه ای سالم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

این مقام انتظامی ضمن تأکید بر اینکه قلیان و سیگار به‌عنوان مقدمه اعتیاد به مواد مخدر شناخته شده و باعث انحراف جوانان و نوجوانان در جامعه و عامل نگرانی و دغدغه مسئولان و خانوادها می باشد، بیان داشت: پلیس با اقتدار و تلاش جهادی با هرگونه تهدید اجتماعی برابر قانون رفتار خواهد کرد.

سرگرد خلیلی در پایان خاطرنشان کرد: با تداوم و تشدید این گونه برنامه‌های کنترلی و نظارتی پلیس شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت‌های پلیسی اطلاع دهند تا مأموران این فرماندهی در اسرع وقت موضوع را مورد رسیدگی قرار دهند.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • آرمان..م

  واقعا باید قدر چنین مامورین خدوم و زحمتکی را باید دانست دستتان درد نکنه واقعا کار بزرگ و ماندگاری انجام دادید خدا خیرتان دهد درود بر همه مامورین خدوم نیروی انتظامی

  پیمان خیرخواه

  ضمن احترام به همه دوستان و تشکر ویژه از دوست عزیز و برادر بزرگوارم جناب سرگرد خلیلی یعنی رفسنجان ما ۱۱۰ قلیان سرا داشت! ؟

  علی

  با برخورد هیچ مشکلی حل نمی شود، چرا ، چون قهوه خانه ها جمع می شوند ولی وقتی افکاری در جهت منفی رفت ، وقتی جوانی به جای رشد و پیشرفت دنبال دود و دم می رود به نظر شما کار از جای دیگر نمی لنگد. باید از پایه شروع کرد از خانواده، مدرسه و ... وقتی پایه خراب باشد همه چیز خراب می شود. مطمئن هستم مسئولین بهتر از من می دانند که زیر پوست شهر چه خبر است( خیانت، شهوت، مشروب، طلاق، اعتیاد و ...). آقا جان اینجوری هیچ وقت به مدینه فاضله نمی رسیم. امام علی ع می فرماید: انسان را از هر چی منع کنید به آن حریص تر می شود. حالا تا صبح بیایید قهوه خانه تعطیل کنید فکر که غلط و منفی بار آمده باشد در خانه با آفتابه هم قلیان درست می کنند و می کشند.

  گمنام

  علی آقا اگر چهار تا مشت میخوردند دیگر دنبال قلیان نمیرفتند. اینها مال بی عرضگی پدرها است. من یادم هست بچه بودم سیگار کشیدم پدرم مرا گرفت و مقداری کاه در لانه مرغها ریخت و آتش زد و سر مرا گرفت کرد داخل دود ها گفت پسرم هرچه دود میخواهی بخور من از آن روز تا زنده هستم دیگر دور دود نرفتم و نخواهم رفت و هروقت دود میبینم به پدر مرحومم خدا بیامرز میگویم.

  مرضیه

  خدا خیری به سرگرد رضا خلیلی بدهد تمام بدبختی ما از همین قلیان سرچشمه میگیرد. الهی خیر نبیند هرکه قلیان دست بچه ها میدهد.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان