یک کاندیدای مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

هر کس با نظام و رهبری مخالفت کند، با او مبارزه می کنیم/ هر که آمد و گفت آب می آوریم دروغ می گوید

 • شناسه خبر: 90399
هر کس با نظام و رهبری مخالفت کند، با او مبارزه می کنیم/ هر که آمد و گفت آب می آوریم دروغ می گوید

انصاری گفت: با کنار لوله ایستادن و عکس گرفتن، آب به رفسنجان نخواهد آمد؛ مگر اجرای این پروژه عظیم طی چهار سال امکان دارد؟

خانه » آخرین اخبار » هر کس با نظام و رهبری مخالفت کند، با او مبارزه می کنیم/ هر که آمد و گفت آب می آوریم دروغ می گوید

به گزارش “خانه خشتی“، حجت الاسلام و المسلمین حسین انصاری مقدم از کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه رفسنجان و انار امروز در جمع مردم صفاییه با اشاره به خطبه ای از امام علی (ع) در نهج البلاغه، گفت: انسان ها بایدسخنان راست بگویند و اگر آشوبگری به فتنه انگیزی پرداخت، به حق دعوتش کنید و اگرسر باز زد با او مبارزه کنید.

هرکس با نظام و رهبری مخالفت کند، با او مبارزه می کنیم

وی در ادامه با تأکید بر اینکه هرکس با نظام و رهبری مخالفت کند، طبق گفته امیرالمومنین با او مبارزه می کنیم، اظهار کرد: نمایندگان مجلس از سال ۸۸ تا امروز جرات نکردند بگویند سران فتنه باید آزاد شوند و ازحبس خانگی بیرون بیایند، ولی امروز در رفسنجان یک کاندیدای مجلس که متاسفانه مورد تائید بعضی اشخاص قرار می گیرد درحضور مردم از آزاد شدن سران فتنه می گوید؛ سرانی که حتی یک بار هم به گناه خود اعتراف نکردند.

انصاری مقدم ادامه داد: در این چند سال اخیر مردم شهرستان رفسنجان مظلوم واقع شده اند و متاسفانه نمایندگان با جناح بازی های سیاسی مردم را سرگرم کرده و فقط و فقط رای و نظر مردم را جلب کردند و به أهداف خود رسیدند و رفتند و پشت سر خود را هم نگاه نکردند.

هرکس دراین دوره ها نماینده شد، یا او را ندیدیم و یا اگر دیدیم در جلسات خاصی که خودشان تدارک دیده بودند، رویت شدند

این کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بین اینکه نماینده باید با مردم در ارتباط باشد و سخنان و مشکلات همه را گوش دهد، افزود: هرکس دراین دوره ها از اول انقلاب تاکنون نماینده شد، در طول دوره نمایندگی اش یا او را ندیدیم و یا اگر دیدیم در جلسات خاصی که خودشان تدارک دیده بودند، رویت شدند؛ مگر نماینده از آنِ گروه خاصی است؟ مگر نمایده متعلق به همه نیست؟ نماینده باید باهمه مردم درارتباط باشد و سخنان و مشکلات همه را گوش کند.

وی خواستار افزایش دانش مردم و انتخاب آگاهانه شد و گفت: نمایندگان شهر از بعد از انقلاب تا امروز جز یک نَفَر که اکثر مردم از ایشان راضی هستند و بنده هم می دانم که فعالیت زیادی در چند دوره حضورشان انجام داده اند، الباقی چه کاری برای ما انجام دادند؟ قصد من خدایی ناکرده تخریب نیست این ها را می گویم که شما مردم بروید و تحقیق کنید و آگاهانه و با دانش رأی دهید که اگر اینگونه نباشد و بدون آگاهی رای دهید، خدا میداند که مدیون هستید.

اکثر نیروهای مس سرچشمه یا همان مس رفسنجان غیربومی هستند

حجت الاسلام والمسلمین انصاری مقدم با ابراز گلایه از حضور نیروهای غیر بومی در شرکت مس سرچشمه، تصریح کرد: اکثر نیروهای شرکت مس میدوک و خاتون آباد بومی هستند، درحالی که اکثر نیروهای مس سرچشمه یا همان مس رفسنجان غیربومی هستند.

وی افزود: ما می توانیم پیگیری کنیم که به جای استفاده از کارمندان، کارگران و پیمانکاران غیر بومی از نیروهای شهر خودمان استفاده کنیم؛ اگر ادعا دارند که نیروهای بومی تخصص ندارند، متخصص بیاورند و به ما آموزش دهند.

هر که آمد و گفت آب می آوریم دروغ می گوید

انصاری مقدم مشکل اصلی شهرستان را آب عنوان کرد و ادامه داد: هر که آمد و گفت آب می آوریم دروغ می گوید؛ با کنار لوله ایستادن و عکس گرفتن، آب به رفسنجان نخواهد آمد؛ مگر اجرای این پروژه عظیم طی چهار سال امکان دارد؟ فقط بحث تحقیق و جمع آوری اطلاعات میدانی برای انتقال آب حداقل دو سه سال طول می کشد و انجام آن پروسه ای حداقل ده ساله است.

حرکت به سمت صنعتی شدن از طریق بنگاه های زود بازده از دیگر صحبت های انصاری مقدم در میان مردم شهر صفاییه بود که به آن اشاره کرد و گفت: تا حد امکان باید تولید کارخانه های صنعتی کوچک را به مراکز بخش ها و دهستان ها مثل شهر صفائیه، بهرمان، امین شهر، کشکوئیه، کبوترخان و … انتقال دهیم و با این اقدام بیکاری جوانان را برطرف کنیم.

چرا بودجه رفسنجان باید از شهرهای دیگر استان کمتر باشد؟

وی با توضیح اینکه فرمانداری ویژه بودن رفسنجان برای شهر افتخار است ولی کافی نیست، افزود: این عنوان مشابه این است که انسان بگوید من مسلمانم ولی نماز و روزه به جا نیاورد.
حجت الاسلام انصاری مقدم افزود: چرا مسئولین شهر جلوی استاندار نمی ایستند تا بودجه رفسنجان که سهم خود رفسنجان است و در شهرهای دیگر استان خرج می شود را بگیرند؟ چرا بودجه رفسنجان باید از شهرهای دیگر استان کمتر باشد؟ این مسئله را هم در توان خودمان می بینیم که پیگیری کنیم.

من برای انجام تکلیف وارد میدان شدم حتی اگر یک رای هم نداشته باشم
وی رهبری و ولایت را در راس همه امور دانست و گفت: بعد از فتنه ۸۸  یک عده علاوه بر اینکه جلوی رهبری ایستادگی نکردند، بلکه اهل بیت و عاشورا را به تمسخر گرفتند و تمام ارزش های نظام و اسلام را زیر پا گذاشتند؛ این را بدانید من برای انجام تکلیف وارد میدان شدم حتی اگر یک رای هم نداشته باشم.
شیخ حسین انصاری مقدم در سال ۱۳۶۲در شهرستان رفسنجان در محله الله آباد در خانواده ای مذهبی به دنیا آمد؛ وی تا مقطع دیپلم در رفسنجان تحصیل کرد و پس از آن برای خدمت به مردم شهر جهت ادامه تحصیل راهی تهران و قم شد؛ تحصیلات کارشناسی وی در رشته فقه و حقوق از تهران ادامه یافت و پس از آن کارشناسی ارشد فقه و حقوق و مدرک حوزوی خود را از قم دریافت کرد؛ حسین انصاری مقدم هم اکنون استاد دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد انار است؛ همگام و همسو بودن با دولت محترم در توافق های اقتصادی سازنده با کشورهای صاحب صنعت از برنامه های وی می باشد.
لازم به ذکر است حجت الاسلام حسین انصاری مقدم با حضور در روستاها و دهستان های مختلف پیرو ولایت و رهبری سخن گفته و همگان را به راستی و صداقت دعوت کرده است.

برچسب ها:
آب انتخابات حسین انصاری مقدم خانه خشتی رفسنجان صفاییه
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • ابراهیم پور

  با سلام خوشا به حال کسانیکه با امام زمان (عج)ارتباط دارند و نظر او را می دانند.و به مردم اعلام می کنند.خداوند این توفیقات را به هر کسی نمی دهد هرکه را سر حق آموختن / مهر کردند و دهانش دوختند.

  سمیرا

  s\سلام بر ولایت و ولایت مدار......

  صهبا

  رای من فقط شیخ انصاری

  گمنام

  انتخاب امام زمان عج بر انتخاب ما برتر است. ما بنا به وظیفه در انتخابات شرکت میکنیم و به ذریه حضرت زهرا س حاج سید احمد آقای خاتمی رای میدهیم. یادمان باشد رهبر ما مورد تایید آقا امام زمان عج است.

  دارمی

  برادر گرامی ، برخی سخنانتان از جمله موضوع تصویر لوله ای اب و موضوعات ولایت مداری صحیح است ولی بقیه بیشتر جنبه بهره احساسی بردن است و مختص همین چند هفته انتخابات است و چه بسیار کسانی همین ها را گفتند وامروز به قول تو کاخ نشینند

  اسماعیلی

  هر دولتی روی کار بیاید و هر خبرگانی انتخاب شود اگر علیه امام خامنه ای حرفی بزند دهانش را خورد میکنیم هر که میخواهد باشد اگر نور چشم ما باشد. امام خامنه ای مورد تایید امام زمان است.

  ف

  غلط میکند کسی که بخواهد رهبر را اذیت کند رهبر قلب ما است. ما با رهبر زنده هستیم عزت ما در سایه رهبری است.

  هفت اسفند

  بر ولایت وبر ولایت مدار هزاران درود دوست داریم هر که با ولایت است

  خواهر

  بر انسان منافق لعنت.و درود بر کسی که خدا را ناظر میداند و رفتار و گفتارش با حق مطابق است.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان