دکتر سید محمد حسینی:

وجود چند هزار بیکار زیبنده رفسنجان نیست

 • شناسه خبر: 90070
وجود چند هزار بیکار زیبنده رفسنجان نیست

دکتر سید محمد حسینی گفت: چند هزار بیکار در شهرستان حضور دارند در حالیکه می توان رفسنجان را با داشتن اینهمه ظرفیت تبدیل به شهری نمونه و الگو کنیم.

خانه » آخرین اخبار » وجود چند هزار بیکار زیبنده رفسنجان نیست

به گزارش “خانه خشتی“، دکتر سید محمد حسینی نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار در جمع مردم شهر رفسنجان اظهار داشت: برای حضور در این انتخابات اعلام آمادگی کرده ام تا با اندک تجربه ای که در سالهای بعد از انقلاب تاکنون کسب کرده ام در خدمت مردم عزیز رفسنجان و انار باشم.

وی افزود: انتخابات به فرمایش مقام معظم رهبری یک نعمت برای کشور است و پیامدهای مثبتی در داخل کشور ، منطقه و عرصه جهانی دارد.hossini rafsanjan (1)

استاد دانشگاه تهران تصریح کرد: در سال ۸۸ برخی اتفاقات افتاد که هنوز هم رهبر فرزانه انقلاب در سخنانشان به آنها اشاره می کنند و بیانگر این است که جایگاه و اعتبار جمهوری اسلامی با هر انتخابات در سطح جهان افزایش پیدا می کند و اگر آسیب ببیند تبعات منفی می تواند داشته باشد.

وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی یک نظام چرخش مدیران و نخبگان است هیچ مسئولی ماندگار نیست و باید برای مردمی که قدرت انتخاب دارند کار و تلاش کنند و باید پاسخگو باشند و کارنامه ی خود را ارائه دهند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم خاطر نشان کرد: در خیلی از جاهای دنیا رئیس دولت می تواند مجلس را منحل کند ولی در قانون اساسی جمهوری اسلامی به هیچ وجه اجازه داده نشده بلکه این مجلس است که می تواند درباره وزرا رای دهد و تصمیم بگیرد و این بیانگر جایگاه رفیع مجلس است که اگر درست عمل کند خیلی از بخش های کشور سالم می مانند.

وی بیان داشت: بنا بر اعلام وزرات کشور در انتخابات پیش رو برای هر کرسی مجلس بطور متوسط ۲۱ نفر رقابت می کنند و قدرت انتخاب برای مردم وجود دارد.hossini rafsanjan (8)

دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی خاطر نشان کرد: درست است که در مقاطع مهم کشور از جمله راهپیمایی ها و انتخابات از حساسیت آن سخن می گوییم اما این بار غیر از ما غربی ها و رسانه های بیگانه خیلی بیشتر به مسئله دامن می زنند و از نظر آنها این انتخابات سرنوشت ساز است.

وی افزود: به فرموده رهبر فرزانه انقلاب دشمن چشم طمع دوخته است به انتخابات ما و این یک مسئله عادی نیست و اینها نشان دهنده این است که غربی ها روی یک طیف و جریان خاص دلخوش کرده اند و تصور می کنند که اگر این طیف قدرت را در دست بگیرد راه برای آنها هموار می شود.

دکتر حسینی تصریح کرد: مردم کشورهای منطقه از جمله لبنان ، سوریه و عراق نیز چشم امیدشان به ما و انتخابات ماست، اگر الان نزدیک به یکسال با وجود بمباران مردم یمن باز هم ایستاده اند چون نگاهشان به ماست و انتظاراتی در سطح منطقه از ما دارند.hossini rafsanjan (9)

وی تصریح کرد: اگر مجلسی تشکیل شود که هر روز برای خود کشور مسئله آفرین باشد همچون مجلس ششم یک روز تحصن، یک روز فتنه این نیز مشکل ساز خواهد بود اما اگر دست به دست هم قدرتمند وارد شویم می توان به این اهداف رسید.

دکتر سید محمد حسینی اظهار داشت: متاسفانه در دستگاه های اجرایی کاستی هایی را شاهد هستیم و پویایی نمی بینیم؛ رهبر انقلاب در آخرین دیدارشان به هیات دولت گذشته بر پرکاری و تلاش تاکید داشتند و بارها می گفتند که شما آرمان امام(ره) را در دست گرفته اید.

وی ادامه داد: ما نیاز داریم همیشه اینطور باشیم اما اگر به دنبال مسائل باندی و گروهی باشیم و مردم مهم نباشند قطعا آسیب می بینیم.

دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی خاطر نشان کرد: باید کار کنیم و اقدامات گسترده ای نیز می شود انجام داد در همه جای کشور کار وجود دارد که باید مجلس پویا و مطالبه گری بیاید و اقدام کند.hossini rafsanjan (4)

وی شعار خود را “همراه با ملت، همکار دولت و همگام ولایت” اعلام کرد و گفت: یک نماینده باید مدافع حقوق مردم باشد و در اقدامات سازنده با دولت همکاری داشته باشد نه اینکه هرکار دولت انجام داد با آن موافقت کند.

نماینده دوره پنجم مجلس شورای اسلامی “رفسنجان ۲۰ ” را دیگر شعار انتخاباتی خود عنوان کرد و گفت: اعتقاد داریم نمره مردم رفسنجان در سخت کوشی، تلاش و حضور در میدان های قبل و بعد از انقلاب بیست است اما اکنون مشکلات عدیده ای دارند که بایستی برطرف شود.

نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار خاطر نشان کرد: سرمایه های شهرستان بیش از اینهاست و این شعار نیست در رفسنجان نیروهای توانمند، نخبه و افراد دلسوز کم نیستند و حتی خیلی از آنها در خارج از کشور منشا اثر هستند اما در شهر خودمان شاهد هم افزایی نیستیم گاهی اوقات سرمایه هایی این شهرستان در تهران و شهرهای دیگر و حتی خارج کشور سرمایه گذاری می شود، چرا نتوانیم این سرمایه ها را تجمیع کنیم.

وی ادامه داد: چند هزار بیکار در شهرستان حضور دارند در حالیکه می توان رفسنجان را با داشتن اینهمه ظرفیت تبدیل به شهری نمونه و الگو کنیم.hossini rafsanjan

عضو هیات موسس جبهه یکتا(یاران کارآمدی و تحول ایران اسلامی) تصریح کرد: پسته یک ثروت بزرگ است که می تواند بیش از این برای ایجاد فرصت های شغلی نافع باشد، معادن فراوان شهرستان و جاذبه های گردشگری آن که صنعت توریسم امروز در دنیا درآمد سرشاری عاید کشورها می کند می تواند مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

وی افزود: سالهای سال در دولت تجربیاتی کسب نمودم و با بکارگیری ظرفیت وزارت خانه ها، نهاد ها و دستگاه های اجرایی و با ایجاد کردن یک وفاق در شهر می توان برای مردم کار انجام داد.

حسینی یاداور شد: در مسائل کلان کشور نگاه سیاسی داریم و از ولایت و رهبری و آرمان های امام(ره) دفاع می کنیم اما در بحث سازندگی از همه و از هر طیفی کمک میگیریم؛ حتی در زمانی که در خدمت مردم بودم اصلا نگاه سیاسی و جناحی وجود نداشتم.

وی تصریح کرد: دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان در زمان دولت نهم حمایت های گسترده ای شد و یک اعتبار جدی به آن اختصاص یافت در صورتیکه پیش از آن تکیه بر خیرین و افراد داشت و همچنین اقدامات جدی در کل استان و کشور صورت گرفت.hossini rafsanjan (7)

دکتر سید محمد حسینی خاطر نشان کرد: ۲۹۰ نفر منتخب مردم همه نماینده هستند اما پیگیری امور و تاثیری گذاری بیشتر وجه تمایزی بین آنهاست، از سوی دکتر آذین نماینده قبلی این حوزه اقدامات زیادی صورت گرفت و به نتیجه رسید و اقداماتی نیز در دست اقدام است که می شود با سرعت بیشتری به نتیجه رساند.

وی خاطر نشان کرد: اگر احساس میکردم که فردی دیگری می تواند این کار را انجام دهد و این وفاق را بین متدینین و ارزشی ها ایجاد کند هیچ گاه داوطلب نمی شدم.

استاد دانشگاه تهران بیان داشت: در دوره مسئولیتم در وزارت خانه ها همیشه به دور از حاشیه کار میکردم هرچند کار بسیار دشوار بود اما بدون بروز اختلافی به بیرون و با ساماندهی کارها پیش میرفت و این تجربه مفیدی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

وی ادامه داد: اعتبار در سطح مسئولین و مردم می تواند پشتوانه قوی باشد تا گام های موثری در جهت پیشرفت شهرستان برداشته شود.

حسینی تصریح کرد: به همه کاندیداها احترام میگذارم و معتقد هستم که تخریب و بدخلاقی انتخاباتی با واکنش مردم مواجه می شود و کسانی که چیزی برای ارائه ندارند دست به این کار می زنند.hossini rafsanjan (10)

وی خاطر نشان کرد: بنا نداشتم که به این حوزه بیایم و از مدت ها قبل از تهران، استان و شهرستان پیگیر حضور بنده بودند و تاکنون در مسئولیت هایی که بودم هیچ موقع نسبت به رفسنجان کوتاهی نداشتم و اقداماتی که برای شهرستان و کل استان انجام شده محرمانه و مخفی نیست و کارهایی عمرانی است که انجام گرفته است.

حسینی بیان داشت: بعضی وقتها دیگران کارهای نکرده را به نام خود ثبت می کنند و ما کارهای انجام شده را نیز بیان نمی کنیم و یکی از اشکالات رهبری در جلسات دولت نیز همین بود که چرا نتیجه کار بی وقفه و شبانه روزی را به مردم تبیین نمی کنید و توضیح نمی دهید .

وی تصریح کرد: در مدت چهار سال در وزارت فرهنگ و ارشاد السامی و بیش از ۲۵۰ سفر به سراسر کشور حتی یک روز هم نبوده که در آن کاری انجام نشده باشد و اعتقادم بر این است که ایجاد تحول در کشور روحیه جهادی، بسیجی و کار شبانه روزی می طلبد.

برچسب ها:
وجود چند هزار بیکار زیبنده رفسنجان نیست
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • احسان

  باسلام مگر قانون همراهی کردن مدیران راهمراه کاندیدا منع نکرده پس چرا اقای رویگر ریس قبلی اداره ورزش جوانان رفسنجان ومعاون مدیرکل فعلی اداره ورزش وجوانان استان کرمان همراه دکتر حسینی چکار میکنند تخلف به جی میگن اقایان مسول انتخابات

  امیر دارمی

  برادری که می گوئی سید حسینی چکار کرد . این هنر می خواهد که در این هیاهوها و تضادهای شدید فرهنگی وافراطی گری های دو طرفه کشور ، وزارت خانه ای را از هجمه های تند دور نگه داری و با آرامش ، مسیری در شرایط زمان به پیش ببری . لابد توقع داشتی در کام تندروی ها غوطه ور شود.

  مرادی

  آیا ایشان برنامه ای برای پی گیری گرفتن بودجه برای باند دوم جاده نوق به رفسنجان دارند؟

  علی

  وقتی وزیر بود چه کار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  حسن

  سید. پای کار می مانیم تا ناهلان مجلسی شبیه مجلس ششم درست نکنند و خون به دل رهبر عزیزمون نکنند

  خخنتتت

  سلام واقعا که به هر کجای شهر نگاه می کنیم یک مصداق عینی ازخدمات ایشان مشاهده می کنیم .اقای دکتر واقعا درباره مردم رفسنجان چی فکر می کنید؟

  ahmad

  بله من هم نظر علیرضا رو تایید میکنم که همه چیز باید به صورت مساوی در اختیار همه کاندیداهای محترم از هر حزبی قرار گیرد.انشاا.....

  متراژ

  خانه خشتی بنا شده برای این روز ها مجید جان . نه برای درد دل مردم

  علیرضا...

  زیبنده سایت خبرگزاری خانه خشتی هست در خلال انتخابات پیش رو از کسی تبلیغ نکند یا اگر تبلیغ می کند به طور مساوات
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان