امام جمعه موقت تهران:

پشت صحنه حرکات شیطانی را بعد از انتخابات می‌گویم

 • شناسه خبر: 90165
پشت صحنه حرکات شیطانی را بعد از انتخابات می‌گویم

امام جمعه موقت تهران گفت: در ایام انتخابات زبانم بسته است، اما بعد از انتخابات رسوا می‌شوید و پشت صحنه این حرکات شیطانی را برای ملت می‌گویم.

خانه » آخرین اخبار » پشت صحنه حرکات شیطانی را بعد از انتخابات می‌گویم

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از فارس، آیت‌الله سید احمد خاتمی امشب در همایش انتخاباتی جامعه ایثارگران استان کرمان در حمایت از نامزدهای اصولگرا در محل تکیه فاطمیه (س) اظهار داشت: بر اساس آیات الهی، مومنان یک پیمان عمومی با خدا دارند و آن پیمان بندگی خداست.

وی با اشاره به اینکه مومنان یک پیمان اختصاصی هم با خدا دارند و آن پیمان با پیغمبر اسلام (ص) است که از اصول عقب‌نشینی نکنند، ابراز داشت: در پیمان اختصاصی دو گروه هستند که یک گروه برخورد منافقانه دارند و صحنه را خالی می‌کنند، گروه دیگر اما برخورد مومنانه دارند و کسانی هستند که با خون خود این عهد را امضا کردند.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: جبهه جنگ نرم گسترده و علیه دین، مقدسات، اصول نظام اسلامی و انقلاب اسلامی است.

خاتمی تصریح کرد: موج عظیمی از تخریب‌ها آغاز شده‌است و این جریان به ضرر آقایان و به نفع جریان اصولگرایی است.

امام جمعه موقت تهران همچنین جبهه تخریب را جبهه‌ای بسیار ناشی دانست و ادامه داد: آدم‌های آنها در این جمع هستند و می‌خواهند بدانند خاتمی چه می‌گوید.

خاتمی اضافه کرد: آنها بسیار ناشیانه عمل کرده‌اند و با انگلیس همسنگر شده‌اند، کمپین «نه به خامنه‌ای» در لندن تشکیل شده‌است و این‌ها به علت اینکه جرأت نمی‌کنند نه به آقا بگویند محتوای آن کمپین را دنبال می‌کنند و آیا ننگتان نیست که همسنگر با انگلیس و استکبار هستید.

وی افزود: وقتی آنها می‌گویند، جنتی، یزدی، خاتمی و علم‌الهدی، نه و شما هم می‌گویید نه پس چه فرقی بین شما وجود دارد، چراکه امام خمینی (ره) این جمله را گفتند اگر روزی دیدید دشمنان شما از کسی تعریف می‌کنند، به وی شک کنید.

خاتمی ادامه داد: این جریان که از آن اسم نمی‌برم، ناشیانه‌ترین کار را در عرصه سیاسی انجام دادند و با توجه به اینکه آدم ندارند، کاندیداهای جامعه مدرسین را در لیست‌شان قرار دادند در مشهد سه نفر در کرمان دو نفر و در اهواز نیز دو یا سه نفر از ما را که ۱۸۰ درجه با آنها فاصله دارند در لیست خودشان آورده‌اند.

وی گفت: جامعه مدرسین اعلام کرده، همه کاندیداهایی که در لیست ما هستند، باید از لیست دیگران تبری کنند، زیرا این‌ها به دنبال بهره‌برداری سیاسی هستند.

امام جمعه موقت تهران عنوان کرد: یقین دارم، لیست جامعه مدرسین رای می‌آورد، اما لیست این‌ها رای نمی‌آورد، زیرا آدم ندارند و مردم این‌ها را هواداران فتنه می‌شناسند و به همان اندازه که شاه و سلطنت شاه در این کشور منفور شد به همان اندازه هم فتنه‌گران تا ابد منفور هستند و فتنه‌گرانی که محکوم و زندان شدند، باید خجالت بکشند که سرشان را بالا کنند.

خاتمی با بیان اینکه انگلیس حق دارد علیه خاتمی موضع بگیرد، زیرا خاتمی بیچاره‌شان کرده‌است، از دو نامه‌ای سخن به میان آورد که سفیر انگلیس برای وی نوشته است و اضافه کرد: دو ماه بعد از نامه اول دیدم مسئول ستاد نماز جمعه گفته‌است، سفیر انگلیس می‌خواهد با شما ملاقات کند.

وی اظهار داشت: در نامه سفیر انگلیس به بنده نوشته شده بود، عالیجناب تقاضا می‌کنم هر جا که شما تعیین می‌کنید به خدمت شما بیایم و من به مسئول ستاد نماز جمعه گفتم، اجازه نمی‌دهم پیر خرفت استعمار به دیدار بنده بیاید، شما جنایتکار هستید.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: سفیر انگلیس هل‌هل می‌زند برای ملاقات با خاتمی، اما خاتمی توی دهنش می‌زند، حالا می‌خواهید رادیو انگلیس بگوید به لیستی که نام خاتمی در آن است، رای دهید.

خاتمی تصریح کرد: ما برای تبلیغاتمان خرج نمی‌کنیم، اما اگر می‌خواستیم میلیون‌ها خرج کنیم، برای اینکه این‌ها برای ما تبلیغ کنند به اندازه عمل ناشیانه و جاهلانه آنها برای ما تبلیغ نمی‌شد.

وی یادآور شد: از چهارشنبه در کرمان هستم و به ریگان، فهرج، بم، کهنوج، هنزا، رابر، بافت و ارزوئیه رفته‌ام و از مظلومیت ما این است، دوربینی نیست که ببینند مردم چه می‌کردند و چه شوری بود و خدا را شکر که خدا دشمنان ما را احمق قرار داده است.

خاتمی با اشاره به اینکه برای سومین دور است که کاندیدای مجلس خبرگان رهبری شده‌ام، تصریح کرد: در دو دور گذشته از این خبرها نبود، اما مردم در این دور فهمیده‌اند که بیگانگان می‌خواهند فضولی کنند و به صحنه آمده‌اند.

وی با بیان اینکه من کاری به سیداحمد خاتمی ندارم، افزود: به کوری چشم این‌ها همین افرادی که گفته‌اند به آنها رای ندهید در صدر لیست قرار می‌گیرند، این حقیقت و روانشناسی ملت ماست.

امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: دشمن را خیلی بزرگ نبینید، آنها از فرط عجزشان آدم‌های ما را در لیست‌شان قرار می‌دهند در حالی که حجت‌الاسلام بهرامی‌خوشکار به من صریحا گفت و حجت‌الاسلام علیمرادی اعلام کرده‌است که فقط در لیست جامعتین هستیم.

خاتمی اضافه کرد: می‌خواهند رندی کنند و بگویند این‌هایی که ما حمایت کرده‌ایم رای آورده‌اند، اما در عرصه خبرگان خودتان هم می‌دانید، هدف اول‌تان این بود که خبرگان را بگیرید، اما دیدید این خواب و خیال است و هدف دوم‌تان این بود تا اقلیت قوی داشته‌باشید، اما دیدید به این کامتان هم نمی‌رسید، بنابراین گفتید، چهره‌های تاثیرگذار را بزنیم، اما روز اعلام نتایج انتخابات، ناشی‌گری‌تان را می‌فهمید.

وی ادامه داد: در فتنه هم ناشیانه عمل کردید و آنهایی که از ولایت جدا شوند، مدام در ظلمت‌های یکی پس از دیگری هستند.

خاتمی با اشاره به اینکه حرف‌هایی را که می‌زنم، فوق جریان شخصی بنده است، ابراز داشت: بر فرض محتمل اگر شما به هدفتان رسیدید و خاتمی در خبرگان نبود، بدانید خاتمی تریبون نماز جمعه و سخنرانی در کشور را دارد.

وی تصریح کرد: در ایام انتخابات زبانم بسته است، اما بعد از انتخابات رسوا می‌شوید و پشت صحنه این حرکات شیطانی را برای ملت می‌گویم و می‌گوییم از انگلیس و آمریکا تبعیت کرده‌اید و فتنه‌گری را در پوشش رندانه داشته‌اید.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: فکر کرده‌اید رها می‌کنیم، بجنگ تا بجنگیم، رسوا هستید و به فضل خدا بعد از انتخابات چه رای بیاورم چه رای نیاورم، رسواتر می‌شوید.

خاتمی از شایعات و دروغ‌پردازی‌ها سخن به میان آورد و اضافه کرد: روزنامه‌ای در کرمان کاریکاتور علیه بنده کشیده‌است و در کانال تلگرام نیز مدام لجن‌پراکنی می‌کنند و این همان اخلاقی است که این‌ها از آن دم می‌زنند و اخلاق، اخلاق این‌ها گوش فلک را کر کرده‌است.

وی عنوان کرد: به ستاد انتخابات می‌گویم با تخریب‌گران برخورد قانونی کند، چرا یک هفته‌نامه کاریکاتور اهانت‌آمیز می‌کشد، اما با آن برخورد نمی‌شود.

خاتمی افزود: مردم ما خوب می‌دانند، قصه جنتی، مصباح و خاتمی نیست، بلکه قصه، قصه ولایت است و می‌خواهند ولایت را بزنند، اما این آرزو را به گور می‌برند.

وی خطاب به ایثارگران گفت: آرمان دوره جنگ را حفظ کنید، امام و رهبر امروز حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای است، او را تنها نگذارید، تنها نگذاشتن رهبر با شعار نیست و با عمل است.

نماینده مردم استان کرمان افزود: از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس انتظار می‌رود با همان صفایی که امام را تنها نگداشتند، ولایت را هم تنها نگذارند، تنها گذاشتن ولایت یعنی واقفی‌گری مدرن و مدیریت فتنه ۸۸ به دست این افراد بود.

خاتمی با تاکید بر اینکه امام بعد از امام را نباید تنها گذاشت، ابراز داشت: بصیرت در جبهه موج می‌زد و رزمندگان عزیر ما کانون بصیرت بودند و ایثارگران این بصیرت را حفظ کنند، بصیرت یعنی دشمن‌شناسی در هر مقطع.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری می‌فرماید «کسانی که شورای نگهبان را می‌کوبند، متهم به خیانت نمی‌کنم، اما این‌ها ملتفت نیستند»، تصریح کرد: کوبیدن شورای نگهبان به معنای بی‌اعتبار کردن مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی است و این یعنی مصوبات مجلس در چهار سال هیچ اعتبار قانونی ندارد و این بهترین هدیه به آمریکاست.

خاتمی اظهار داشت: امروز کوبیدن شورای نگهبان مُد است، حتی بعضی از این ردصلاحیت شده‌هایی که صلاحیتشان تایید شد، آمده‌اند و سخنرانی‌های نامناسبی داشته‌اند و این نشان می‌دهد آن رد اولشان درست بوده و تایید بعدی درست نبوده و از دست در رفته‌است.

وی متذکر شد: بعضی از فتنه‌گران و دل‌دادگان امروز غرب اگر در هر شهری قدرت پیدا کنند، چوبه‌های دار برپا می‌کنند، اما این‌ها و نسل و نبیره‌هایشان، این آرزو را به گور می‌برند.

امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: سالی که نکوست از بهارش پیداست، از الان نفرت مردم از آنها آشکار است و غرب‌زده‌ها و دل‌دادگان به آمریکا و دل‌دادگان به مذاکره با آمریکا کمترین جایی در بین این مردم ندارند و ملت به دلیل شکوه شعار مقدس مرگ بر آمریکا متنفر از دل‌دادگان غرب هستند.

خاتمی ابراز کرد: ولایتمدار عملی باشید، نصیحت شما برای بچه‌ها و نسلتان اثر دارد، آنها را نصیحت کنید که صراط مستقیم فقط صراط ولایت است و دیگر راه‌ها به نتیجه ختم نمی‌شود.

وی از حمایت اصولگرایان از حجت‌الاسلام بهرامی‌خوشکار و حجت‌الاسلام امان‌الله علیمرادی برای مجلس خبرگان رهبری و محمدمهدی زاهدی و محمدرضا پورابراهیمی برای مجلس شورای اسلامی خبر داد.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه سردار سلیمانی افتخار جهان اسلام و فرزند استان کرمان است، تصریح کرد: اگر حاج‌قاسم نبود، بغداد سقوط کرده‌بود و این به معنای به خطر افتادن عتبات‌عالیات بود.

خاتمی در پایان ابراز داشت: طلبکار شما مردم نیستیم، خواستید به ما رای می‌دهید و یا رای نمی‌دهید، در هر صورت عزیز هستید و عقبه مردمی نظام مهم است و ذره‌ای از ارادت ما به مردم کرمان کم نمی‌شود، چه رای بیاوریم و چه رای نیاوریم.

انتهای پیام/

 

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • فرهاد

  آقای مسعود مثل اینکه شما اصلا متن خبر رو نخوندین نماز جمعه کجا بوده برادر من..

  احمد

  کجایید برادر، قانون فقط تا جایی خوبه که به نفع بعضیا باشه .. تخریب کردن و تهمت زدن و سایر بداخلاقیهای انتخاباتی که حضرت آقا سفارش به عدم انجام دادنشون کردن ربطی به بعضیا که گارانتی دارن نداره... اونوقت شما میپرسید چرا از تریبون نمازجمعه استفاده کردن

  مسعود

  مگه طبق قانون نباید فرصت تبلیغاتی یکسان در اختیار تمام کاندیداها قرار بگیره، مگر اینکه اینقدر عرصه تنگ آمده باشه که دوستان احساس تکلیف کردن در این شرایط نمازجمعه رو به امامت ایشون برگزار کنند. العاقبه للمتقین

  هادی صالح زاده مداح اهل بیت

  خامنه ای زنده باد خاتمی پاینده باد

  رفسنجانی

  درود بر آیت الله خاتمی سرباز وفادار و بصیر ولایت.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان