دادستان رفسنجان اعلام کرد:

تخلفات انتخاباتی در رفسنجان صورت نگرفته است

  • شناسه خبر: 90237
تخلفات انتخاباتی در رفسنجان صورت نگرفته است

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان گفت: از شروع تبلیغات نامزدهای انتخاباتی در رفسنجان تا کنون تخلفات انتخاباتی که جرم شناخته شوند در این شهرستان به دادسرا اعلام نشده است.

خانه » آخرین اخبار » تخلفات انتخاباتی در رفسنجان صورت نگرفته است

حسین رئیسی نژاد در گفتگو با خبرنگار “خانه خشتی” اظهار داشت: با توجه به اینکه نصب بنر های تبلیغاتی طبق بخشنامه های انتخاباتی بایستی در محل ستادها صورت گیرد لذا برخی کاندیداها در رفسنجان در اکثر نقاط اقدام به نصب بنرها کردند که با تذکر این موارد رفع شد.

وی تصریح کرد: برخی از نامزدهای انتخاباتی نیز در چاپ بروشور مقررات انتخاباتی را رعایت نکردند که در این راستا تذکراتی به آنها داده شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم نجیب شهرستانهای رفسنجان و انار با حضور حد اکثری خود در پای صندوق های رأی شایسته ترین فرد را انتخاب نمایند تا سازندگی این دو شهرستان رقم بخورد.

فرماندار رفسنجان نیز با اشاره به اینکه ۲۵ نفر از شهرستانهای رفسنجان و انار در این رقابت انتخاباتی شرکت کرده اند گفت: از شروع تبلیغات نامزدهای انتخابات در شهرستانهای رفسنجان و انار هر شب بازرسان فرمانداری، ستادهای انتخاباتی را بازرسی و مورد نظارت قرار می دهند.

حمید ملانوری بیان کرد: شهرستان رفسنجان دارای پنج شهر کشکوئیه، سرچشمه، صفاییه، بهرمان و رفسنجان است و همچنین دارای بخش های کشکوئیه، نوق و فردوس است که هر کاندید می تواند در هر شهر ۴ ستاد و در هر بخش دو ستاد دائر کند .

وی با اشاره به اینکه شهرستان انار دارای دو شهر انار و امین شهر است  خاطرنشان کرد: تا کنون هیچ نامزد انتخاباتی در دو شهرستان انار و رفسنجان انصراف نداده اند و تبلیغات انتخاباتی در این دو شهرستان داغ است.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • عبدالله

    آقای دادستان شما کجایید برادر تا کنون ۲نفر از کاندیداها انصراف اده اند. و تخلفات هم تا دلتان بخواد وجود دارد و شما نمی بینید
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان