گزارش خانه خشتی ازتب و تاب انتخابات در رفسنجان

بنر تبلیغاتی کدام کاندیدا قرار است سقف حمام دو کودک مستمند شود؟ / عکس

 • شناسه خبر: 90258
بنر تبلیغاتی کدام کاندیدا قرار است سقف حمام دو کودک مستمند شود؟ / عکس

کاندیداها برای رسیدن به مجلس هزینه‌های سرسام آور خرج می‌کنند در حالیکه نمی دانند که این مردم به نماینده ای رای خواهند داد که پس از ولایت مداری، صداقت و دلسوزی نظام و مردم را سرلوحه کار خود قرار دهد.

خانه » آخرین اخبار » بنر تبلیغاتی کدام کاندیدا قرار است سقف حمام دو کودک مستمند شود؟ / عکس

به گزارش “خانه خشتی“، حال و هوای این روزهای شهر رفسنجان نیز همچون سراسر کشور گرم انتخابات شده، به میدان شهداء سری بزنید شور انتخاباتی را می بینید، بنرهای بلند بالایی که به گمانم جنسشان برای پوشاندن سقف حمام دو کودک مستمند مناسب باشد!

برای تهیه گزارش انتخاباتی خود سری به این مکان زدیم در گرماگیر انتخاباتی که یکی می آمد و یکی میرفت، یکی عکس میگرفت و دیگری پوستر پخش میکرد به زنی برخوردیم که دربدر دنبال ستادهای انتخاباتی می گشت.

۰۱۰۱

با این سوال ما که با کدام کاندید کار دارید سفره دلش را برایمان پهن کرد؛ گویا دارای دو فرزند بی سرپرست است و از یکی از روستاهای اطراف به شهر می آید و نان خود و بچه هایش را از راه کارگری بدست می آورد.

انگار خانه ای اجاره کرده است که حمام و سرویس بهداشتی آن سقف ندارد و این بنر های بزرگ می توانند سقف خوبی برای آن باشد تا حداقل یکسالی را بگذراند و مابقی آن هم خدا بزرگ است.

زن گله مند است از هزینه های سرسام آور زندگی که باید به تنهایی به دوش بکشد .

با وجود اینکه ظاهرا رفسنجان جزو شهرستانهای متمکن به حساب می آید اما هنوز هم هستند کسانی که در این شهر به نان شب خود محتاجند وبا حقوق بخور و نمیر کارگری روزگار می گذرانند.

جالب اینجاست که این نامزدهای نمایندگی مردم در مجلس برای اجاره چند روزه ی مکانی برای راه اندازی ستادهای تبلیغاتی خود هزینه های چند میلیونی پرداخته اند! حال بماند که سایر هزینه های تبلیغات آنان در سطح شهر و بخش ها چه میزان بوده است.

حتی شنیده شده که برخی کاندیداها برای داشتن هر رای پول می پردازند و یا اینکه داوطلبی ۵ ماشین پژو را صرف هواداران خود کرده است.

۰۲۰۲

در گیر و دار انتخاباتی هرداوطلب می خواهد از دیگری سبقت بگیرد تا به نمایندگی از مردم وارد مجلس شود و برای این کار از هر روشی استفاده می کند از تبلیغات زودهنگام خانه به خانه، جلسات سخنرانی و دادن شام و نهار انتخاباتی گرفته تا عیادت از بیماران، حضور در مراسم شادی و عزا و راه اندازی کانال در فضای مجازی.

این کاندیداها برای رسیدن به مجلس هزینه‌های سرسام آور خرج می‌کنند در حالیکه نمی دانند که این مردم به نماینده ای رای خواهند داد که پس از ولایت مداری، صداقت و دلسوزی نظام و مردم را سرلوحه کار خود قرار دهد.

گزارش:مریم مرادی

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • آنلاین خبر – کد قرار دادن دو تا بنر کنار هم

  […] بنر تبلیغاتی کدام کاندیدا قرار است سقف حمام دو کودک &#8230… […]

  ماشو

  اگر دایه خدمت داری با یستی از یکسال پیش مقدمات حضور را فراهم می اوردی نه اینکه حساب دودوتا کنی بعد هم با اصرار دو سه تا قدرت طلب که همه میدانن چه کسانی هستند،از تهران چون در لیست قرار نگرفتی به رفسنجان بیایی. چند دوره رای نیاوردن کافی نیست؟ همه بروند کنار چون جنابعالی امده ای.مردم کلاه سرتان نرود.

  فاطمه

  ما بهترین نماینده در مجلس داشتم نمره انضباطش ۲۰ بود آهسته میرفت و آهسته می آمد انسان آرام و سربزیر بود یکبار نظر نداد احترام بزرگان را نگه میداشت. خدا حفظشان نماید.

  حسین

  منم با نظراین دوستمون موافقم و با توجه به برنامه کاندیداها دکتر پورغلامعلی برنامهای خوبی ارایه کرد

  گ

  ازموده را ازموذن خطاست دکترحسینی همان یک دوره که نماینده بودن و رفسنجان را اباد کردن برای هفت نسلمون کافی لطفا بجای استفاده ابزاری از ایات وروایات دینی کارکرد قبلی ایشان را شرح دهید

  مجید

  سلام.اول اینکه دکترحسینی وزیردولت احمدی نژادبودکه اونهمه اختلاس به بارآورد.ودوم اینکه گرایشون ارق شهرش راداشت نمیگذاشت بعداز اینکه درهیچ لیستی درتهران قرارنگرفت ومطمئن شدشیخ علی هاشمیان ردصلاحیت شده بعدش تغییر حوزه انتخاباتی دادوسوم اینکه درنجابت ایشون شکی نیست مامردم نیازبه نماینده ای داریم که همسو ودارای تعامل بادولت باشه وکارنامه فعالیت قبلی درخشانی داشته باشه که متاسفانه دکترحشینی نداره.

  علیزاده

  الهی به امیدتو . ازهم ولایتی های عزیز . رفسنجانی های خونگرم وانقلابی درخواست میکنم خدایی نکرده احساسی تصمیم نگیرید دررای دادن دقت کنیدطوری که خدا راضی باشد وقتی دررفسنجان شخصییتی همچون دکترسیدمحمدحسینی انسان توانمند وباایمان داریم تکلیف همه مادر رای دادن روشن است . آیه ۱۱ سوره رعد است که می فرماید «ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا مابانفسهم»، (خدا وضع و حال هیچ قومی را عوض نخواهد کرد مگر آنکه انسانها به خودشان وضع و حال خودشان را تغییر دهند

  مجتبی اسماعیلی

  ممنونم از این مطلبتون <۳ <۳ <۳٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫٫بی خیالی........................<۳

  علی

  بعضی اقایان پول دادن به خاننده ای تا برایشان اهنگ تبلیغاتی بخوانند ایا این کار افراطی گری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان