آزیتا حاجیان در گفت و گو با خانه خشتی:

در جریان کشف حجاب برخی بازیگران نیستم و اظهار نظر نمی کنم

 • شناسه خبر: 86092
در جریان کشف حجاب برخی بازیگران نیستم و اظهار نظر نمی کنم

آزیتا حاجیان در پاسخ به این سوال که نظرتان راجع به کشف حجاب برخی بازیگران زن ایرانی چیست گفت: اصلا در این جریان نیستم و اظهار نظری نمی کنم.

خانه » آخرین اخبار » در جریان کشف حجاب برخی بازیگران نیستم و اظهار نظر نمی کنم

آزیتا حاجیان بازیگر تئاتر و سینمای ایران در گفت و گو با خبرنگار “خانه خشتی“، تجهیز آثار تاریخی به امکانات مناسب را در جذب توریست موثر دانست و گفت: ممکن است تبلیغاتی که برای یک اثر تاریخی صورت میگیرد موجب جذب توریست ها شود اما بهره برداری واقعی زمانی اتفاق می افتد که این توریست ها دیگران را تشویق کنند برای آمدن و یک بار آمدن و رفتن توریست بدون هیچ اتفاق جذاب کمکی به تبلیغ نمی کند.

حاجیان با بیان اینکه آثار تاریخی باید به شکل شاخص مرمت شوند تصریح کرد: در آتن که آثار تاریخی بسیار زیادی وجود دارد مجسمه هایی مرمت شدند که کاملا قابل تشخیص است که کدام قسمت متعلق به گذشته و کدام قسمت مرمت شده است.

IMG_9451

وی افزود: به نظر من یک اثر تاریخی باید دارای این ویژگی باشد که با نگاه کردن به آن تشخیص قسمت اصیل از مرمت شده امکان پذیر باشد.

تنها چند ساعت از حضور این بازگیر موفق سینمای ایران در شهر رفسنجان میگذرد و وی در این مدت از دره راگه یکی از زیباترین مناطق گردشگری این شهرستان بازدید کرده و همچنین در جلسه ای با حضور استاندار کرمان و فرماندار به همراه علی کلانتری نویسنده و کارگردان فیلم مرگ برکه،تولد ما و تعدادی از دیگر عوامل این فیلم حضور یافته است.

وی در پاسخ به این سوال که نظرتان راجع به شهر رفسنجان چیست گفت: هنوز با آن آشنا نشدم و قصد دارم از آن بازدید کنم و همچنین خانه خشتی آن را از نزدیک ببینم.

IMG_9455

حاجیان راجع به کارجدید خود گفت: برای تلویزیون فیلمی ندارم اما برای سینما فیلم ماه در جنگل کاری از سیاوش شایقی برای حضور در جشنواره ساخته شده است.

مادر مهراوه و ملیکا شریفی ادامه داد: دو دخترم هم مشغول هستند و مهراوه پس از اتمام فیلم کیمیا به بازی در یک فیلم سینمایی مشغول است.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که نظرتان راجع به کشف حجاب برخی بازیگران زن ایرانی چیست گفت: اصلا در این جریان نیستم و اظهار نظری نمی کنم.

IMG_9443

برچسب ها:
آزیتا حاجیان در جریان کشف حجاب برخی بازیگران نیستم و اظهار نظر نمی کنم
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • ماشو

  هنرمندان ما در جبهه های جنگ به شهادت رسیدند. اینها بازیگرند نه هنرمند.

  جمال

  در جریان کشف حجاب نیستی؟خیلی جالبه

  محمدی

  آخه اینها سوال هستند ؟!
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان