خانه خشتی گزارش می هد؛

شوق حضور اقشار مختلف در شعب اخذ رأی رفسنجان/ نماینده منتخب به وعده هایش عمل کند

 • شناسه خبر: 90717
شوق حضور اقشار مختلف در شعب اخذ رأی رفسنجان/ نماینده منتخب به وعده هایش عمل کند

اقشار مختلف مردم پس از انداختن آراء خود در صندوق، در گفت و گو با خبرنگار خانه خشتی انتظارات خود از نماینده منتخب را بیان کردند.

خانه » آخرین اخبار » شوق حضور اقشار مختلف در شعب اخذ رأی رفسنجان/ نماینده منتخب به وعده هایش عمل کند

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی“، با نواختن زنگ انتخابات در شعبه های اخذ رأی سراسر کشور، مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه رفسنجان با حضور در مساجد، مدارس و مراکز اخذ رأی در خلق حماسه ای پر شور گام برداشتند.

جوانان که به صورت گروهی و تک نفره حاضر شده بودند، از دیگر هم سن و سالان خود برای حضور در این حماسه ملی دعوت کردند و گفتند: حضور مردم در انتخابات، سرنوشت کشور را رقم می زند؛ وظیفه همگان است که امروز پای صندوق های رأی حاضر شوند.

انتخابات مجلس و خبرگان رهبری رفسنجان-خانه خشتی (۳۶)

در میان جوانان، اشتیاق رأی اولی ها برای انتخاب چشمگیرتر بود؛ یکی از آنان در گفت و گو با خبرنگار ما، توجه به قشر جوان را از سوی نماینده منتخب خواستار شد و افزود: نامزدهای انتخاباتی به وعده های خود عمل کنند و روز یکشنبه تغییر نکنند.

نسل دومی ها که کاندیدای مورد نظرشان را بر اساس مشورت برگزیده بودند، انتظاراتی از نماینده شهر داشتند؛ توجه به نیازهای مردم و رفع مشکلات درمانی و پزشکی از اهم خواسته های آنان بود؛

در میان شرکت کنندگان، افرادی به همراه خانواده در محل شعبه اخذ رأی حاضر شده بودند و ملاکشان برای انتخاب دلسوزی و کارآمدی نماینده منتخب بود.

انتخابات مجلس و خبرگان رهبری رفسنجان-خانه خشتی (۳۷)

عده ای هم خاطره رأی اولی شان به خدمت دوران مقدس سربازی بر می گشت و از شور و اشتیاق حضور در آن زمان که مربوط به انتخابات ریاست جمهوری دوره های قبل بود، ابراز خرسندی کردند.

آنان که بر اساس شناخت، عملکرد و تجربه نامزدهای انتخاباتی به پای صندوق های رأی آمده بودند، از کاندیداها خواستند به شهرستان کمک کنند و به گفته هایشان جامه عمل بپوشانند.

انتخابات مجلس و خبرگان رهبری رفسنجان-خانه خشتی (۲۷)

شهروند دیگری که تاکنون ۱۳ بار در انتخابات مختلف شرکت کرده بود، وظیفه اصلی نماینده مجلس را قانونگذاری بیان کرد و گفت: نماینده منتخب در کنار این وظیفه باید طرح های سرمایه گذاری و اشتغالزایی را اجرا کرده و برای آبادانی شهر کوشش کند.

وی ارتباط مناسب با دولت و اخذ امتیازات ویژه بر ای شهرستان را از دیگر اختیارات نماینده عنوان کرد و گفت: نماینده منتخب مردم باید مشکلات شهر را بشناسد و برای رفع آنان گام بردارد؛ رفسنجان پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به قطب صنعتی دارد؛ حضور فردی دلسوز در مجلس شورای اسلامی تحولی اساسی در شهرستان ایجاد می کند.

انتخابات مجلس و خبرگان رهبری رفسنجان-خانه خشتی (۱)

پیرمرد ۸۰ ساله رفسنجانی نیز با همتی والا به همراه همسر خود که پنج سال از خودش کوچک تر بود، در شعبه اخذ رأی مسجد جامع حضور یافت و شرکت در انتخابات را وظیفه خود دانست و گفت: همیشه در همه صحنه های ملی پس از انقلاب حضور داشته ام و بر اساس شناخت کاندیدای خود را انتخاب کرده ام؛ هر کس که نماینده رفسنجان شود، او را قبول می کنیم.

گزارش: بهناز شریفی

برچسب ها:
انتخابات خانه خشتی رأی رفسنجان نماینده
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • Farzaneh

  سلام، متن گزارش عالی بود، ممنون از خانم شریفی که به بهترین شکل اطلاع رسانی میکنن.

  khodam

  تبلیغ از خبرنگار مقنعه آبی یعنی اصلاح طلبه؟ برخلاف سیاست خانه خشتی؟

  خودم

  تبلیغ از خبرنگار :) چرا مقنعه آبی؟ آبی رنگ طرفدارای جریان اصلاحاته دمش گرم برخلاف سیاست های خانه خشتی :))))
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان