کوشکی در گفت و گو با خانه خشتی:

خطر فتنه جدید سنگین تر و پیچیده تر از فتنه ۸۸ / هدف استفاده از آرای مردم برای یک براندازی قانونی است

  • شناسه خبر: 85163
خطر فتنه جدید سنگین تر و پیچیده تر از فتنه ۸۸ / هدف استفاده از آرای مردم برای یک براندازی قانونی است

کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه خطر فتنه جدید از عوارض سال ۸۸ سنگین تر و پیچیده تر است خاطر نشان کرد: در فتنه جدید افرادی به دنبال تغییر اسلامیت نظام و تبدیل جمهوری اسلامی به غیر دینی مطابق با امیال و هوس های خودشان هستند.

خانه » آخرین اخبار » خطر فتنه جدید سنگین تر و پیچیده تر از فتنه ۸۸ / هدف استفاده از آرای مردم برای یک براندازی قانونی است

محمد صادق کوشکی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با “خانه خشتی“، درباره طرح ریزی فتنه جدید در انتخابات پیش روی اظهار داشت: کسانی که در سال ۸۸ با هدف براندازی نظام وارد آشوب خیابانی شدند و از طریق رفتارهای خلاف قانون و خشونت آمیز سعی کردند قدرت را به دست گیرند و ناکام ماندند اکنون تجربه آن سالها را بکار بستند و در مقطع فعلی همان افراد و همفکرانشان بدون دست زدن به اقدامات خشونت آمیز و با ظاهری قانونی همان هدف را دنبال می کنند.

وی افزود: این افراد با رسیدن به مناصب قانونی و وارد شدن به قوه مجریه، مجلس و خبرگان رهبری اما با استفاده از آرای مردم و راه قانونی طرح تغییر نظام را دنبال می کنند.

کوشکی تصریح کرد: این افراد در ظاهر با ولی فقیه مخالفت نمی کنند اما در عمل هر آنچه را که دوست دارند و درست می دانند انجام می دهند و توجهی به رهنمودهای ارائه شده از سوی رهبری ندارند.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه خطر فتنه جدید از عوارض سال ۸۸ سنگین تر و پیچیده تر است خاطر نشان کرد: در فتنه جدید افرادی به دنبال تغییر اسلامیت نظام و تبدیل جمهوری اسلامی به غیر دینی مطابق با امیال و هوس های خودشان هستند.

وی مهمترین روش مقابله با این حرکت را بالابردن درک و آگاهی مردم از فضا و موقعیت کنونی دانست و گفت: این آگاهی باید اکنون به مردم اضافه شود نه اینکه اتفاقات رخ دهد آنگاه بگوییم که چرا اینگونه شد.

کوشکی تصریح کرد: البته منظور از این آگاهی دادن نصیحت کردن نیست بلکه عملکردهای اینها را به مردم نشان دهیم و پیامدهای و تاثیرات غلط آن بازگو شود.

وی افزود: اینها با شعار بهبود وضعیت اقتصادی به قدرت رسیدند خط قرمزهای نظام را پشت سر گذاشتند با آمریکا دست دادند و ابراز دوستی کردند اما در نهایت مشکلی از مشکلات اقتصادی مردم حل نکردند بلکه تحریم ها افزوده شد ودیدیم که زانو زدن در مقابل شیوخ عرب و التماس کردن جواب نداد و رفتار آنها بدتر هم شد.

این کارشناس مسائل سیاسی خاطر نشان کرد: این عملکردها و پیامدهای منفی اگر به مردم نشان داده شود مردم آگاه می شوند و دیگر آب به آسیاب این افراد نمی ریزند این اینها می خواهند با استفاده از آرای مردم براندازی خودشان را قانونی انجام دهند.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • ناشناس

    با سلام: آقای کارشناس، نظرات شما در واقع توهین به شعور یک ملت می باشد که با رای حداکثری خود در انتخابات سال ۹۲ این دولت را سرکار آوردند در ادامه نیز در یک انتخابات آزاد خود سرنوشت خود را انتخاب میکنند لازم نیست شما از طرف مردم صحبت کنید!!!!!!!!!
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان