برگزاری جشن میلاد حضرت زینب (س) در جامعه القرآن صادق الائمه(ع) دهستان رضوان

 • شناسه خبر: 89797
برگزاری جشن میلاد حضرت زینب (س) در جامعه القرآن صادق الائمه(ع) دهستان رضوان

به همت مدیر موسسات جامعه القرآن دهستان رضوان مراسم جشنی با حضورقرآن آموزان، اولیاء قرآن آموزان و پرسنل کادر این جامعه القرآن در محل جامعه القران حسن آباد صادق الائمه علیه السلام برگزار شد.

خانه » آخرین اخبار » برگزاری جشن میلاد حضرت زینب (س) در جامعه القرآن صادق الائمه(ع) دهستان رضوان

به گزارش “خانه خشتی“، دراین مراسم اولین واقف امام صادق (ع) در کشور و دهیار و شورای اسلامی و مدیر موسسه خیریه امام علی(ع) حسن آباد و صادق الائمه (ع)  حضور داشتند.

اعظم سادات ترابی مدیر موسسات جامعه القرآن الکریم دهستان رضوان در حاشیه این مراسم به خبرنگار ما گفت: با توکل بر خداوند، و با بهره گیری از رهنمودهای حاج آقای طباطبایی پایه گذار موسسات جامه القران الکریم  و حاجیه خانم کمالی مدیر کل خواهران و خردسالان جامعه القران توانستیم  برای احیای اندیشه های والای اهل بیت تمامی مناسبتهای اسلامی (ولادت و شهادت  ائمه اطهارو اعیاد اسلامی و جشن پیروزی انقلاب)را در جامعهالقرآنهای دهستان رضوان احیا نماییم.

 دارالصادقیون میلاد حضرت زینب (۹)

وی هدف از این برپایی این مراسمات را پیوند والدین قرآن آموزان با مسئولین و مربیان موسسات بیان کرد و گفت: با اجرای این طرح قصد داریم انگیزه قرآن آموزان را افزایش دهیم.

در پایان از تلاش های ارزشمند خیر نیکوکار در جامعهالقرآن الکریم امام حسن مجتبی  (ع) سه قریه شمس آباد نوق، خانواده شهید مجید ناصری نژاد و خیرین نیکوکار در جامعهالقرآن الکریم امام صادق (ع) اسماعیل آباد آقایان حاج احمد حسنی و حاج اصغر عسکری  و خیر نیکوکار در جامعهالقرآن الکریم صادق الائمه (ع) مرحومه مغفوره حاجیه زهرا ذوالفغاری و مهندس حسین فلاح  و شوراهای اسلامی ودهیاریهای دهستان رضوان و انجمن محبین حضرت صادق الائمه (ع)و دیگر مسئولین و خیرین تقدیر بعمل آمد.

 

عکس و خبر: مجتبی نقی زاده

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • مرضیه

  سلام تشکر و التماس دعا هرکه هر قدمی بر میدارد . خدا خیرش بده خصوصا شما که گزارش می دهید.

  فقط خدا

  باسلام خدمت زحمت کشان خانه خشتی،توفیق خالصانه درراه خداوندرا ازخداون منان خواستارم برای کلیه خادمین ،باتوجه به تاریخچه جامعه القران حسن ابادکه فروده بودندبنده ای ازبندگان خدا :خواهشمندم درابتدا اطلاعات کاملتری راکسب کنید وسپس اظهار نظرفرماییداین موسسه درزمان هیچ یک ازمسولین وخادمین قرانی درشرف تعطیلی نبوده وفقط شایعه ای بیش نبودعالم محضرخداست،اگرمیخواهیدازشخصی تعریف وتمجیدکنیدلطفا درصددتخریب شخصیتهای دیگر نباشید،دنیا دارمکافات است,باتشکرمجددازسایت خانه خشتی

  محمد

  سلام بر ذریه امام صادق (ع) بی بی سادات ترابی دعا کن در دیار غربت گرفتاریم حل گردد. به تمامی پرسنل خانه خشتی خدا قوت عرض میکنم.

  فرشته

  به نام خدا

  یا زهرا

  سلام و عرض ادب داریم خدمت خواهر بزرگوارمان مرادی سردبیر محترمه. همه گفتند از خواهرطلبه ای که برای احیای فرهنگی قرآنی و امور دینی در این جامعه القرآن و مجالس مذهبی منطقه خدمت میکند و هیچ چشمی داشته جز رضایی خداوند ندارد نگفتند از صمیم قلب از خواهر روحانی و نماینده انجمن محبین صادق الائمه (ع)سرکار خانم فهیمه پیل پایه تشکر میکنم و التماس دعا دارم. ایشان زن مومنه ای است زندگیشان وفف فرهنگ اهل بیت است و بهترین سخنران و مداح خانم در دهستان رضوان می باشد. خدا ایشان را حفظ نماید و روح همسرشان را از این محافل قرآنی بهره مند نماید. و دوقلوهای قرآنیش را خداوند برایشان نگه دارد. التماس دعا داریم از این خواهر روحانی .

  بنده خدا

  سلام تشکر میکنم از برادر بزرگوارمان جناب مهندس بادپروا و تمامی همسنگران خانه خشتی .ما قدر دان نظر دهندگان هستیم. تشکرمیکنم از سردبیر که چنین فضای را برای ما بوجود آوردند. آنچه برای حقیر قابل اهمیت است این ساختمان بنام امام صادق (ع) ساخته شد. . این است ابتدا این ساختمان موسسه قرآنی بود دراین مسیر مربیهای بزرگواری در امر آموزش قرآن خدمت کردند یادم هست اوائل برادر بزرگوارمان آقای حاج حمید حسنی پور از شهر صفادیه در یک تابستان هر روز افتخاری به این ساختمان می آمد و به پسران تعلیم قرآن میداد. و صبحها خانم زین الدینی از خادمین افتخاری قرآن حتی از کمال آباد تا حسن آباد سرویس گرفته بودندچند مربی ازرفسنجان می آورد و آموزش میداد حتی برای بزرگسال هم کلاس داشتند. خدا ایشان را حفظ نمایند. و هزینه مربیها را خودشان تامین میکردند. تا اینکه بنا به دلائلی موسسه تعطیل شد . بعد مدتی خواهر ما خانم محبی در این ساختمان جامعه القرآن را تاسیس کرد. چند سالی اینجا را اداره کردند و چون شاگرد نداشت میخواست اینجا را تعطیل کند تا اینکه خانم ترابی دفتر اینجا بود ایشان از آنجایی که میخواست نام جدشان در این مجموعه باقی بماند با جدیت هرچه بیشتر توانست این مجموعه را از تعطیل شدن نجات دهد و از روستاهای جعفر آبادو شمس آباد قرآن آموز جمع میکرد و اگر کسی پول نشد در این جامعه القرآن ثبت نام میکرد و همچنان به قوت خود باقی ماند. از تمامی بانیها و خیرین و مربیهای این مجموعه از ابتدای تاسیس تا هم اکنون کمال تشکر مینمایم میخواهیم که در هرکجا هستند در پناه حق باشند از آقا مجتبی نقی زاده هم کمال تشکر را داریم به خاطر گزارششان التماس دعا

  یک ایرانی با وجدان ....

  باسلام خدمت سردبیر گرامی و دوستان عزیز .وعرض ادب خدمت سرکار خانم ترابی مدیر و موسس دبستان صادق الامه و همچنین مدیر توانا و دلسوز جامعه القران های شعبه های نوق ۳٫ جا دارد ازاین بانوی توانا وگرامی کمال تشکر را به عمل بیاورم ..به جرات میتوان گفت که ایشان پیام اور صلح و ترویج دهنده وحدت اسلامی در دهستان رضوان به شمار می ایند ،ایشان با کمترین امکانات و کمترین حمایت ها کار خود را اغاز کرده اند از مخروبه ترین مکان هارا برای ترویج علوم قرانی و کارافرینی شروع کردند که به همت خیرین گرامی حاج احمد حسنی وجناب اقای محمد ناصری و همکاری وافر شوراها و دهیاری های سه من طقه و همایات جناب اقای احمد تقی نژاد و همچنین کمک های بی منت کاری و مالی همسرشان جناب اقای کرمی و البته در صدر همه عرایض بنده با عنایت خداوند و توسل به ائمه اطهار توانستند بهشت (رضوان )یا بهتر بگویم دبستان صادق الامه راتاسیس کنند... خالی از لطف نیست که بگویم ایشان در خانواده ای بافرهنگ رشد وکمال یافته اند که عرایض تعداد بسیارمحدودی از دوستان کم لطفی بیش نییت ..... و در پایان مجدد سپاسگذاری میکنم و دست این بانوی گرامی را به گرمی میفشارم و خدا قوت میگویم به این شیر زن محب اهل بیت... امضا:دختری باوجدان از دیار کریمان ..... یا علـــــــــــــــــــے√

  یاعلی

  سلام سردبیر خدا قوت و التماس دعاو سلام بر ذریه امام صادق خانم تراب سلام تشکر از شورای اسلامی مخصوصا حاج حمید فلاح که دوش به دوش همیار جامعه القرآن بوده است.

  یاعلی

  سلام تشکر میکنم از آقای حاج حمید قلی پور خیر روستای حسن آباد میخواستم تشکر کنم از ایشان که شهریه قرآن آموزانی که بضاعت مالی نداشتند میداد ما همیشه دعا گویشان بودیم ای کاش دوباره این شهریه را میداد و ماتوانستیم بچه هایمان را به قرآن آموزی بفرستیم . به خاطر کمبود مالی مدتی از نعمت قرآن محرومیم. جا دارد از خانمهای گلمحمدی و محبی هم تشکر کنم که ایشان این موسسات را در روستا راه انداختند. از سر دبیر هم تشکر میکنم.

  ناجی

  سلام وخداقوت سایت خانه خشتی برای اخبارمطقه بازشده یا تقدیروتشکرازاهالی اسماعیل اباد تا وقتی که بعضی افرادباایرادات ناصحیحشون لفاظی کنندهیچ وقت این چندروستا روی وحدت روبه خودش نمیبینه اسماعیل ابادمیشه بفرماییدچنددرجه ازلحاظ فرهنگی بالاترهست که غرورشون اجاجازه نمیده زیرنظرروستاهای اطراف باشنداول ازنظر فرهنگی خودمون راببریم بالا بعدغرورمون اجازه نده که........این قدر حق بجانب لفاظی کنیم،

  یک ایرانی با وجدان ....

  باسلام خدمت دوست عزیز خواهر یا برادر گرامی با نام ناجی ... دوست عزیز برای با خبر شدن از اخبار منطقه به بقیه صفحات مراجعه کنین ..اگر مشکلی با شخص یا اشخاصی دارین اصلا به این پیج مراجعه نکنین ...کسانی که باید نظاره گر وحدت میبودند بودند و هستند ،چشم هارا باید شست ...... غرور یک غریزه ذاتیه که همه انسانها از ان برخوردارند ، این نگرش افراد و ذهنیت افرا نسبتبه این کلمه و این غریزه است که معنای این کلمه رو عوض میکنه...فرهنگ افراد رو گاهی اوقات کلمات نوشته شده مشخص میکنند .... روز بخیر ....

  فاطمه

  سلام و تشکر دارم از آقا مجتبی نقی زاده و کارمندان خانه خشتی خصوصا سردبیر. از خانم ترابی ذریه امام صادق ع التماس دعا دارم فرزندم بیمار است خودت میدانی.شفای فرزندم را از شما میخواهم به جدت برایم دعا کن.

  ایرانیم

  باتشکر از جناب آقای مجتبی نقی زاده جوان بی ریا با اخلاص و با ایمان و زحمت که اولین کسی بود در منطقه نوق اخبار را در شهرستان اطلاع رسانی میکند انشاالله هرجا که هست خداوند پشت و پناه او باشد همچنین از خانم ترابی و آقایان تقی نژاد و زینلی و خدمت گزاران خانه خشتی خانم مرادی و آقای بادپروا تشکر و قدر دانی میکنم

  فاطمه

  میلاد باسعادت حضرت زینب سلام الله علیها را محضر آقا امام زمان (عج) و نایب برحقشان و شما امانتداران فضای مجازی تبریک وتهنیت عرض میکنم.سوالی برای من همیشه مطرح است که چرا در فضای مجازی با اینکه سایتهای زیادی از سرزمین دارالصادقیون شهر رفسنجان بالا می آید سایت خانه خشتی در قلب مردم جادارد. حتی در بعضی از سایتها مطلبی را مشاهده کرده بودم که منبع را پایگاه خبری خانه خشتی معرفی کرده اند. من این موفقیت را به مدیر و سردبیر و تمامی کارگردانان خانه خشتی تبریک میگویم و برایشان آرزوی موفقیت دارم. البته در منطقه نوق خانه خشتی بواسطه جوان پاکدل و بی ریا مطرح است.

  javad

  ولادت حضرت زینب (س) را به شما سفیران صداقت و امانت دوستان خانه خشتی تبریک عرض میکنم.

  استادحسینی

  سلام و ابراز ارادت دارم محضر خواهر و استادبزرگوارم خانم مرادی سردبیر محترم. خدا را شکر میکنم خانم ترابی را فرشته نجات دهستان رضوان قرار داد. گرچه خانم ترابی با مدرک سیکل و به عنوان خادم و دفتر دار بود .غرورش اجازه ندادکه مردم سه قریه اسماعیل آباد به روستای فیض آباد بروند ایشان با داشتن فرزندان خردسال و گرفتاریهای زندگی و خدمتگزاری به جامعه القرآن توانست بیش از یکدهه ترک تحصیل در سخت ترین شرایط دیپلم و لیسانش را بگیرد و جامعه القرانی را با کمک حاج احمد حسنی و احمد تقی نژاد و شورا و دهیاری اسماعیل آباد راه بیاندازد و دیگر بچه به روستای فیض اباد نروند در ضمن مدرسه قرآنی را بنام امام صادق راه اندازی کرده بچه های دهستان رضوان از روستاهای مجاور به اسماعیل آباد می آیند بهترین امکانات را در اختیار بچه ها گذاشتند .. ایشان به عدالت را روش خود قرار داده و به همین خاطر تمام مردم دهستان رضوان به ایشان ارادت خاصی دارند امیدوارم که ایشان فقط یک دعا خیری برایم کند . التماس دعا دارم از این ذریه امام صادق ع

  مشهور

  *غرورش اجازه ندادکه مردم سه قریه اسماعیل آباد به روستای فیض آباد بروند* متوجه منظورتون نشدم!یعنی چه غرورشان اجازه نداد؟؟؟خوبه که دم از وحدت میزندید !!! چون فیض آباد زیر نظر شما نیامده باید اینجور صحبت کنید؟

  گمنام

  سلام از جناب مهندس بادپروا کمال تشکر را داریم که فرصتی را در اختیار ما گذاشت تا بتوانم از خانم ترابی ذریه امام صادق (ع) تشکر نمایم. میخواستم بگویم در چند سال پیش در سه قریه شمس آباد جامعه القرآن نبود میبایستی کودکان از سه قریه شمس برای قرآن آموزی به روستای حسن آباد صادق الائمه ع بروند خیلی مشکل بود تا اینکه خانم ترابی با یک خودکار و دست خالی به شمس اباد آمد و نام نویسی کردند با همکار آقای حاج عباس کریمی دهیار و آقای محمد ناصری جامعه القرآنی را در شمس آباد راه انداخت هم اشتغال زایی کردند و هم همگان میتواند راحت قرآن بخوانند. الان جامعه القرآن شمس آباد قرآن آموزان خوبی دارد.جا دارد از آقای حاج عباس کریمی دهیار دلسوز سه قریه شمس آباد و کمک مربی های مهربان بومی تشکرنمایم. در پایان از سردبیر محترم طلب دعای خیر دارم. از ایشان میخواهم که مراسم شمس آباد را بفرستد. برای سایت خانه خشتی سایتی که همیشه در فضای مجازی صدر نشین و پشتوانه و اعتبار شهر رفسنجان دارالصادقیون است.

  جعفری

  سلام و تشکر دارم از آقا مجتبی نقی زاده و کارمندان خانه خشتی به خدا خانم ترابی از ساداتی هستند که جدشان برحق می باشند.خداوند بر مردم دهستان رضوان منت داده که ایشان زندگیشان را وقف یاددادن قرآن به بچه ها کرده. اینها مال نون حلالی که پدرش حاج سیدمحمد به ایشان داده . ایشان توانست با افطاری دادن در ماه رمضان بین شوراهای دهستان رضوان وحدت ایجاد میکند ایشان با اینکه بچه اسماعیل آباد است یک هزارتومانی از پول شمس آباد به اسماعیل آباد نمی آورد اگر خودکار میخواهد بخرد فرق نمی گذارد. شمس آبادیها را به اسماعیل آباد می آورد و اسماعیل آبادیها را به شمس آباد می آورد اولین کسی بود که توانست وحدت بین دهستان رضوان ایجاد کرد.گرچه زن است از هزار مرد توانایی و تجربه اش بیشتر است چون مدیریتی خوبی دارد..
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان