فرمانده انتظامی رفسنجان توصیه کرد:

فرش‌های خود را به قالیشویی‌های معتبر بسپارید

  • شناسه خبر: 91159
فرش‌های خود را به قالیشویی‌های معتبر بسپارید

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان در خصوص سپردن فرش به شرکت‌های قالیشویی، گفت: فرش‌های خود را به قالیشویی‌های معتبر بسپارید و از سپردن فرش های خود به قالیشویی‌هایی که روی کارت تبلیغات آن ها تنها یک شماره ذکر شده خودداری نمایید.

خانه » آخرین اخبار » فرش‌های خود را به قالیشویی‌های معتبر بسپارید

به گزارش “خانه خشتی”، فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان در خصوص سپردن فرش به شرکت‌های قالیشویی، گفت: فرش‌های خود را به قالیشویی‌های معتبر بسپارید و از سپردن فرش های خود به قالیشویی‌هایی که روی کارت تبلیغات آن ها تنها یک شماره ذکر شده و هیچ اشاره ای به آدرس کارگاه قالیشویی نشده است خودداری نمایید.

نصرالله عباسی افزود: برخی افراد ناشناس با عناوین جعلی فعالیت می‌کنند که به هیچ عنوان وجود خارجی ندارند و مورد تأیید هم نیستند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: شهروندان هنگام تحویل فرش‌ها به نمایندگان قالیشویی‌ها، کارت شناسایی آن ها را به دقت بررسی و مشخصات ظاهری همراه با شماره پلاک خودروی آن ها را یادداشت کنند تا در صورت بروز مشکلات احتمالی پلیس بتواند مجرمان را شناسایی و دستگیر کند.

فرمانده انتظامی شهرستان در پایان به شهروندان توصیه کرد: پس از شستن فرش های خود، آن ها را برای خشک شدن روی دیوار یا پشت بام که به کوچه و خیابان مشرف هستند قرارندهند؛ چراکه ممکن است مورد سرقت قرار گیرند.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • مرضیه

    بهترین راه این است خودشان قالی هایشان را بشویند و پول اضافه ندهند.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان