بیانیه بسیج دانشجویی ولیعصر (عج)؛

هر کس رأی شورای نگهبان را کذا بخواند مفسد است

 • شناسه خبر: 88436
هر کس رأی شورای نگهبان را کذا بخواند مفسد است

امام خمینی (ره) هر کس را که رای شورای نگهبان کذا بخواند مفسد دانسته است، حال کسی را که اماممان اینچنین مفسد دانسته است را چگونه باید مصلحت اندیش مملکت بدانیم.

خانه » آخرین اخبار » هر کس رأی شورای نگهبان را کذا بخواند مفسد است

به گزارش “خانه خشتی”، بیانیه بسیج دانشجویی ولیعصر (عج) درباره اظهارات جدید اکبر هاشمی به شرح ذیل می باشد:

دیکتاتوری همان است که نه به مجلس سر فرود می­ آورد نه به قوانین مجلس و نه به شورای نگهبان و نه قوه قضاییه و نه به دادستانی و نه به شوراهای دادستانی و همین طور به همه ارگان ها.

قانون معنایش این است که (همه) چیزها را به حسب قانون اسلامی، به حسب قانون کشوری که منطبق با قوانین اسلام است، همه را وظیفه شان را قانون معین کرده بعد از آنکه قانون وظیفه را معین کرد، هرکس بخواهد که بر خلاف او عمل بکند این یک دیکتاتوری است که حالا به صورت مظلومانه پیش آمده است و بعد به صورت قاهرانه پیش خواهد آمد و بعد این کشور را به تباهی خواهذ کشید و این کشور وقتی به تباهی کشیده شد و این مردم متفرق و متعلق با هم شدند، این همان وظیفه هایی برای ابر قدرت ها باید انجام بدهد، این آدم انجام داده ولو خودش نمی فهمد، اگر بفهمد که دیگر مصیبت بالاتر است.

صحیفه امام (ره)

در شرایط کنونی که استوانه نظام تبدیل به مهره ای دیکتاتور شده است و در مسیر خواست دشمن غلت می خورد و آنچه که از دشمنان انتظار میرود را خود قبول زحمت کرده است بوی فتنه اکبر بر مشام می رسد.

آخرمگر پیکری و یا شاید هم عشق به قدرت چقدر می تواند شخصی که علاقه وافری به بیت امام دارد را از امام عزیزمان دور کند، کسی که اینقدر سنگ نوه امام را به سینه می کوبد مگر نمیداند امام هر کس را که رای شورای نگهبان کذا بخواند مفسد دانسته است، حال کسی را که اماممان اینچنین مفسد دانسته است را چگونه باید مصلحت اندیش مملکت بدانیم، حال آنکه امام هشدار داد: تضعیف و توهین به فقها شورای نگهبان امری خطرناک برای کشور و اسلام است.

بسیج دانشجویی ولیعصر (عج) ضمن تمسک به آرمانهای بلند انقلاب و محکومیت شدید افرادی که در خلاف جهت مسیر انقلاب گام می نهند و اسلام را به خطر می اندازند به آقای هاشمی توصیه میکند خود را از جمع کسانی که امام آنان را مفسد میخواند جدا کند و حمایت کامل خود را به شورای نگهبان اعلام می دارد و از این شورای محترم می خواهد که بدون توجه به هجمه های مفسدان آنگونه که باید به وظیفه خود عمل کند.

و من الله توفیق

برچسب ها:
اخباررفسنجان بیانیه خانه خشتی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • رفیعی

  نامه عتاب آلود امام خمینی به شورای نگهبان: حضرات فقهای محترم شورای نگهبان -دامت افاضاتهم-» «با سلام وآرزوی موفقیت برای شما و تمامی آنانی که قلبشان برای پیروزی اسلام می تپد. گاهی دیده می شود که بعضی از آقایان محترم در مسائلی وارد می شوند که موجب وهن شورای نگهبان است . فقهای محترم باید توجه داشته باشند که نباید در مسائلی که مورد درگیری هست وارد بشوند. از باب مثال در شان شورای نگهبان و حتی خود حضرت آقای خزعلی نیست که به افراد مختلف تندی کند. اینکه دیگر روشن است که روی منبر ویا هر جای حرام است به مسلمانی نسبت «کمونیستی» داد. بر فرض که ایشان بگوید من نسبت ندادم ولی این را که معترفند که گفته اند: می گویند ،آقای سلامتی کمونیست است.آیا این توهین و گناه بزرگ از شخصی که عضو شورای نگهبان است آن هم به مسلمانی که نماینده مردم تهران است،شرعا چه صورتی دارد؟ مادامی که شما اینگونه عمل می کنید بازهم توقع دارید جوانان انقلابی تند ،احترام شما را بگیرند؟ آیا شخصی که می آید نزد فقهای شورای نگهبان ومی گوید:اگر گناهی هم کرده ام توبه می کنم،راه درستی را رفته است یا کسی که روی منبر این توبه را به عنوان ضعف یک نماینده نقل می کند؟ بحث بر سر خوبی وبدی نمایندگان وسایر افراد نیست، بحث بر سر گناه و کج رفتن است. همه باید توجه کنیم که آلت دست بازیگران سیاسی نشویم. باید سعی شود آقایان به عنوان منبری پرخاشگری که تا این مرحله حاضر است پیش رود ؛معرفی نشوند. شما نگویید،آنها به ما بد می گویند وما با این صحبت ها جواب آنها را می دهیم. آنها که به شما بد می گویند،پست مقدس شورای نگهبان را ندارند . شما در مکانی نشسته اید که باید خیلی از مسائل را با سکوت و وزانت خویش حل کنید. حواستان را جمع کنید که نکند یک مرتبه متوجه شوید که انجمن حجتیه ای ها همه چیزتان را نابود کردند. من به شما آقایان علاقمندم ولی لازم می دانم گاهی که مسئله ای را می بینم تذکر بدهم. والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته - روح الله الموسوی الخمینی. » صحیفه امام - جلد ٢١- صفحه ۶١٢

  رفیعی

  بد خواهان بدانند هاشمی زنده است چون نهضت زنده است امام خمینی ره همین!!!!!!

  من

  در نتیجه این اقا هم مفسد است
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان