امام جمعه رفسنجان در مراسم گرامیداشت روز شهرستان:

عده ای برای تصرف قدرت وارد جنگ تمام عیار شدند / مراقب فتنه های زیر عمامه باشیم

  • شناسه خبر: 85821
عده ای برای تصرف قدرت وارد جنگ تمام عیار شدند / مراقب فتنه های زیر عمامه باشیم

امام جمعه رفسنجان گفت: باید مراقب باشیم تا خواب وخیالهایی که برای انتخابات دیده اند تعبیر نشود،عده ای برای تصرف قدرت وکرسی مجلس وارد جنگ تمام عیار شدند.

خانه » آخرین اخبار » عده ای برای تصرف قدرت وارد جنگ تمام عیار شدند / مراقب فتنه های زیر عمامه باشیم

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی“، حجت الاسلام عباس رمضانی پور امشب در مراسم بزرگداشت روز رفسنجان در مسجد امام خمینی(ره)، اظهار داشت: در چنین روزی مردم این شهرستان شهامت خود را نشان داده و مجسمه شاه ملعون را به زیر کشیدند.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی مبارزین رفسنجانی در روز ۱۸ دیماه سال ۵۷ بیان داشت: این افراد آن روز شجاعت به خرج دادند و این کار بزرگ را انجام دادند اما آنچه مهم است این است که انسان خودش را حفظ کند، این مهم است که افراد در صحنه های مختلف و کوران فتنه خود را حفظ کنند و رنگ نبازند.

رمضانی پور با بیان اینکه انقلاب همچنان ادامه دارد و به فرمایش رهبری همچنان باید روحیه انقلابی حفظ شود افزود: باید باور کنیم که در جنگ هستیم و دشمن دین ما را هدف قرار داده و نباید بی تفاوت باشیم.

وی مردم رفسنجان را خالق روزهای به یادماندنی در عرصه های مختلف برشمرد و گفت: بهترین روز برای نامگذاری روز رفسنجان همین امروز است، در این روز در سال ۵۷ هنوز شاه بر سر قدرت بود و سرسپردگانش شعار جاوید شاه را سر میدادند.

امام جمعه رفسنجان همچنین به نقش حجت الاسلام عباس پور محمدی در صحنه انقلاب اشاره کرد وتصریح کرد: حق ایشان این است که روز بزرگداشتی داشته باشند و از این طریق وظیفه خود را در حق این روحانی مبارز انجام داده باشیم.

وی با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر فرزانه انقلاب در جمع ائمه جمعه اظهار داشت: ایشان انتخابات را حق الناس دانستند و این نکته  برجسته سخنانشان بود، مرتب نگوییم رای مردم حق الناس است بلکه اگر در جریان تایید صلاحیت فرد ناشایستی تایید و با رای مردم وارد مجلس شود این هم حق الناس است.

رمضانی پور ادامه داد: باید مراقب باشیم تا خواب وخیالهایی که برای انتخابات دیده اند تعبیر نشود،عده ای برای تصرف قدرت وکرسی مجلس وارد جنگ تمام عیار شدند.

وی تصریح کرد: باید بینیم که در جریان فتنه ۸۸ کدام حزب و گروه خون به دل رهبری کردند، باید دید که دستمال سبز به دست بندها از کدام طیف بودند آنهایی که در فتنه دست داشتند باید به مردم معرفی شوند تا غفت به سراغ آنان نیاید.

رمضانی پور خاطر نشان کرد: از زیر عمامه هایی ممکن است فتنه هایی بوجود آید همانطور که آمده است این گرفتاریهای مملکت ماست باید مراقب باشیم که ارزش هایمان را از دست ندهیم.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان