یادداشت/

بچه مذهبیا، بچه هیئتی ها به کی رای بدن؟!

 • شناسه خبر: 90361
بچه مذهبیا، بچه هیئتی ها به کی رای بدن؟!

بنا به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب به لیست ها نگاه می کنیم که از طرف چه کسانی معرفی شده اند؛ واین فرمول انتخاب ما در ۷ اسفند خواهد بود.

خانه » آخرین اخبار » بچه مذهبیا، بچه هیئتی ها به کی رای بدن؟!

به گزارش “خانه خشتی” احد امینی در یادداشتی با عنوان «بچه مذهبیا، بچه هیئتی ها به کی رای بدن؟!» توجه شما مخاطبین را به آنچه در ایام نزدیک به هفتم اسفند ماه در شهرستان رفسنجان می گذرد، جلب می کند:

بچه مذهبیا، بچه هیئتی ها به کی رای بدن؟!

۱) ما به کاندیدایی که به همراه طرفدارانش در وقت اذان بوق بوق کنان رژه تبلیغاتی می روند و با ایجاد ترافیک و سر و صدا موجب آزار و اذیت شهروندان می شوند و به نوعی برای حق شهروندی هیچ حرمتی قائل نمی شوند، رأی نخواهیم داد!!

۲) به کاندیدایی که در عمل رهرو شعار ” هر که شامش بیش، رأی اش بیشتر ” می باشد و با انجام چنین کارهایی به شعور و شان مردم فهیم و آزاده شهرستان توهین می کند، رای نخواهیم داد!

۳) برخی از کاندیداها هر شب شام می دهند و هزاران بنر از آنها در سطح شهر توزیع شده است؛ اگر بحث اصراف را هم قلمداد نکنیم، آیا نبایستی به مردم پاسخ بدهند هزینه این همه تبلیغات را از کجا آورده اند؟! قطعا می دانیم اگر جریان کاخ نشین و سرمایه دار هزینه انتخاباتی کاندیدایی را تامین نماید، فردا از او توقعاتی خواهند داشت، حال آیا چنین نماینده ای مردم را در اولویت قرار می دهد یا جریانی که برای پیروزی وی میلیون ها تومان هزینه کرده است؟! )

۴) ما به کاندیدای طرفدار اندیشه ای که وضع فعلی اقتصاد کشور عدم رونق در تولید و صادرات، تورم موجود در بازار، وضعیت اشتغال و مسکن جوانان و…. را نتوانسته سر و سامان دهد و با وجود پایین آمدن ارزش ریال، هنوز یارانه پرداختی به مردم همان یارانه ی ۵ سال قبل است، و عملا کارایی لازم را از خود نشان نداده است، رای نخواهیم داد!!

(از سال ۸۹ تا الان مگر از تعداد یارانه بگیران کاسته نشده است؟! از طرفی مگر قیمت حامل های انرژی از جمله بنزین ۲ برابر نشده است؟! پس چرا میزان یارانه ای که مردم می گیرند نه تنها پس از گذشت ۵ سال زیاد نشده بلکه گفته های کارشناسان و مطلعین حاکی از آن دارد که تا تابستان آینده با شیبی ملایم یارانه ۱۲ میلیون نفر دیگر هم قطع می شود!! کاندیدایی که نماینده مردم است و نقش وکیل را برای مردم دارد، کاندیدایی که در دفاع از مردم حاضر نیست حتی یک گلایه و یک چرای خشک و خالی به مسئولین امر بگوید، و جلوی چنین اقداماتی را بگیرد به چه درد مردم میخورد؟!)

۵) وظیفه یک نماینده مجلس طبق قانون اساسی کشور، تدوین قانون و نظارت بر اجرای قانون است، ساختن جاده، پل، بیمارستان، گازرسانی و …. یک موضوع اجراییست که به مدیران اجرایی یعنی استاندار، فرماندار، بخشدار و دهیاری ها بر می گردد، و این مدیران اجرایی کشورند که در صورت صلاحدید بودجه لازم را برای امور مذکور تخصیص می دهند نه نماینده مجلس!! اصلا یک نماینده مجلس عضوی از قوه مقننه می باشد نه قوه اجرایی؛ این قوه اجرایی هست که مسئول اجرای ساخت و ساز ها در کشور است، از طرفی بودجه عمرانی و آبادگری که به نماینده مجلس داده نمی شود که از او هم در این راستا انتظاری باشد، کار یک نماینده مجلس پیگیری و در میان گذاشتن مشکلات مردم با مدیران اجرایی کشور است و گرنه تصمیم گیرنده و کسی که حرف اول و آخر را در استان در تخصیص و تقسیم بندی بودجه می زند همان مدیران اجرایی کشور می باشند، اگر چه که تصویب بودجه ی کشور، بودجه ای که قرار است دخل و خرج دولت شود بر عهده نمایندگان مجلس است که این یک موضوع کشوری و کلی است ولی تعجب آور این است که چرا برخی از کاندیداها این موضوع کشوری را در حد شهر و روستا کوچک می کنند و برای جلب نظر مردم از این موضوعات سواستفاده می کنند.

فلذا ما به کاندیدایی که در همین پله اول با مردمش رو راست نیست و برای کسب رای مردم اصول خود را بر صداقت هموار نمی سازد رای نخواهیم داد!!

۶) ما به اندیشه ای که سازش و تعامل با مستکبران و قلدران عالم را افتخار می داند و درصدد است افسار نوکری در مقابل کدخدای جهان (آمریکا) را به گردن ملت رشید ایران بیاندازد و خدشه به استقلال کشور وارد نماید و خاک ایران عزیز را به بلای نا امنی که در کشورهای همسایه حتی ترکیه نیز سرایت کرده است با رفتار خود مبتلا کند؛ اندیشه ای که پشت حاج قاسم سلیمانی و مدافعین حرم در زینبیه دمشق را خالی می کند و امنیت امروز کشور را مدیون دیپلماسی خود می داند نه خون شهدا و صبر و استقامت خانواده های شهدا … رای نخواهیم داد!!

۷) ما به کاندیدایی که هر وسیله ای را برای رسیدن به کرسی های مجلس مشروع می داند، و حتی حاضر است کمی از آخرت خود بزند تا دنیایی پر رنگ تر داشته باشد رای نخواهیم داد!!

بنا به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب به لیست ها نگاه می کنیم که از طرف چه کسانی معرفی شده اند؛ واین فرمول انتخاب ما در ۷ اسفند خواهد بود؛ به افراد بی شناسنامه که هویت آنها در لیست ها گم شده است هم رای نخواهیم داد!! توصیه رهبرمان را به دیده منت می خریم و اجازه فراموش شدن توصیه ی حضرت ایشان را در این گرداب تبلیغاتی نخواهیم داد.

والعاقبه للمتقین

اسفندماه ۱۳۹۴

احد امینی

برچسب ها:
انتخابات به کی رای بدیم رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • حسین .ا

  من به تمام نامزدها احترام میگذارم متاسفانه نتوانستم اصلحی را انتخاب کنم رای خود را سفید میاندازم و رای من به خبرگان حضرت آیت ا... خاتمی است.

  hamed

  هوشیار باشید که گول شعارها را نخورید.

  f.h

  بسیار زیبا بود

  اسماعیلی

  به درد هیئت فقط دکتر حسینی و سردار مومنی میخورد.

  محمدی

  سردار!! نه بابا من شنیدم سرهنگ دومه ولی گمونم میره کنار....زد وبند های سیاسی را تا پن شنبه ساعت هشت ببین

  شهروند

  با سلام من یک بچه هیئتی ام ، مجلس امروز نیازمند حضور نمایندگانی مستقل، شجاع و ساده زیست می باشد که زمینه ساز مقابله با کاستی‏ها و جلوگیری از انحرافات گردد. اینجانب حضور کاندیدای متعهد و متخصص، شجاع، غیر وابسته به منابع قدرت و ثروت و متکی بر اندیشه های انقلابی، دانش، خرد و درد و رنج‏های مردمی، همچون دکتر پور غلامعلی را لایق مردم شریف رفسنجان سرافراز می دانم

  هفت اسفند

  ما به کاندیدای که هم رای هاشمی است رای نخواهیم نخواهم نخواهیم داد

  امیر

  به شما ربطی نداره خشتی

  یا زهرا

  سلام تشکر میکنم از سردبیر محترم بعضی از افراد پست و احمق هستند بر روی تابلوهایی که اسم ائمه اطهار نوشته شده است تبلیغ میکنند. البته کاندیدها مقصر نیستند طرفدارن عقل ندارد. به خدا قسم هر اسمی که بر تابلو کوچه های که به نان اهل بیت نامگذاری شده است اسم اهل بیت را پوشانده باشد ما رای نمی دهیم ولو آن کاندید نور چشم ما باشد ستاد های تبلیغات اطلاع رسانی کنند.و مواظب باشند یادشان باشد که نام و مقام اهل بیت بالاتر از اینهاست.

  مجلس

  بچه هیاتیها این قدر شعور دارن که به کی رای بدن بعدشم شما دیگه میخواین تصمیم بگیرید واقعا زشته از شما سایت خانه خشتی که دارین از یه نامزد حمایت میکنید خجالتم خوب چیزیه

  امید

  مخاطبش بچه هیئتیهای امام حسینی بود نه امثال شما که زیر علم لیست مورد حمایت انگلیسیها سینه می زنید!!!
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان