زارعی

هجمه به شورای نگهبان با ادعای قانون گرایی

 • شناسه خبر: 86543
هجمه به شورای نگهبان با ادعای قانون گرایی

مدعیان قانون گرایی باز هم به صورت فله ایی به شورای نگهبان حمله کرده و ظاهراً به دنبال جنجال و فتنه هستند؛ این افراد از گذشته درس نمی گیرند قانون را تاجایی قبول دارند که منافع و اهداف آنها تامین گردد.

خانه » آخرین اخبار » هجمه به شورای نگهبان با ادعای قانون گرایی

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از ناب نیوز ، نگاهی به آمار ثبت نام کنندگان در مجلسین نشان از طرح جدیدی می داد که تجدید نظر طلبان برای ورود حامیان استکبار طراحی کرده بودند و در حالی که هییت های اجرایی انتخابات بعضی از افراد را با دلایلی رد صلاحیت کرده بودند , به نقد منتقدین پاسخ تبعیت از قانون جواب می دادند.

صد البته اگر کسی معترض است باید از طریق قانونی عمل کند تا بررسی شود اما در تایید صلاحیت ها هم از سوی هییت های اجرایی انتخابات سهل انگاری هایی بوده (که ان شاءالله سهوی انجام شده است ) به گونه ایی که افراد دارای سوابق سوء شهرت تایید شده بودند.

پس از هییت های اجرایی مطابق قانون اساسی, شورای نگهبان بایستی نظر نهایی را در مورد ثبت نام کنندگان اعلام کند و لذا این بررسی ها انجام و طبق همان قانونی که مدعیان به پایبندی از آن دم می زنند اظهار نظر شد و جای اعتراض هم دارد.

نکته ی قابل توجه اینکه آمار ثبت نام کنندگان و آمار تایید شدگان نیز نسبت به دوره های قبل بالاست به گونه ایی که به ازاء هر کرسی مجلس ۱۶ نفر رقابت می کنند و این یک رکورد محسوب می‌شود اما مدعیان قانون گرایی باز هم به صورت فله ایی به شورای نگهبان حمله کرده و ظاهراً به دنبال جنجال و فتنه هستند؛ این افراد از گذشته درس نمی گیرند قانون را تاجایی قبول دارند که منافع و اهداف آنها تامین گردد و اگر خلاف میلشان عمل شود ، تعهد و ادعای قانون مداری را فراموش می کنند.

تهمت هایی که این افراد همسو با آمریکا و اسراییل می زنند در حالی است که هیچ مدرک و سندی مبنی بر تهمت به شورای نگهبان در مورد رد صلاحیت ها بیان نمی کنند؛ در مقابل شورای نگهبان بر اساس قانون، مدارک و اسناد پرونده ثبت نامی ها را بررسی نموده و برای حفظ آبروی افراد نتیجه را به صورت محرمانه به آنها اعلام می نماید؛ در این بررسی ها مواردی از جمله رشوه خواری، سرقت، عدم التزام به احکام، سوء شهرت، درگیری های بی مورد و مواردی از این دست بوده است. اگر چه همه ی افراد را نمی توان به سوء شهرت اخلاقی متهم کرد ولی به هر حال عدم تایید صلاحیت دلیلی داشته است و قطعاً کسی آخرت خود را برای دنیای دیگران خراب نمی کند.

طبیعی است بسیاری از طراحان نقشه ی نفوذ به مراکز و مجالس حساس، از عملکرد شورای نگهبان نگران باشند لکن انتقاد بی اساس مدعیان قانون گرایی و انقلابی جای تعجب است!

این افراد مغرض هستند یا غافل ؟

آیا به دنبال فتنه ایی دیگر هستند ؟

بهترین حالت تبعیت و تمکین از قانون است و همه باید هوشیار باشند تا تحت تاثیر تبلیغات منافقانه عده ایی ظاهر الصلاح قرار نگیرند.

زارعی

انتهای پیام/۶۴۶۸

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • محمد

  شورای نگهبان چون بی طرف نیست نمی تواند مورد تایید باشد

  من

  مرگ بر قانون گریزان بیخرد
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان