امام جمعه رفسنجان:

مردم به کاندیدایی رای خواهند داد که مورد توجه و تاکید انگلیس خبیث نباشد

 • شناسه خبر: 90588
مردم به کاندیدایی رای خواهند داد که مورد توجه و تاکید انگلیس خبیث نباشد

امام جمعه رفسنجان گفت: مردم بار دیگر هوشمندانه پای به میدان میگذارند و به کاندیدایی رای خواهند داد که مورد توجه و تاکید غربی ها از جمله انگلیس خبیث نباشد.

خانه » آخرین اخبار » مردم به کاندیدایی رای خواهند داد که مورد توجه و تاکید انگلیس خبیث نباشد

حجت الاسلام عباس رمضانی پور در گفت و گو با “خانه خشتی“، اظهار داشت: مردم شهرستان رفسنجان خود را آماده حضور پای صندوق های رای و برپایی حماسه سیاسی کرده اند.

وی افزود: با توجه به طمع دشمنان به نظام و انقلاب اسلامی که به فرموده ی رهبر فرازنه انقلاب یکجا می خواهند آن را از ما بگیرند مردم بار دیگر هوشمندانه پای به میدان میگذارند و به کانیدایی ی رای خواهندداد که مورد توجه و تاکید غربی ها از جمله انگلیس خبیث نباشند.

رمضانی پور خاطر نشان کرد: مجلس باید مستقل و کارآمد باشد تا بتواند دولت را هدایت کند، بهترین قوانین را برای گشایش مردم و معیشت در زندگی آنان فراهم نماید و در بحث های اقتصادی الویت اول را به اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری اختصاص دهد.

امام جمعه رفسنجان ضمن تشکر از همه دست اندر کاران امر انتخابات در شهرستان رفسنجان اظهار داشت: کاندیدای اصلح توسط بزرگان نظام و مراجع عظام مشخص شده است.

وی خاطر نشان کرد: در خصوص مجلس خبرگان بزرگان حوزه آیت الله سید احمد خاتمی، بهرامی خوشکار و علیمرادی را معرفی کردند و رای به آیت الله شیخ بهایی نیز به ثواب نزدیک است.

رمضانی پور تصریح کرد: مردم وظیفه خود را در خصوص خبرگان می دانند، انگلیسی ها سفارش کردند که به سید احمد خاتمی رای ندهیم و مردم بر خلاف آن رای قاطع و حداکثری خواهند داد.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • حسین .ا

  خدا خیری به آشیخ عباس بدهد خوب گفتند تمام گرفتاریهای جهان اسلام از گور همین روباه پیر انگلیس میبارد . ما به کوری چشم دشمنان و بنا به وظیفه دینی پای صندوق میروم و چون در این مدت تحقیق نتوانستم کاندید اصلحی راانتخاب کنم که برای خدا کار میکند بنابراین رای خودم را سفید می اندازم. و به نظام رای میدهم . ولی رای خبرگان را باخون خودم امضا میکنم حضرت آیت الله خاتمی خادم امام خامنه ای.

  محمد

  با سلام ما مجلسی میخواهیم همسو با دولت و همسو با انتخاب مردم ای روحانی و به فکر مردم باشن نه دنبال امضا جمع کردن برای عزل وزیر یا توهین کردن به بزرگان نظام همچو هاشمی .اصولگرایان نشان دادن تشنه قدرت هستن .مجلس که هم نوا با اسراعیل باشد رو نمیخوایم وسلام...

  حمید

  Ⓜ️Ⓜ️Ⓜ️حسن روحانی چگونه با ۴ رای رییس جمهور شد و تحریم ها رفت؟ در انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۲ حسن روحانی باید حداقل ۱۸میلیون و ۳۵۲هزار رای می آورد تا رییس جمهور شود. حسن روحانی توانست ۱۸میلیون ۶۱۳هزار رای بیاورد. او اگر ۲۶۱هزار رای کمتر داشت دیگر رییس جمهور ایران نمیشد، ظریف وزیر خارجه نمیشد، ما با همه کشورها قهر بودیم و تحریم ها هنوز ادامه داشت. نکته کجاست؟ در انتخابات ریاست جمهوری آن سال تقریبا ۵۹هزار شعبه اخد رای داشتیم. و این یعنی اگر حسن روحانی در هر صندوق ۴ رای، فقط ۴ رای!!! کمتر داشت دیگر رییس جمهور نمیشد. ظریف یک استاد بازنشسته دانشگاه بود و به جای توافق هر روز حرف از گزینه های نظامی بود. فقط ۴ رای در هر شعبه اخذ رای توانست منجر به تغییر شود. به یاد بیاورید آن سال چند نفر را به شرکت در انتخابات ترغیب کردید؟ حالا امسال ۱۲۰ هزار صندوق رای داریم.

  حمید

  رأی ندادن به آقای X یا Y، به معنای مخالفت با سیستم نیست بلکه به معنای حمایت از آقای Z است که رأی های ثابتی دارد و شیوه برنده شدنش، نه با ترغیب مردم و جذب رأی، که با مأیوس کردن مردم و «دفع رأی» است. تمام کسانی که در انتخابات به بهانه لج کردن و تحریم کردن دولت و … رأی نمیدهند، در واقع رأی داده اند و در تعیین سرنوشت خود مشارکت کرده اند. پس ژست های روشنفکرانه نگیرید و نگویید: من به هیچکس رأی نمیدهم. شما از هم اکنون رأی خود را به نفع آقای Z به صندوق انداخته اید. حتی قبل از اینکه ساعات رسمی انتخابات آغاز شود! ??????????????????? بی عملی خودیک عمل است

  هفت اسفند

  جانم فدای رهبر ان شاالله کسی را انتخاب میکنیم که استخوان در گلوی امریکا تا ابد باشد
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان